توسط لیزا MASCARO و اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — بالای کاخ سفید مذاکره کنندگان در حال تنظیم برای دیدار با مجلس نانسی پلوسی در اواخر روز دوشنبه در کنگره در آینده coronavirus بسته امداد با مهلت بلندی آنها به عنوان نژاد برای جلوگیری از کمک های بیکاری و اخراج و تعلیق از انقضای برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

Pelosi التماس جمهوری خواهان و کاخ سفید برای جلوگیری از خود را از قبل آمده و به میز مذاکره با دموکرات ها ، جمهوری خواهان می خواهند به بریده بریده $600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش به $200 با توجه به جمهوریخواهان صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد این طرح در حال ظهور. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع شد تا برای دیدار با پلوسی و دموکرات سنا رهبر چاک شومر در بلندگو ،

“زمان در حال اجرا” پلوسی گفت.

پلوسی, دعوت اوباما از رهبران و کاخ سفید مذاکره کنندگان به دفتر او پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را برنامه ریزی آزادی خواه را $1 تریلیون پیشنهاد.

خواه رهبر آماده است سعی کنید دوباره به پرده طرح خود را پس از هفته گذشته تلاش برای توقف ناگهانی در میان اختلافات با کاخ سفید است. آن را مدتها در انتظار ایران counteroffer به Pelosi را 3 تریلیون دلار گذشت تلاش است.

“جمهوری خواهان مجلس سنا ارائه داده اند یکی دیگر از پررنگ چارچوب برای کمک به ملت ما” مک کانل گفت: به عنوان او باز سنا.

اما حتی به عنوان جمهوری خواهان مجلس سنا فشار جلوتر کاخ سفید در حال حاضر نشان می دهد باریک و امداد رسانی بسته بندی ممکن است تمام است که ممکن است با روز جمعه نزدیک شدن به مهلت.

با ویروس مرگ و میر بالا رفتن و 4.2 میلیون عفونت در سراسر کشور میلیونها نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها خواهد شد از دست دادن $600 فدرال بیکاری است که انقضای و فدرال اخراج حمایت بسیاری از مستاجرها نیز رو به پایان است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده است در یکی از بالاترین نقاط از مدت خود را با توجه به یک AP-NORC نظرسنجی.

یک توافق طیب نیا در جریان این لایحه گفت: این طرح برای کاهش بیکاری افزایش به 200 دلار در هفته به این مرحله به یک سیستم جدید است که تضمین می کند بیش از 70 درصد از یک کارمند قبلی پرداخت. یکی دیگر از حزب جمهوری خواه گفت: این افزایش در دسترس خواهد بود تا چهار ماه به زمان متحده برای انتقال به سیستم جدید. این مشاوران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که این لایحه تا به حال منتشر شده است.

جمهوریخواهان استدلال کرده اند که فدرال بیکاری افزایش باید کمرنگ شود چرا که ترکیبی از دولت فدرال و بیکاری کمک سمت چپ بسیاری از مردم بهتر است از لحاظ مالی از آنها قبل از همه گیر و در نتیجه تمایل به بازگشت به شغل خود.

بسیاری از دموکرات ها ادعا می کنند که بسیاری از مردم احساس نمی امن قصد بازگشت به کار هنگامی که coronavirus است صعودی دوباره در سراسر کشور است.

Pelosi panned مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به تر و تمیز به مبلغ 600 هفتگی بیکاری کمک به اطمینان حاصل شود بیش از 70 درصد از prepandemic دستمزد. او همچنین در برابر مقابله با یک بسته امداد در تکه تکه مد استدلال که گسترده تر کمک های مورد نیاز برای آمریکایی ها.

“کودکان گرسنه هستند خانواده ها توان پرداخت اجاره بیکاری است و انقضای جمهوریخواهان می خواهید به مکث دوباره و رفتن تدریجی” پلوسی گفت.

“ما ایستاده بود آماده مذاکره برای بیش از دو ماه” او گفت:. او التماس آنها را به آمدن به دفتر او “و کار انجام می شود.”

Mnuchin و مراتع در ظاهر یکشنبه ذکر شده مزایای بیکاری پول برای کمک به بازگشایی مدارس اعتبار مالیاتی برای نگه داشتن مردم از دست دادن شغل خود و طرح دعوی در دادگاه برای حمایت از مدارس و کسب و کار به عنوان اولویت برای امداد رسانی سریع.

“ما می تواند حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در این مسائل” Mnuchin گفت.

مک کانل را قصد دارد به معرفی یک $1 تریلیون ویروس نجات بیل سقوط پنج شنبه در ایران مبارزه بیش از اندازه آن دامنه و جزئیات.

به عنوان او باز سنا او از ارائه جزئیات بیشتر از این طرح است. انتظار می رفت را به $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس جدید پول برای ویروس تست و مزایای برای کسب و کار از جمله یک دور تازه از وام معافیت های مالیاتی و جارو مسئولیت محافظت از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی.

مک کانل گفت: وجود خواهد داشت یکی دیگر از دور 1200 $مستقیم پرداخت بر اساس همان فرمول از قبل کمک بیل. سپس مردم $75,000 یا کمتر دریافت مبلغ کامل و کسانی که در ساخت بیش از $75,000 دریافت کمتر بسته به درآمد خود را. مردم درآمد بالای 100000 دلار نمی واجد شرایط برای پرداخت.

$600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش رسما منقضی جولای 31, اما از آنجا که از راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد به طور موثر شنبه.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville و امید ین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de