بوستون خود بریگهام و بیمارستان زنان در خدمت به عنوان تحقیقات بالینی سایت برای فاز 3 محاکمه مدرن بسیار پیش بینی coronavirus واکسن است که در حال حاضر بدستآمده مثبت پاسخ ایمنی در داوطلبان از قبلی محاکمه.

فاز 3 محاکمه coronavirus واکسن بزرگترین COVID-19 واکسن مطالعه با 30,000 برنامه ریزی داوطلبان شرکت در روز دوشنبه ،

مطالعه خواهد شد و ثبت نام شرکت کنندگان در تعدادی از مکان در سراسر ایالات متحده با BWH خدمت به عنوان یک تحقیقات بالینی سایت به عنوان بخشی از COVID-19 پیشگیری از شبکه یک گروه بودجه توسط موسسه ملی بهداشت.

“این اولین بار است که فاز 3 محاکمه خواهد شد که آزمون اثربخشی واکسن در برابر COVID-19 و ما شده ایم مجدانه در سراسر صنعت و دانشگاه و دولت برای هموار کردن مسیر برای راه اندازی این دادگاه به سرعت و با خیال راحت گفت:” دکتر لیندزی بادن یک متخصص بیماری های عفونی در BWH و یک متخصص در تولید واکسن برای بیماری های ویروسی.

بادن نزدیک به وین خواهد بود که با همکاری محقق اصلی برای مطالعه است که بخشی از دولت در عملیات سرعت در پیچ و تاب است که با هدف ارائه 300 میلیون دوز از امن واکسن موثر برای COVID-19 اوایل 2021.

مطالعه طراحی شده است برای ارزیابی اثربخشی و ایمنی این واکسن به نام mRNA-1273 و توانایی خود را برای جلوگیری از COVID-19 بیماری است.

شرکت کنندگان نمی خواهد می دانم که اگر آنها در حال گرفتن شات واقعی یا ساختگی نسخه. پس از دو دوز دانشمندان را از نزدیک پیگیری که تجارب عفونت بیشتر به عنوان آنها در مورد روال زندگی روزانه خود را به خصوص در مناطقی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش بدون کنترل.

برای ثبت نام داوطلبان ممکن است هر جنسیتی باید حداقل 18 سال سن و ارائه می شود می تواند پرداخت به 550 دلار است. ثبت نام است که انتظار می رود در ژانویه 2021.

جمعیت هدف برای مطالعه بزرگسالان هستند که مکان یا شرایط قرار داده و آنها را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 و اولیه هدف نهایی خواهد شد پیشگیری از علامتی coronavirus.

هر ماه از طریق سقوط دولت بودجه COVID-19 پیشگیری از شبکه را رول از یک مطالعه جدید از پیشرو نامزد — هر یک با 30,000 تازه استخدام داوطلبان.

بعدی در ماه آگوست نهایی مطالعه از دانشگاه آکسفورد شات آغاز می شود, به دنبال برنامه ای برای تست یک نامزد از جانسون و جانسون در ماه سپتامبر و Novavax در ماه اکتبر — اگر همه می رود با توجه به برنامه. Pfizer Inc. برنامه های خود را 30,000 شخص مطالعه در این تابستان.

در هفته های اخیر بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها پر آنلاین رجیستری سیگنالینگ علاقه داوطلب برای چنین محاکمات گفت: دکتر لری کوری یک virologist با فرد هاچینسون سرطان موسسه تحقیقات در سیاتل که کمک می کند تا نظارت بر سایت های مطالعه.

هرالد خدمات سیم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de