دوشنبه: تالار اخراج بزرگتر hirings عظیم بازار نوسانات

آسوشیتد پرس

گسترش سریع coronavirus پس از آن برای اولین بار منتشر شده در چین برخورد بی سابقه شوک به اقتصاد جهانی است.

پس در حال توسعه کسب و کار دوشنبه مرتبط با شیوع بیماری به عنوان دولت تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد خود را از شرکت ها در تلاش برای مقابله و میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل و اختلال در تامین کالا و خدمات است.

______

شرکت هواپیمایی: شرکت های هواپیمایی نمی تواند به نظر می رسد برای کاهش ظرفیت به عنوان سریع به عنوان مسافرت هوایی در حال محو شدن به عنوان کسب و کار و گردشگران جلو و عقب در برنامه های. تحلیلگران صنعت در حال کاهش انتظارات خود را حتی سریع تر با کاهش 40% یا بیشتر از هنجار.

هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی کاهش مسیرهای میان ياوه تقاضا است. مونترال حامل تخمگذار کردن در مورد 3,600 کارکنان به علاوه 1,549 خدمه پرواز در آن کم هزینه تابعه Rouge با توجه به وسلی Lesosky رئیس Air Canada جزء کانادا اتحادیه عمومی کارکنان. اخراج خواهد اثر را با مه و بر حدود 60 درصد از خدمه پرواز. هوایی کانادا به ایران را به حالت تعلیق در بسیاری از نهادهای بین المللی و ایالات متحده به پرواز در مارس 31. حامل می گوید کارکنان خواهد شد بازگشت به وظیفه فعال وضعیت پس از پرواز از سر گرفت.

GE aviation قطع خواهد شد در حدود 10 ٪ از آن ایالات متحده نیروی کار است. دیوید جویس, معاون رئیس و مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک GE Aviation خواهد داد تا نیمی از حقوق و دستمزد خود را شروع آوریل 1. حمل و نقل هوایی بازوی جنرال الکتریک نیز گفت که وجود خواهد داشت یک فقدان موقت کار تأثیر حدود 50 درصد از ایالات متحده, تعمیر و نگهداری, تعمیر و تعمیرات اساسی کارکنان به مدت 90 روز. GE حمل و نقل هوایی در حال حاضر اعلام کرد استخدام, یخ, لغو حقوق و مزایای شایستگی افزایش چشمگیر کاهش غیر ضروری هزینه و کاهش قابل توجهی در آن نیروی کار مشروط.

کانادا هواپیمایی و مسافرتی شرکت Transat در, Inc. به طور موقت گذاشته حدود 70 درصد از نیروی کار خود را در کانادا و یا در مورد 3,600 مردم است. تصمیم می آید را به عنوان غیر ضروری سفر در سراسر جهان به وقفه می آید به عنوان دولت نزدیک مرز در تلاش برای کند کردن بیماری همه گیر. این اخراج شامل تمام خدمه پرواز و پرسنل.

امارات متحده عربی تعلیق مسافر گذر از طریق دبی, جهان, شلوغ ترین فرودگاه بین المللی به مدت دو هفته برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. تعلیق حمل و نقل از طریق دبی که اتصال اروپا با آسیا و استرالیا را تحت تاثیر قرار مسافران در سراسر جهان است.

خطوط هوایی کم هزینه Eastar جت تبدیل شده است برای اولین بار در کره جنوبی حامل را تعطیل و همه پرواز به عنوان تقاضا فرو. این شرکت می گوید آن را به طور موقت به حالت تعلیق در آن پروازهای داخلی از روز سه شنبه آوریل 25. دیگر بودجه کره جنوبی حامل از جمله هوا سئول هوا بوسان و T’Way هوا عمل تنها پروازهای داخلی پس از تعلیق بین المللی خود خدمات.

REPURPOSED: جنرال موتورز می گوید آن را بررسی تولید هواکش در یک مرکز در Kokomo Indiana. خودروساز گفت: این کار در سراسر ساعت با Ventec زندگی سیستم های واشنگتن برای ساخت بیشتر از بحرانی دستگاه های پزشکی. جنرال موتورز می گوید که با آن تولید و عرضه زنجیره ای تخصص Ventec برنامه ریزی “به صورت تصاعدی بالاتر” ونتیلاتور تولید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. GM نمی گویند که چگونه بسیاری از هواکش Ventec خواهد شد و یا چگونه به زودی آنها خواهد آمد. آن را نیز نمی گویند که Kokomo تسهیلات ممکن است در عمل.

