Mnuchin را تهدید به پیگرد قانونی شرکت شکستن ویروس وام قوانین

واشنگتن — بیش از 40 شرکت ها متعهد به بازگشت پول به دولت کسب و کار کوچک coronavirus صندوق در حال حاضر که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin تهدید تعقیب کیفری برای نقض قوانین از برنامه است.

مدیریت داده شرکت تا May 14 به بازگشت پول بدون مجازات. این یک کلید آزمون برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را به عنوان تلاش می کند برای اطمینان از 600 میلیارد دلار به علاوه اعطای وام اضطراری برنامه کمک می کند تا کارفرمایان کوچک حفظ شغل در اقتصاد ریختن آنها در سرسام آور نرخ.

چالش قابل توجهی است. اداره کسب و کار کوچک است فشار بی سابقه ای از کمک های فدرال در یک کلیپ سریع اما با سرعت از این برنامه به پرسش های مطرح شده در مورد چگونه به طور کامل برنامه های کاربردی در حال بررسی.

“شما رو به انجام این کار هر دو کارآمد و مسئولانه و سخت است” گفت: James Thurber استاد از دولت در دانشگاه آمریکایی که تاسیس آن مرکز کنگره و ریاست جمهوری مطالعات. او گفت: Mnuchin “است که با استفاده از قلدر منبر برای ترساندن شرکت است.”

وام های داده شده به عموم معامله رستوران های زنجیره ای و NBA لس آنجلس لیکرز دامن زده اعتراض. این وام های بزرگ در سمت چپ کمتر پول در دسترس برای کسب و کارهای کوچک است که اعمال می شود.

سوال در مورد وام های led Mnuchin یک معمار از طرح نجات را در نقش مجری. او صحبت از تعقیب کیفری و هشدار داد شرکت های آنها باید بازپرداخت خزانه داری اگر آنها به دروغ گواهی که آنها مورد نیاز فدرال کمک به کار گیرند و نمی تواند آن را در جای دیگر.

SBA همچنین می گوید آن را ممیزی هر وام بیش از 2 میلیون دلار و اگر مشکلات در بر داشت آن را به خودداری این برنامه ارائه وام ببخشد.

“بنابراین کسی که در زمان پول است که باید گرفته, پول, یک, نمی توان آن را ببخشند و آنها ممکن است مشمول مسئولیت کیفری است که یک معامله بزرگ” Mnuchin گفت: در یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار.

با توجه به تجزیه و تحلیل داده های شرکت FactSquared, 42 شرکت های دولتی موافقت کرده بود که از روز شنبه به بازگشت وام در مجموع $337.1 میلیون. هیچ یک به صراحت ذکر شده امکان تعقیب کیفری به عنوان دلیلی برای تصمیم خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im