ماه به ارمغان می آورد Ocean Dreams by تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

گفته شده است که رویای اقیانوس تماس تا یک درون احساسی دولت, آیا توفانی یا آرام است. این امواج می تواند یک زمین بازی برای دلفین ها و خوانندگان و یا می توان آنها را مهیب و قریب به اتفاق نیروهای طبیعت. این سرطان ماه زوایای رویایی نپتون خواستار چهارم قدرت عرفانی اقیانوس به ما آگاهی.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما فوق العاده غریزه که تغییر را. یک عادت تغییر می تواند تغییر زندگی. فقط تصور کنید که چگونه همه چیز می تواند در زمان شش ماه اگر شما برای شروع در حال حاضر.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما یک فرد پر مشغله دستکاری به همه چیز انجام می شود که شرایط زندگی باید دست های خود را گره خورده است. محدودیت چیزی است که باعث می شود شما قابل توجه است. خودتان را به اعتبار.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). فیزیکی و برهمی نشان دهنده ذهنی درهم و برهمی. پاک کردن و پاک کردن بیش از حد. هیچ یک از آن سخت خواهد بود برای شما به کشف هنگامی که شما شیرجه رفتن. اگر شما نمی توانید شیرجه رفتن کسی بپرسید به شما یک کمی فشار.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). اگر شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از محبت در قلب خود و سپس پشته آن را بر روی خودتان و آنچه را که مورد نیاز برای این زمان. آن را کاملا خوب می شود مهم است. پریمیر در رنگ به جای.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما یک حس کنجکاوی و تمایل به بررسی راه های جدید است. فکر نمی کنم در مورد آن بیش از حد در حال حاضر. پاسخ نیست در سر خود را. پژوهش. کشف آنچه در خارج وجود دارد برای شما.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). دریافت شخصی است. نشان می دهد صورت خود را. داستان. خود را آشکار. هنگامی که به شما اجازه اتصال مردم با شما آنچه در زیر خواهد یک رابطه است که چیزی بسیار بیشتر از یک نقش است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). هنگامی که شما ببینید مردم نشانه عصبانیت و دلهره کمک به آنها استراحت. انجام و یا می گویند چیزی به کاهش نگرانی و مال شما خواهد بود به طور قابل توجهی و به طور همزمان تماس های گرفته شده پایین است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). چه ایستاده بین شما و موفقیت است ؟ دو دلی. نمی خودمو. فقط انتخاب کنید. در پرش با اعتماد به نفس است که بسیاری قبل از شما ساخته شده است همان انتخاب و آن را کار می کرد فقط خوب است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). جلوگیری از قرار دادن بنابراین فشار زیادی بر روی خودتان. این اشتباه به overachieve اما آن را تنها ارزشمند اگر شما لذت بردن از خودتان. خودتان برخی از گریس.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). Alter egos در حال خلاق اختراع بلکه یک کشف — و نه فقط برای ستاره پاپ, ورزش مقتدر و قهرمانان کتاب کمیک. اگر شما در میانهی شب به کاوش خود را alter ego, این روز به کنجکاو.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما در مسیر درست. به خودتان اجازه رویا نیست از تصویر بزرگ اما نقطه عطف بعدی. بیشتر واضح بینایی خود را حرکت بیشتر شما جمع آوری در هفته پیش رو است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما تست چیزی از ارتکاب به یک سفارش کوچک فقط به اندازه کافی برای به دست آوردن احساس برای تصویر بزرگتر. این عاقلانه مسیر به عنوان وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله در.

امروز تولد (مارس 29). شما می خواهید به یادگیری همه چیز برای خودتان. در این سال شما را بزرگتر تلاش به دست با مسائل است که هنگامی که به نظر می رسید فراتر از دامنه خود را و یا شاید زیر آن است. شما می خواهید به دست آوردن حتی بیشتر از صداقت و دانش عمیق است که باعث می شود برای مکالمات جالب روابط و کار. شما پرداخت می شود بسیار خوبی برای تخصص خود را. برج حمل و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 5, 30, 22, 1 و 18.

نجوم سوال: “من برج جدی که انجام شد بسیاری از آنلاین دوستیابی قبل از جهانی اخیر رویدادهای اتفاق افتاده است. در حال حاضر من بیشتر پیام کوتاه و تصویری آشنایی است. آن را قطعا عجیب و غریب. آنچه من متوجه است که من آن را حل و فصل در یک الگوی خوب برای اجازه دادن به مردم می دانم من. من نمی دانم که کدام نسخه از داستان برای گفتن. من در واقع نه حتی مطمئن شوید که آن یک داستان خوب. آنچه باید بگویم من در مورد خودم در مراحل اولیه?”

از اولین لحظه ای از اولین برخورد شما و چشم انداز خود را تنها در تلاش برای به دست آوردن یک حس که شما در حال برخورد با, و اگر/چگونه شما ممکن است متناسب با هم. این یک جستجو برای زمینه های مشترک. برای برج جدی مانند خودتان به شدت شامل ظریف قدرت پویایی است. در هر تعامل شما در حال گرفتن یک پرنیان در مورد شخص دیگر اعتماد به نفس و سطح راحتی با جنبه های مختلف کنترل کنید. برج جدی است که به طور معمول بسیار حساس به نشانه احترام و این اولین چیزی که شما احساس می کنید برای. شما می خواهید به می دانم که چگونه در اتهام به شخص دیگر است و راحت بودن و چگونه است که ممکن است بازی که در آن شما می خواهم به نشستن در یک رابطه است. حقایق داستان تقریبا به عنوان مهم به عنوان آنها چگونه فاش کردن شخصیت خود را. برای مثال آیا شما یک فرد است که می رود با جریان و یا آیا شما برنامه ریزی و قالب زندگی برای کسانی که ایده ها ؟ بیشتر از فردا.

افراد مشهور پروفایل: Jerry Seinfeld دارای گرد و نمودار نجومی با تمام عناصر (زمین و آتش و آب و هوا) نشان داده شده و متعادل است. اما اشتباه نکنید; پادشاه مشاهدهای طنز غیر قابل انکار است برج ثور. برج ثور قوانین جهان مادی و بسیاری از برج ثور مردم مشتاق هستند جمع آوری شده است. Seinfeld و برج ثور نشان می دهد بحث میزبان Jay Leno هر دو گسترده خودرو مجموعه.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه 01 آوریل سال 2020 22:29:06 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im