بیش از یک روز پس از آن گزارش بر اساس توافق فیلمهای سه تیم تجارت بین Red Sox داجرز و دوقلوها هنوز نشده نهایی. نگه دارید تا ظاهرا با مدارک پزشکی در راست دست پارچ Brusdar Graterol که در حال رسیدگی به Red Sox.

ورزشی گزارش اواخر چهارشنبه شب که تجارت — که ارسال خواهد شد Mookie بتی و دیوید قیمت به داجرز — تنظیم ممکن است پس از بررسی بیشتر از Graterol را medicals. بر اساس این گزارش Red Sox مشاهده Graterol بیشتر به عنوان یک مسکن از استارت و ممکن است بپرسید برای یک بازیکن اضافی و/یا پول یا از داجرز یا دوقلو برای تکمیل معامله.

21 ساله Graterol از دست رفته بیش از دو ماه در فصل گذشته با توجه به حق گیرافتادگی شانه اما بازگشت به خود را بزرگ-لیگ اولین و او 10 ظاهر این دوقلوها در امداد. سخت-پرتاب Graterol شده است و پیش بینی به عنوان یک top-of-the-چرخش استارت اما دوقلوها مشاهده او به عنوان یک مسکن. با توجه به ورزشی را گزارش Red Sox “آشکارا معتقدند که او مناسب نیست برای 150 – 170-ورود حجم کار حداقل حق دور نیست.”

بررسی سوابق پزشکی است که معمولا یکی از مراحل نهایی قبل از تجارت رسمی ساخته شده است. ورزشی گزارش گفت: تیم های درگیر در این تجارت باقی می ماند و با اعتماد به نفس آن تکمیل خواهد شد.

الکس Snake داجرز outfielder که بازیکن دیگر در حال رسیدگی به Red Sox شده پزشکی پاک با توجه به ورزشی است. Verdugo از دست رفته نهایی دو ماه از فصل گذشته به دلیل صدمات در پشت و مورب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im