جنرال موتورز کار کرده است با Ventec برای حدود یک هفته ارائه تخصص برای کمک به افزایش تولید است. زنجیره تامین کارشناسان می گویند که آن را دشوار خواهد بود به repurpose خودکار گیاه برای ساخت یک کوچکتر نامربوط محصول مانند هواکش. آنها می گویند چنین تغییری می تواند ماه ها طول بکشد اما جنرال موتورز ممکن است انجام آن سریع تر است.

Yves Saint Laurent و Balenciaga آخرین مد لوکس برچسب ramping تا تولید فولاد ماسک برای کمک به مبارزه با COVID-19.

این Kering گروه که دارای این برچسب می گوید, فرانسوی, کارگاه های آموزشی که معمولا لباس ایو سن لوران و Balenciaga خواهد سوئیچ بیش به تولید ماسک. آن را می گوید تولید آغاز خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان فرایند تولید و مواد تایید شده توسط مقامات مربوطه.” آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از ماسک کارگاه های آموزشی قادر خواهد بود به. Kering گفت: آن را نیز به خرید و واردات 3 میلیون فولاد ماسک از چین برای کمک مالی به خدمات سلامت.

بزرگترین لوکس – پاریس-بر اساس LVMH – نیز گفت: آن رسیده است یک معامله با چینی صنعتی تامین کننده برای ارائه 10 میلیون ماسک برای جمعیت فرانسه.

شرکت فایروال: Airbus است لغو یک برنامه ریزی پرداخت سود سهام و پوشش تا 15 میلیارد یورو (16 میلیارد دلار) در اعتبار جدید به اروپا هواپیمای غول پول بیشتر به آب و بحران است. ایرباس هواپیما ساز خروج پیشنهادی 2019 پرداخت سود سهام از 1.8 یورو ($1.9) هر سهم خواهد شد صرفه جویی در شرکت 1.4 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار). ایرباس همچنین ساخت بازنشستگی پس انداز و می گوید آن را قابل توجه نقدینگی برای مقابله با بحران. آن را به حال تعطیل گیاهان چند هفته گذشته به انطباق با آنها را به امن تر شرایط بهداشتی.

VF Corp. می گوید آن را به منظور جلب کردن 1 میلیارد دلار از آن گردان تسهیلات اعتباری. این شرکت همچنین تنظیم مالی سال 2020 پیش بینی با توجه به COVID-19. VF انتظار دارد که حدود 1.5 میلیارد دلار پول نقد در دست و در حدود 1 میلیارد دلار باقی مانده در زیر امکانات.

رویال داچ شل را کاهش می دهد هزینه های عملیاتی آن بین 3 میلیارد دلار به 4 میلیارد دلار برای 12 ماه آینده به انطباق با این ویروس شیوع بحران و غوطه وری قیمت نفت است. این شرکت همچنین کاهش هزینه های سرمایه به حداکثر 20 میلیارد دلار از آن قبلی انتظار از 25 میلیارد دلار.

صنایع سنگین: میلیون ها نفر از مردم در حال کار در خانه. اما سنگین صنعتی را به یک وقفه به دلیل خطر عفونت اگر عملیات ادامه خواهد بود اجتناب ناپذیر است.

بزرگ صنعت خودرو گروه تجارت است گفتن کنگره که 95 درصد از ایالات متحده اتوماتیک مونتاژ گیاهان مجبور شده اند تا از نزدیک با توجه به شیوع کروناویروس.

اتحاد برای خودرو نوآوری می گوید در نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتد پرس که 42 44 ایالات متحده مونتاژ گیاهان بسته شد که از جمعه. نامه می گوید: 87 درصد از مونتاژ گیاهان در آمریکای شمالی بسته شده اند, از جمله تمام هفت در کانادا و 60 69 در مکزیک است. آن را می گوید تحلیلگران انتظار دارند فروش مارس به سقوط تا 40 درصد از 2019 آمار و ارقام. انجمن درخواست کنگره برای وام و وام برای تضمین را تحت تاثیر قرار شرکت. همچنین خواسته است که کسب و کار با بیش از 500 نفر از کارگران که ارائه مرخصی با حقوق برای کارکنان کسر مالیات و یا اعتباری. ایالات متحده اتوماتیک مونتاژ کارگران پرداخت از طریق بسته شدن آن است که در اکثر موارد برنامه ریزی شده است برای آخرین بار به اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل. این صنعت نیز می خواهد کنگره برای به تاخیر انداختن 2020 فصلنامه مالیات فدرال پرداخت شروع موقت مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات گسترش expensing برای ماشین آلات و تاخیر در ژوئن 1 تاریخ موثر از USMCA پیمان تجارت که جایگزین توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی.

