MIT لغو حوادث با بیش از 150 نفر بیش از coronavirus نگرانی

موسسه تکنولوژی ماساچوست پنج شنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت لغو هر گونه رویداد با بیش از 150 نفر از شرکت کنندگان به عنوان پاسخ به نگرانی رو به رشد بیش از coronavirus.

“بلافاصله موثر اگر شما در حال برنامه ریزی هر فرد در MIT رویداد با بیش از 150 شرکت کنندگان است که برگزار خواهد شد در حال حاضر و یکشنبه, مارس 15 در دانشگاه یا خارج از دانشگاه شما باید به تعویق انداختن لغو یا ‘مجازی سازی’ آن” رئيس دانشگاه L. رافائل Reif نوشت: در نامه ای به MIT جامعه است. “ما نیاز به ایجاد محتاطانه انتخاب برای حفاظت از سلامت جامعه خود ما و گسترده تر جوامع ما متعلق به.”

Reif نوشت که او و دیگر مسئولان مدرسه تصمیم پس از مشورت کارشناسان در MIT پزشکی و بررسی اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط دانشگاه های دیگر و عمده کسب و کار در سراسر جهان.

او همچنین گفت که آنها تصمیم 150 نفر به عنوان آستانه به منظور کاهش خطر انتقال بدون توقف تمام فعالیت های در محوطه دانشگاه.

“این دستورالعمل به نمایندگی از ما بهترین قضاوت در این لحظه در مورد گام های عملی ما همه را می تواند به کاهش خطر برای خودمان و برای هر یک از دیگر” Reif نوشت. “برای بسیاری از شما این مراحل را انجام می دهیم برای حفاظت از سلامت جامعه ممکن است شامل قابل توجهی ناراحتی شخصی و ایثار است. لطفا من را قبول قدردانی در پیشبرد برای حسن نیت خود را و درک.”

Reif نوشت که سیاست اعمال نمی شود به درس و سخنرانی و یا دیگر تجمعات حضور داشتند صرفا توسط اعضای MIT در دانشگاه, جامعه, اما درخواست به امضای بهار ترم همایش ها و جشن ها.

او همچنین اعلام کرد که آن را تعلیق تمام مدرسه-حمایت بین المللی سفر و دلسرد شخصی سفر به کشورهای خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>