اقلیت توانمندسازی اقتصادی نباید قربانی به ویروس

هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که زمان در حال سختی و آینده نامشخص به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است. ما جسارت به قلمرو ناشناخته در بسیاری از, اما ما همچنین یادگیری جدید و درس های ارزشمند در مورد چگونه به مقابله در حال حاضر و در آینده است.

این دانش مشترک با حمایت آمار است که هنگامی که اقتصاد بد است برای بسیاری از مردمی اقلیت جامعه می شود آمار فوق العاده سخت است. دلایل بسیاری وجود دارد که در میان آنها یک تاریخی عدم سرمایه گذاری و مداوم و کاملا سیستماتیک تبعیض است.

این است که چرا من قدردانی بودن بخشی از تمرکز گروه برگزار شد در اوایل سال جاری توسط آمریکایی شهرستان ائتلاف تحت رهبری کریستین Araujo طراحی شده برای پرش شروع و گسترش هر دو اقتصادی و فرهنگی دارایی های Roxbury را اهل کشور نوبی یا حبشه مربع تجاری منطقه و Roxbury به عنوان یک کل. اقلیت جامعه همواره در آغوش فرمان انجام بیشتر با کمتر از تاریخی ضرورت است. در همان زمان ما نیز باید بماند برای پیشرفت و اجازه نمی توانمندسازی فرصت — اغلب نادر قربانی به کروناویروس و یا “آخرین استخدام برای اولین بار اخراج” ذهنیت است که هنوز هم وجود دارد. ما باید مبارزه و کار حتی سخت تر برای ما کمیاب و سخت مبارزه دستاوردهای منابع و فرصت ها حتی در زمان بیماری همه گیر.

این است که چرا من قدردانی تشکر. Chynah تایلر برای حمایت از خالص واحه بوستون سیاه متعلق به اولین تفریحی درمانگاه ماری جوانا و کسب و کار کوچک در حال حاضر تعطیل به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است. صاحبان غلبه بر بسیاری از موانع در نهایت به باز کردن فروشگاه خود را در فقط چند هفته پیش.

من تا حد زیادی قدردانی شهردار مارتی والش انسانی درمان شهر ما بیشتر نیازمند است. ما باید به یاد داشته باشید که دادلی مربع — در حال حاضر اهل کشور نوبی یا حبشه مربع بود نیازمندان قبل از COVID-19 رسید. و هنوز هم است.

من معتقدم که ما باید یک بازی جدید برنامه برای مربع است که ایجاد یک پشتیبانی دائمی ساختار برای کسب و کارهای کوچک به خصوص در مناطقی شده اند که به طور سیستماتیک locked out of اقتصادی جریان اصلی. این منطقه فقط از دست این فرصت را به توسعه بسته 3 که اگر آن را به حال شده است که کمک کرده به شدت به اقتصاد محلی

من به یاد داشته باشید پر جنب و جوش دادلی مربع است. به عنوان یک نوجوان دوست داشتم حلق آویز وجود دارد که آیا در Woolworth را relishing هات داگ ویژه یا خرید غرب النگو هندی و آفریقایی محور کارت پستال برای دوستان من در اهل کشور نوبی یا حبشه مفهوم است. من خریداری من اولین قطعه از مبلمان در فردیناند را یکی از نقاط تنها در آن زمان است که به سیاه پوستان و سایر اقلیت های اعتباری و یا حتی layaways. فردیناند را در حال حاضر بروس Bolling, ساختمان, خانه های این اداره مدرسه. متاسفانه کسب و کار در Bolling ساختمان ها رنج می برند به دلیل عدم همکاری اقتصادی در اطراف آنها.

امروز سه تا از درخشان ترین چراغ در میدان هستند و بازار سیاه هیلی خانه به تازگی بازگشایی پس از یک رکود اقتصادی منجر به وقفه موقت و Hamill گالری (در حال حاضر اهل کشور نوبی یا حبشه گالری). همه به طور فعال در حمایت از جامعه است.

من معتقدم که ما نیاز به ایجاد یک نوع دائمی پیوندی صندوق برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در میدان و دیگر محله های رفتن را از طریق بحران است. این صندوق می تواند بر اساس تا حدودی در ارتباط مدل که شوهر من ایجاد شده برای مسکن مقرون به صرفه در سال 1983 که در ادامه به صندوق هزاران واحد مسکن منجر به ایجاد شغل و آموزش عالی دسترسی داشته باشید. جامعه حفظ صندوق می تواند اضافه کردن چند دلار به این تازگی ایجاد صندوق و بسیاری از بانک ها که مربع احاطه کرده می تواند اضافه کردن پول به آن به عنوان بخشی از جامعه خود سرمایه گذاری مجدد عمل مورد نیاز است.

در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد به یک نور در انتهای تونل به صورت مربع است. محترم بازار سیاه و Hamill/اهل کشور نوبی یا حبشه گالری بخشی از یک تیم است که به ارائه یک برنامه جامع و جامعه-محور پیشنهاد با هدف reinvigorating منطقه فرهنگی و فرصت های اقتصادی. این یک پیشنهاد از دو محترم گروه های محلی در مربع که در حال حاضر عامل بر روی زمین وجود دارد که درک یک مبارزه اقتصادی هستند زیرا در حال حاضر عامل در یک.

Coronavirus همه گیر قرار داده خواهد شد بسیاری از چیزهایی که در خود نگه دارد و جامعه دارای اب و هوای بسیاری از تاخیر — اما به انکار یک بار در طول عمر فرصت برای یک جامعه بلند نیاز به یک تاسیسات اقتصادی خواهد بود یک تقلید مسخره امیز.


جویس Ferriabough Bolling رسانه ای و سیاسی استراتژیست و متخصص ارتباطات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im