توسط استیون شراب

میامی (AP) — لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در میامی مارلینز’ نجومی از طریق پنج شنبه و فیلادلفیا فیلیز باقی خواهد ماند idled با این بیماری همه گیر کوروناویروس تا روز جمعه در حالی که بقیه از بیس بال تدافعی جلو با بیم و هراس.

“وجود دارد ترس واقعی وجود دارد واقعی اضطراب برای من برای همه هم تیمی های من,” Milwaukee Brewers مشت زن Ryan براون روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم ما در بر داشت آن را بسیار دشوار است برای تمرکز بر روی بیس بال در تمام طول روز.”

در پی شیوع است که آلوده نیمی از Marlins’ تیم براون گفت: MLB بازیکنان به طور مداوم ارزیابی اینکه آیا آنها باید بازی را نگه دارید. بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: فصل می تواند در معرض خطر است.

اما MLB آمد تا با یک چهل تکه برنامه برای بقیه این هفته, و گفته است که در میان بیش از 6400 تست های انجام شده پس از جمعه وجود نداشت جدید مثبت میان در زمینه پرسنل از هر تیم دیگر از Marlins.

در بیانیه ای MLB گفت: می خواستم آن را اجازه می دهد تا Marlins زمان به تمرکز بر روی ارائه مراقبت برای بازیکنان خود و برنامه ریزی برای از سرگیری بازی در اوایل هفته آینده. MLB نیز به تعویق افتاد و این سه بازی باقی مانده در این هفته فیلیز-نیویورک یانکیز سری.

Marlins باقی مانده سرگردان در فیلادلفیا که در آنها بازی های برگزار شده هفته گذشته. فیلیز-یانکی ها بازی از طریق پنج شنبه شد و به تعویق افتاد “از فراوانی احتیاط” MLB گفت: اگر چه هیچ فیلیز بازیکنان باید آزمایش مثبت است.

Marlins مثبت دریافت نتایج آزمون به صورت چهار بازیکن اضافی آوردن خود را در مجموع به 15 یک فرد آشنا با این وضعیت آسوشیتدپرس گفت. فرد کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که نتایج به حال شده است برای عموم منتشر شد.

نه بازیکن در 30 فهرستی دو تاکسی بازیکنان تیم ملی و دو تن از اعضای هیات آزمایش مثبت زودتر.

Marlins برنامه ریزی شده بود به بازی در بالتیمور در روز چهارشنبه و پنج شنبه. به جای یانکی ها در بالتیمور در آن روز.

میامی سه بازی آخر این هفته در برابر واشنگتن شد و به تعویق افتاد. اتباع بازیکنان رای داده بودند در برابر ساخت این سفر مدیر دیو مارتینز گفت.

“همه ما تصمیم گرفت که احتمالا ناامن برای رفتن وجود دارد” مارتینز گفت. “آن را به حال چیزی برای انجام با میامی مارلینز. آن همه چیز در مورد میامی و ایالت فلوریدا این بیماری همه گیر. آنها احساس نمی امن است.”

Marlins قرار گرفتند دور دیگری از آزمون صبح روز سه شنبه به عنوان شیوع مطرح شده دوباره سوال در مورد بیس بال را به تلاش برای انجام یک فصل است.

“این می تواند آن را در معرض خطر” Fauci گفت: در ABC “صبح به خیر آمریکا”. “من باور نمی کنم آنها نیاز به متوقف کردن اما ما فقط باید به دنبال این و ببینید چه اتفاقی می افتد با تیم های دیگر در یک روز به صورت روز.”

نظرات خود را قبل از کلمه Marlins’ آخرین نتایج آزمون.

“لیگ اصلی بیس بال — بازیکنان صاحبان و مدیران — باید تلاش زیادی به گرفتن با هم و قرار دادن پروتکل هایی است که ما احساس می کار” Fauci گفت. “این بسیار مایه تاسف آنچه اتفاق افتاده است با میامی (مارلین).”

در کلیولند شیکاگو وایت ساکس مدیر ریک alexandria pro uk بازگشت به این تیم سهشنبه پس از بیداری با برخی از COVID-19 علائم یک روز زودتر و در حال جدا برای 24 ساعت.

و هر کس در سراسر بیس بال به نظر می رسید به احساس مضطرب است.

“این مهم است که ما قادر به ارائه یک منبع سرگرمی و یک خروجی برای افرادی که در برخورد با چنین چالش کشیدن زمان در زندگی خود” براون گفت. “اما در همان زمان سلامت و ایمنی باید اولویت همه ما در همه زمان ها است. …

“شما فکر می کنم در مورد تمام کارکنان هتل, رانندگان اتوبوس, خلبانان و خدمه پرواز کسی دیگری تمام Marlins بچه ها ممکن است در تماس با آمده و بدیهی است که ترسناک است.”

Marlins برنامه ریزی برای باقی می ماند در فیلادلفیا حداقل تا پنج شنبه. فیلادلفیا وزارت بهداشت گفت: در آن مشغول به کار بود با Marlins و فیلیز در تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همه ما از بازیکنان و مربیان و کارکنان هستند طبعا با داشتن یک زمان دشوار پایدار این تجربه” Marlins مدیر عامل Derek Jeter گفت.

اضافی MLB تغییر زمان در طول هفته از اوت. 3 متعاقبا اعلام خواهد شد این هفته. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ارائه شده تا دولت خود را به هر تیم نیاز به یک محل برای بازی.

در حالی که بیس بال جنگ آن لجستیکی چالش های NBA و NHL در حال از سرگیری فصل خود را در حباب محیط های با توپ در دریاچه Buena ویستا فلوریدا و هاکی در ادمونتون آلبرتا و تورنتو.

NFL تصمیم گرفتند به ایجاد یک حباب محیط زیست به عنوان اردوگاه های آموزشی باز این هفته است.

“این ممکن است که آنها را مجبور به رفتن در یک حباب” Fauci گفت: “اما من فکر می کنم آنها با وجدان به اندازه کافی و می خواهید برای محافظت از خود بازیکنان و حفاظت از پرسنل که آنها را به انجام کار درست است.”

___

AP نویسندگان ورزشی راب Maaddi در فیلادلفیا استیو Megargee در میلواکی جیک دام گستر در نیویورک و تام جدوگاه در کلیولند و آسوشیتد پرس نویسنده Darlene Superville در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

دنبال استیون شراب در توییتر https://twitter.com/Steve_Wine

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de