مدل ناودان به صورت ناخالص نفاق

بانک Tyra پیدا کرده است خودش را در مرکز رسانه های اجتماعی گرداب پس از یک کلیپ قدیمی از بعدی مدل بالا در امریکا مطرح است که در آن او تحت فشار یک شرکت کننده به تغییر ظاهر خود را برای مطابقت با مشکل استانداردهای زیبایی.

پس از این کلیپ به نظر می رسد آن را رفته ویروسی و مردم ادعا می کنند بانک ها به تبه واقعی از ANTM برای چگونه او را تحت فشار قرار دادند مدل سیاه و سفید به دنبال یک راه خاص که اغلب بالا سفیدی.

عشق یک واقعیت تلویزیون شراب خواری? یک کارشناس توضیح می دهد که وسواس خود را با تلویزیون بی ارزش. به علاوه یک تولید کننده ظروف, چگونه در جنسیت در واقع اتفاق می افتد در واقعیت را نشان می دهد.

در اصل کلیپ, Tyra chides 2006 چرخه 6 مسابقه دانیل ایوانز برای امتناع از دریافت دندانپزشکی جراحی برای بستن شکاف در مقابل او دو دندان. Evans گفته شده بود که او نیاز به شکاف بسته به عنوان بخشی از “تحول” قسمت.

هنگامی که او امتناع, Tyra او می پرسد “آیا شما واقعا فکر می کنم شما می توانید یک CoverGirl قرارداد با یک شکاف در دهان شما؟” او سپس می گوید که شکاف دندان است “نه قابل عرضه در بازار” با وجود این واقعیت است که لورن هاتن شده است فوق العاده مدل موفق – شکاف-دندان و برای چندین دهه در این نقطه است.

مردم در رسانه های اجتماعی اشاره کرد چقدر بد دو استاندارد برای مدل سیاه و سفید را در نشان می دهد با بالا آوردن یک چرخه چهار سال بعد که در آن شرکت کننده Chelsey Hersley بود که سفید شد و گفت: برای گسترش شکاف کوچک در دندان های او به او نگاه “بیشتر مرزی’.

“در حالی که دانیل ساخته شده بود به احساس زشت برای او شکاف 6/7 چرخه در پایان Tyra گسترده تر یک شرکت کننده این شکاف به دلیل بالا چگونه مد منحصر به فرد و فریبنده آن خواهد بود” یک کاربر توییتر نوشت.

می خواهید برای رفتن مداوم? ثبت نام به ما whimn.com.au عضویت در خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

برخی از مردم در دفاع از بانک ها گفت که او فقط اجرای استانداردهای که او در حال حاضر نیاز به زندگی می کنند تا در سفارش به یک موفقیت حرفه ای. آنها اضافه شده است که اگر مردم می خواستند به ‘لغو’ او و یا نشان می دهد آنها تا به حال ماه به انجام آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de