می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به حذف شورشی نشان از پرچم

جکسون از دست ندهید. — می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای پنج شنبه به تسلیم مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت تحریک خشن کف زدن و تشویق بیش از یک قرن پس از سفید supremacist قانونگذاران به تصویب طرح یک نسل بعد از جنوب از دست داد جنگ داخلی.

می سی سی پی را در مجلس نمایندگان و سنا رای دادند در جانشینی بعد از ظهر یکشنبه به بازنشسته پرچم هر اتاق نقشه کشی گسترده ای از حمایت هر دو حزب برای تصمیم تاریخی. کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: برای ثبت نام در این لایحه و پرچم را از دست خواهد داد رسمی آن وضعیت به عنوان به زودی به عنوان او نشانه های اندازه گیری. او را بلافاصله سیگنال زمانی که امضای خواهد گرفت.

دولت تا به حال با آن مواجه نصب فشار برای تغییر پرچم خود را در طول ماه گذشته تدارک تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در ایالات متحده است. تشویق و کف زدن فوران به عنوان قانونگذاران در آغوش گرفت هر یک از دیگر در سنا با نهایی گذشت. حتی کسانی که در طرف مقابل این موضوع را نیز در آغوش گرفت به عنوان یک عاطفی بعد بحث کشید به یک نزدیک است. زنگ نیز می تواند صدای زنگ در دولت شهر به عنوان عبور از این اقدام اعلام شد.

یک کمیسیون خواهد طراحی یک پرچم جدید که نمی تواند شامل مؤتلفه نماد است و باید عبارت “به خدا ایمان داریم.” رای دهندگان خواسته می شود برای تایید طراحی جدید در Nov. 3 انتخابات. اگر آنها آن را رد کمیسیون تنظیم طرح های مختلف با استفاده از همان دستورالعمل و است که می تواند فرستاده شده به رای دهندگان بعد.

می سی سی پی تا 38 درصد جمعیت سیاه — و آخرین پرچم دولت است که شامل آرم که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان نژادپرست است.

جمهوری خواه مجلس فیلیپ کان که سفید است تحت فشار قرار دادند تا به مدت پنج سال به تغییر پرچم و گفت که مؤتلفه نماد توهین آمیز است. خانه تصویب لایحه 91-23 بعد از ظهر یکشنبه و سنا تصویب آن 37-14 بعد.

“چه شیرین است برای جشن گرفتن این روز خداوند” کان گفت. “بسیاری از دعا به او به ما به این روز است. او پاسخ داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید