Mnuchin و پاول فشار متفاوت اولویت برای کمک به اقتصاد

توسط کریستوفر RUGABER و مارتین CRUTSINGER

واشنگتن (AP) — در مواجهه با بدترین بحران اقتصادی آمریکا در دهه خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و فدرال رزرو صندلی جروم پاول ارائه شده در کنگره متضاد views شنبه از آنچه دولت ضروری ترین اولویت باید باشد.

قابل توجه تم غالبا تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin هشدار داد که طولانی مدت کسب و کار با خاموش شدن ناگهانی را در برخواهد داشت در دراز مدت تهدید به اقتصاد از ورشکستگی گسترده برای کسب و کارهای کوچک به بیکاری طولانی مدت برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

“وجود دارد خطر آسیب دائمی,” Mnuchin گفت.

پاول در مقابل تاکید کرد که او در هفته های اخیر که این کشور را فلج کرده است یک شوک اقتصادی “مدرن بدون سابقه” و این که کنگره باید در نظر ارائه بیشتر کمک های مالی به زودی به پشتیبانی متحده محل کسب و کار و افراد برای جلوگیری از حتی یک رکود اقتصادی عمیق تر.

“آنچه کنگره انجام داده به روز شده است قابل ملاحظه ای به موقع و قوی” پاول گفت. “اما ما باید به عقب بروید و بپرسید که” آیا این کافی است؟”

امتیاز خود تاکید منعکس کننده خطوط از یک بحث اتفاق می افتد در سراسر کشور در میان افراد و کسب و کار مردم و رهبران سیاسی در مورد زمان و تحت چه شرایطی اقتصاد باید بازگشایی و چه کمک بیشتر دولت می تواند و یا باید ارائه می کنند.

Mnuchin و پاول ارائه دیدگاه های خود در نظارت شنیدن مجلس سنا کمیته امور بانکی که در آن اعضای هر دو طرف مورد سوال آنها در مورد زمانی که سازمان خود را توزیع بیشتر از کمک های اضطراری است که کنگره ارائه شده در اواخر ماه مارس به تلاش کسب و کارهای کوچک و خانواده ها.

پاول گفت که بسیار پیش بینی برنامه های وام دهی بانک فدرال است که برای ایجاد کسب و کارهای کوچک باید عامل تا پایان ماه. و در یک چرخش Mnuchin گفت: وزارت خزانه داری در حال حاضر آماده برای جذب برخی از ضرر و زیان در این برنامه که بودجه توسط وزارت خزانه داری. انجام این کار می تواند با فعال کردن تغذیه را در خطر بیشتر با این برنامه و کمک بیشتر تلاش شرکت.

در طول جلسه Mnuchin درگیر شدند و به شدت با دموکراتیک سنسور. Sherrod قهوه ای از اوهایو و الیزابت وارن ماساچوست بیش از دولت برای حمایت از یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد و بیش از آن عدم تمایل به نیاز است که تمام شرکت هایی که دریافت کمک دولت در حفظ و کارگران خود را در حقوق و دستمزد.

قهوه ای متهم است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و خطر زندگی کاهش درآمد کارگران با حمایت از بازگشایی تلاش و انجام این کار به سادگی به تقویت بازارهای مالی است. او اظهار داشت که دولت انجام نشده به اندازه کافی برای محافظت از کارگران خط مقدم — برای مثال ، ramping تا ویروسی تست — حتی به عنوان بسیاری متحده شروع اجازه می دهد رستوران ها و فروشگاه ها و سالن های ورزشی برای بازگشایی شده است.

“دولت می خواهد برای قرار دادن کارگران بیشتر در معرض خطر ابتلا به تقویت بازار سهام” براون گفت.

“خود را شناسایی ناعادلانه است” Mnuchin پاسخ داد.

این جلسه برای اولین بار در یک سری برنامه ریزی شده از سه ماهه جلسات نظارت متمرکز بر هزینه های برنامه های مجاز در 2 تریلیون دلار فدرال بسته امداد است که نظارت توسط وزارت خزانه داری و فدرال. آنها عبارتند از: $660 میلیارد دلار کسب و کار کوچک وام تسهیلات شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه به عنوان به خوبی به عنوان $46 میلیارد دلار در کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی و $454 میلیارد دلار برای حمایت از بانک فدرال وام.

فدرال ریزرو اعلام کرد در ماه مارس که آن را راه اندازی خیابان اصلی برنامه اعطای وام را فراهم خواهد کرد تا به 600 میلیارد دلار وام به متوسط کسب و کار است که بیش از حد بزرگ برای شرکت در چک حفاظت از برنامه. خزانه فراهم کرده است 75 میلیارد دلار کشیده شده از $454 میلیارد و کنار توسط کنگره برای پوشش هر گونه ضرر و زیان از خیابان اصلی برنامه است.

