از دست رفته زمستان ؟ ورمونت استراحتگاه ارائه مقدار زیادی از برف پر از سرگرم کننده

Do you wanna build a snowman?

زندگی در انگلستان مورد استقبال هر فصل. روز برفی و snowscaped صحنه بخشی از ما هستند و رسیدن به آنها را واقعا افزایش روح است.

اما برف شده و پراکنده در اطراف این قطعات این زمستان. بزرگ برای کسانی که نفرت به بیل نیست بسیار برای کسانی که می خواهید به سرگرم کننده در فضای باز.

خبر خوب: این زمستان واقعی فقط چند ساعت شمال — با هسته سخت, عمیق, برف, و, آن را هنوز هم پایین آمدن.

“ما در خواب زمستانی فرو رفته اینجا و ما فکر می کنیم که دارای یک حلقه زیبا به آن” گفت: استیون رایت, رئيس جمهور و مدیر کل در جی قله توچال در ورمونت. این منطقه شاهد بیش از 40 اینچ جدید بارش برف در هفته گذشته. “ما تا به حال نزدیک به 275 اینچ از برف تا کنون در این فصل زمستان و پس از به تازگی در بوستون بودند من یک Bostonian من متقاعد شده ام که زمستان بود و هرگز واقعا نشان داد تا در وهله اول است.”

ما می شنویم که.

به همین دلیل در این ماه جای خود را به نوبه خود دیدنی به سمت جنوب سواحل به عنوان یک فرار (شما می توانید که در زمانی که گل فصل بازدید) من پیشنهاد می کنم وقت آن است که به سر شمال و مزه برف. این که آیا شما یک اسکی باز سوار یا مبتدی برفی شکستن می تواند تنها چیزی که.

  • 5 مارس سال 2020 – غوطه ور در برفی اسکی سرگرم کننده در جی اوج در جی ورمونت. عکس تیم فاطر حسن نیت ارائه میدهد Jay قله توچال

  • 5 مارس سال 2020 – وجود ندارد بسیار آهسته برای سورتمه در بوستون اما Okemo کوه در لودلو ورمونت هنوز هم از دیدن مقدار زیادی از چیزهای سفید. عکس حسن نیت ارائه میدهد Okemo کوه توچال

  • 5 مارس 2020 – Snowground در جکسون گور کاروانسرا حیاط در Okemo کوه رفت و آمد مکرر در لودلو, Vt. عکس حسن نیت ارائه میدهد Okemo کوه توچال

جی اوج یک انتخاب بزرگ است. واقع در شمال دور در جی Vt. (فقط مایل از مرز کانادا) آن اغلب بیش برف بیشتر و در این سال از این قاعده مستثنی است. سوار شدن صدا ممکن است تهدید آمیز, اما آن را نمی. شما برش مناسب از طریق فرنکنیا درجه یک که دارای مناظر دیدنی و لذت بردن از سوار شدن از طریق انگلستان روستا.

Jay است چیزی برای همه — باور نکردنی درخت اسکی برای سخت هسته و بالا مدرسه اسکی برای تازه است. برف نرمتر و دیگر نور روز باعث می شود چیزهایی که احساس می کنید گرم تر و حتی در یک روز سرد. هتل فوق العاده slopeside در فقط چند قدم به آسانسور.

و پس از آن وجود دارد پارک آب است. گنده شدید سرگرم کننده و همیشه فعال آن بیش از حد است slopeside. آن را مانند یک زمستان و تابستان مقصد همه نورد را به یکی.

معاملات بهتر در حال حاضر بیش از حد رایت گفت: با فوریه مدرسه تعطیلات هفته پشت سر ما شما می توانید پیدا کردن معاملات و همچنین به عنوان تجربه از آن همه با تراکم کمتر. رایت انتظار دارد که رفت و آمد مکرر اسکی برای نگه داشتن در حال چرخش تا روز مادر. شما می توانید اطلاعات بیشتر در jaypeakresort.com.

Okemo کوه رفت و آمد مکرر در لودلو Vt., است که سنگ فرش شده با برف نیز هست. رفت و آمد مکرر سخنگوی بانی MacPherson اعتراف کرده است یکی از مورد علاقه زمان از سال وجود دارد.

“نور خورشید ساعت در حال رشد دیگر — دادن بازدید کنندگان زمان بیشتری برای لذت بردن از خارج از منزل و خورشید به نظر می رسد برای به دست آوردن شدت روزانه” او گفت:. “شیرین ترین بخش از همه این است که آن را شکر فصل است. Sap در حال اجرا است و قند و شکر خانه تمام طول دولت در حال شلیک کردن اواپراتور, بخار خارج می گردند و در این سال اولین اجرا از مایع طلا.”

در واقع رفت و آمد مکرر جشن که این آخر هفته را با “شکر روز.” مهمان خودی دیدگاه در افرا sugaring روند از مردمی که در Stewart افرا طعم شکر در برف و نمونه دیگر افرا رفتار میکند. وجود دارد یک DJ چادر با موسیقی ریختن به گور Snowground منطقه بازی در برف سرگرم کننده است. همچنین لوله برف و کوه coaster, ice-skating و حتی برف مربی تورهای کوه.

Okemo باقی می ماند برف محور نیز هست. و بهار درس هستند یک راه عالی برای شروع یک زندگی اسکی.

“بهار است و زمان زیادی را به یاد بگیرند که چگونه به اسکی'” گفت: Chris Saylor, Okemo اسکی و سوار عمومی مرکز مدیریت. “برای یک چیز پرنیان در اطراف کوه در بهار فقط احساس آرامش بیشتری. روز دیگر و این امر منجر به گرم بالاتر از نقطه انجماد آن کاهش می یابد و بارش برف سرعت پایین سود برای مبتدیان.” شما می توانید اطلاعات بیشتر در okemo.com.

اکثر مناطق اسکی و اسکی شهر — در ایالت های شمالی هنوز سفید و زیبا زمستان. شما می توانید بازدید از ساحل هر زمان. برف پر از کوه ، که سحر و جادو واقعا فصلی است. فرو رفتن در حالی که شما می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>