هواپیمای بوئینگ تعلیق عملیات در آن منطقه سیاتل امکانات با توجه به گسترش coronavirus در این منطقه است. عملیات کاهش خواهد یافت آغاز چهارشنبه و تولید خواهد شد و به حالت تعلیق برای دو هفته. هوافضا غول استخدام بیش از 60 ، 000 نفر در ایالت واشنگتن در میان سخت ترین ضربه از coronavirus.

پیش بینی آنجا که 60% کاهش در رزرو برای ماه آوریل با توجه به کروناویروس محدودیت های مسافرتی, اجاره ماشین غول Avis است برش کارکنان کاهش ناوگان خود و توقف هزینه های سرمایه, در میان دیگر اقدامات. این شرکت می گوید آن را نیز ارزیابی هزینه های جبران برای ارشد کارکنان از جمله رهبری آن را به عنوان به نظر می رسد به صرفه جویی 400 میلیون دلار به صورت سالانه. در پرسیپپنی, N. J. مبتنی بر Avis Budget Group, گفت: آن را دیده است 1.1 میلیارد دلار به صورت نقدی از عدالت در آن وسیله نقلیه ناوگان و حدود 750 میلیون نفر در گردان اعتبار دادن به آن نقدینگی به کار “از طریق پایان سال 2020 و فراتر از آن.”

Winnebago صنایع متوقف تولید برای محافظت از کارگران از coronavirus قرار گرفتن در معرض و برای تنظیم تولید به عنوان تقاضا برای محصولات این شرکت به سرعت در حال تغییر. Winnebago که کارکنان در مورد 5000 نفر باعث می شود موتور خانه, تریلر سفر و قایق های تحت Winnebago, گراند, طراحی Newmar و کریس-صنایع دستی مارک. جنگل شهرستان آیووا-بر اساس شرکت دارای امکانات تولید در آیووا, ایندیانا, اورگان, مینه سوتا و فلوریدا. این شرکت روز دوشنبه گفت که تولید را متوقف خواهد کرد حداقل تا مارس 12. مزایا و پایه پرداخت و ادامه خواهد داد برای اولین بار دو هفته.

شرکت موتور فورد. به حالت تعلیق در خودرو و موتور تولید در بازارهای بین المللی, گروه ساخت و تولید سایت های واقع در هند و ویتنام و آفریقای جنوبی و تایلند است. این تعلیق شنبه آغاز شده و ادامه خواهد داد برای چند هفته.

املاک و مستغلات: به منظور حفظ سرمایه Zillow گروه به تعویق افتاد خرید خانه در 24 بازار که در آن شرکت در فعالیت است. Zillow متوقف خانه باز برای خانه ها در همه بازارها در هفته گذشته.

فروش خانه در ایالات متحده شروع به پریدن کرد و 6.5 درصد در ماه فوریه به بالاترین سطح خود در 13 سال است. اما بود که قرارداد آن امضا شد و در ماه دسامبر و ژانویه با بسته شدن در ماه فوریه است. اولین گزارش از یک عفونت کروناویروس در آمریکا رخ داده در Jan. 21 و اقتصاددان هستند و انتظار گسترده رکود در گزارش بعدی با فروشندگان بسته شدن خانه های خود را به خریداران بالقوه است.

تجاری بازار املاک و مستغلات است که در خطر سقوط هشدار بنیانگذار مستعمره سرمایه به عنوان وام های رهنی تجربه فشار در حال رشد. توماس باراک گفت: در یک پست وبلاگ که نقدینگی خشک شده به عنوان کسب و کار ضربه با موقت جریان نقدی کسری بودجه و کاهش سریع درآمد. “بازار تجاری املاک و مستغلات وام مسکن در ایالات متحده آمریکا در آستانه فروپاشی” باراک نوشت.

سوپر مارکت: B. J. است Wholesale Club آخرین به ارائه یک دست انداز در دستمزد برای کارگران تهیه قفسه در حالی که دیگران در خانه بمانند. افزایش ساعتی پرداخت خواهد گسترش حداقل از طریق مارس 12. مدیران و پرسنل کلیدی را دریافت کنید یک بار جایزه اعم از $500 به $1,000. Walmart, Target و آمازون در میان دیگر شرکت را به پرداخت افزایش. خارج شده است و همچنین دادن یک پاداش هم به آن ساعتی پاره وقت و تمام وقت کارگران است.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواست کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و دیگر کسب و کارهای ضروری در میان پخش كردن, خاموش شدن اعمال به مبارزه با کروناویروس.

وزیر دارایی Bruno Le Maire گفته است که کل زنجیره تامین صنایع غذایی باید تضمین پس از فرانسه تعطیل تمام رستوران ها و کافه ها سینما ها و مغازه های خرده فروشی است که تلقی غیر ضروری. بسیاری از کارکنان در حال کار از خانه. کسب و کار است که مجاز به باز باقی می ماند باید در اجرای قوانین در مورد اجتماعی فاصله شستن دست و ضد عفونی.

استخدام: در حالی که برخی از کسب و کار نیاز به طی شیوع ویروس دیگر شاهد افزایش تقاضا برای محصولات خود را. دلار General روز دوشنبه گفت که قصد دارد به استخدام تا 50000 کارگران تا پایان مارس به عنوان مشتریان همچنان سر به فروشگاه خود را به سهام تا در لوازم خانگی.

دلار کلی آن گفت: پیش بینی اکثریت شغل جدید خواهد شد به طور موقت اما برخی ممکن است در دراز مدت.

CVS سلامت نیز روز دوشنبه اعلام کرد که به دنبال آن است برای پر کردن 50,000 تمام وقت, پاره وقت و موقت نقش سراسر کشور است. موقعیت شامل فروشگاه همکاران نسخه درایور تحویل مرکز توزیع کارکنان و اعضا/خدمات حرفه ای. این شرکت همچنین به کارمند پاداش اعم از $150 – $500 به کارگران مورد نیاز به امکانات آن است.

شرکت های دیگر نیز اعلام کرد آنها در حال استخدام کارمندان بیشتر در میان آنها آمازون و domino’s Pizza.

فروشگاه: H&M روز دوشنبه هشدار داد که ممکن است نیاز به طور دائم اخراج کارگران آن را به عنوان پنجه نرم کردن با پیامدهای مالی از ویروس. سوئد سریع مد شرکت گفت که 3,441 از آن 5,062 فروشگاه در سطح جهانی به طور موقت بسته شده است. این تعطیلی با هدف جلوگیری از گسترش این ویروس تا به حال “‘قابل توجهی تاثیر منفی بر فروش تا کنون در ماه مارس” این شرکت اعلام کرد.

انرژی: انرژی بخش دهکدهای از دست داده و تقریبا نیمی از آن ارزش کلی در ماه مارس. پیش بینی های اقتصادی نشان می دهد گسترده کاهش در مقدار انرژی که مورد نیاز خواهد بود به عنوان اقتصاد ملی هستند broadsided.

کل روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت قصد دارد بیش از 3 میلیارد دلار آلی هزینه های سرمایه کاهش و تعلیق آن 2 میلیارد دلار بیع متقابل برنامه. این شرکت همچنین در حال حاضر برنامه ریزی 800 میلیون دلار در پس انداز این سال از آن قبلا اعلام شده 300 میلیون دلار در پس انداز.

زمانی که شرکت اعلام کرده بود آن بیع متقابل برنامه نفت در حدود 60 دلار در هر بشکه رسید. از آنجا که شیوع کروناویروس و روغن اختلاف بین عربستان سعودی و روسیه, نفت کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان $24 در هر بشکه رسید.

فرفره اقتصاد مختل: Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi خواستار دولت فدرال برای کمک به مستقل کارگران مانند رانندگان و تحویل کارگران در پلت فرم آن نه فقط کامل کارکنان. Khosrowshahi با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه. Uber و 1.3 میلیون نفر مشغول کار بر روی پلت فرم آن در ایالات متحده است. Khosrowshahi می گوید که آنها در حال ارائه مواد غذایی به مردم ماندن در خانه و ضروری ارائه خدمات حمل و نقل. این شرکت ارائه کرده است تا برای 14 روز از کمک مالی به رانندگان و تحویل کارگران که تشخیص داده شد با Covid-19 یا قرار داده شده در قرنطینه.

__________

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im