Mnuchin گفت که در زیر برخی از حالات خزانه داری می تواند از دست دادن برخی یا همه که 75 میلیارد دلار.

“قصد ما این است که ما قصد داریم به برخی از ضرر و زیان” او گفت:.

فدرال رزرو نیز گفت: آن را به خرید بدهی های صادر شده توسط دولت های ایالتی و محلی است که در مواجهه با کاهش درآمد به عنوان شیوع ویروسی را حذف کرده است ده ها میلیون شغل و کاهش مالیات بر درآمد و مالیات بر فروش درآمد. در همان زمان ایالات و شهرستانها روبرو هستند بسیار بالاتر از هزینه های مراقبت های بهداشتی.

در عین حال بانک فدرال برنامه آن را آسان تر برای دولت به قرض گرفتن در شهری بازار اوراق قرضه. پاول تحت بازجویی گفته است که ممکن است نیاز بیشتر کمک مستقیم از دولت فدرال برای جلوگیری از تخمگذاری کردن کارگران با نرخ بیکاری در 14.7% در حال حاضر به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

Mnuchin تحت تیز سوال از بهداشت ، الیزابت وارن که متهم کرد که او انجام نمی دهد به اندازه کافی به نیروی شرکت هایی که دریافت کمک از خیابان اصلی برنامه اعطای وام و همچنین به عنوان دیگر کمک های ارائه شده توسط فدرال رزرو و خزانه داری برای حفظ کارگران خود را افزایش دهد.

سناتور فشرده Mnuchin به اطمینان حاصل شود که وام شامل است که مورد نیاز است. زمانی که Mnuchin کاهش یافته برای ارتکاب به این تغییر وارن گفت: “شما خود را تقویت وال استریت رفقا.”

Mnuchin گفته وارن که این قانون ارائه بودجه شامل محدودیت در بالای اجرایی پرداخت و در شرکت سود سهام و سهام buybacks.

Mnuchin گفت: در آماده شهادت است که تا کنون چک برنامه پردازش بیش از 4.2 میلیون وام برای بیش از $530 میلیارد “را به نگه داشتن ده ها میلیون نفر از زحمتکش آمریکایی ها در حقوق و دستمزد.” این وام نیاز به بازپرداخت به عنوان طولانی به عنوان قرض گرفتن کسب و کار با استفاده از 75 درصد از پول برای پوشش حقوق کارگران.

اما بسیاری از شرکت های کوچک می گویند که شرایط بیش از حد طاقت فرسا. به وام ببخشند آنها باید rehire تمام کارکنان خود را در عرض هشت هفته از دریافت وجوه حتی اگر آنها کسب و کار کوچک و یا کار برای آنها را به انجام. این شرکت ها استدلال می کنند که آنها ممکن است مجبور به اخراج کارگران خود را دوباره در پایان هشت هفته — و ممکن است کمی پول در سمت چپ برای کمک به سطح شیب دار تا زمانی که کسب و کار بازگشت.

Mnuchin فشرده در مورد این مسائل و در مورد باز کردن برنامه وام به بیشتر های غیر انتفاعی گفت: بخش بود با توجه به ایجاد تغییرات.

یکی نا امید دریافت کننده کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام بروک Sheldon است بنابراین بسیاری از سوالات در مورد بازپرداخت او وام که او مطمئن نیست او می خواهد به استفاده از پول.

شلدون نیویورک-بر اساس برنامه ریز رویداد است که حوادث شرکت های بزرگ در این بهار جدید انگلستان مراسم عروسی در تابستان امسال لغو شده است مشکل از قوانین حاکم بر استفاده از پول وام: منظور از دولت ببخش وام خود شرکت ها باید با استفاده از 75 درصد از آن را برای حقوق و دستمزد. 25 ٪ باقی مانده است محدود به هزینه برای اجاره, بهره وام مسکن و آب و برق.

اگر شلدون به بازپرداخت وام اول لایحه مقرر شد در ماه نوامبر و او انتظار ندارد او شرکت Lilybrooke حوادث به تولید درآمد ،

“اگر من با استفاده از این پول برای اجاره و پس از آن باید برای پرداخت وام به زمانی که من هنوز نمی باید درآمد — به خصوص درآمد اضافی به پرداخت برای پرداخت به — من ترجیح می بسته اند من,” او گفت:.

___

AP کسب و کار نویسنده Joyce M. روزنبرگ کمک به این گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net