ماه در گهواره با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

این Libran قلمرو آسمان که قوانین روابط از انواع گهواره متورم و صورتی و ماه در آن اخلاق تعادل و انصاف. روابط معمولا نمی رشد در شرایط شدید. همه-یا-هیچ چیز نگرش ترساندن مردم معقول و منطقی. اجازه دهید این ماه الهام بخش give-and-take و کوچک و دوست داشتنی حرکات که به روابط استحکام.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). هنگامی که شما روشن استانداردهای به آرزوی شما نمی نیاز به یک دسته از قوانین mucking تا چشم انداز. شما انتظار می رود خود را برای ارائه در یک شیوه ای است که عادلانه و به موقع و عالی و این که شما می خواهید انجام دهد.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). اگر تلاش های خود را جرقه علاقه به پرش در. اگر تلاش های خود را سقوط تخت, از جلو و عقب و تبدیل شدن به غیر قابل دسترس به بی طرفانه ، سعی کنید مخاطبان متفاوت است. حق مردم تو را دوست دارم فورا.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). در برخی از عرصه قوانین را تایید کرد به عنوان مقدس است. در عرصه های دیگر با شکستن قوانین است و نه تنها ارزش آن را glamorized. تا زمانی که شما نمی توانید این عرصه مخلوط شما توانا و خوب در هر دو.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). الهام می آید در حالی که شما در حال کار. بنابراین منتظر نیست به الهام گرفته شود. فقط شیرجه رفتن در و علامت نیمه راه از نیروهای نهان خواهد پیوست در به انجام این پروژه همراه است.

لئو (جولای 23-Aug. 22). انتظارات را خدمت شما خوب, در حال حاضر, بنابراین شما نیز ممکن است تجارت آنها را برای چیزی مفید تر مانند نزدیک مشاهده و یا قدردانی. مجموعه ای برای یادگیری همه چیز شما می توانید و به روز خواهد شد بسیار خوب است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). تلخی یک زندان است. شما اجازه رفتن از این گذشته از آنجا که شما نمی خواهید به ماندن بگیرید به دام افتاده است. شما باید همه چیز بهتر برای پر کردن ذهن خود را با از ruminations از آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). آنها می گویند عشق بهترین عشق اما خاص بودن سوپراستار خود زندگی می تواند سخت به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف. بدون در نظر گرفتن, شما خواهد بود با عرض پوزش شما با قرار دادن زمان و پول را به حمایت از خود را در حال حاضر.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). اگر شما احساس می کنید مانند شما می خواهید برای تحت تاثیر قرار دادن کسی اجازه دهید که به شما هشدار. اگر آنها به زبان شما صحبت می کنند و ارزش همان چیزهایی را که آنها در حال حاضر می خواهم به شما و به شما احساس نمی شما باید به تلاش.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). معمولا آسان را برای شما به اعتماد هر چند آن را ندارد و همیشه بوده است. شما سپاسگزار برای موقعیت های مانند امروز که در آن شما واقعا علاقه مند و تعهدات بسیار آسان برای حفظ.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما تشخیص دهد که شما واقعا راضی با برخی از جنبه های زندگی خود را. شما ساخته شده است این. در حال حاضر شما لذت را در های خود را تحقق با فرد دیگری.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). هر چند مقدار از زندگی خود را سازماندهی شده است نیز وجود دارد کسانی که bahira-piggledy مناطق — یک کشو و یک تنه شاید یک نوار عاطفی تاریخچه… شما مایل به حفاری و برخی از مرتب کردن بر اساس است که امروز.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). چه وحشتناک بود در این لحظه به شما قدرت های بزرگ بعد از آن. در یک راه عجیب و غریب شما خوشحالم برای آن است. شما نمی خواهد که در انتخاب آن, اما شما قابل توجه به دلیل آن است.

امروز تولد (8 مارس). چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد. این چیزی است که باعث می شود یک سال خوب ، خوش شانس حوادث مانند آجر. به عنوان معمار شما ساخت هدایای خود را به یک صدا و خشنود زندگی ، آن را به خلاقیت و برخی از finagling با مردم در اطراف شما را به فضا منابع و گریز شما نیاز به با قاطعیت خودتان می شود. عقرب و دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 2, 20, 18 و 40.

هوش هیجانی: این بخش سه از پاسخ به دوشنبه این سوال از یک برج ثور به دنبال بالا بردن سطح عاطفی IQ. دیدن آرشیو برای بخش های قبل.

چرا که مردم دائما در تلاش برای احساس و انجام بهتر حرکت بین کشورها از ذهن است و تلاش گرفته شده در توسط دین, علم, هنر, ورزش و تقریبا در هر سازمان انسان فکر می روند. این خبر خوبی است زیرا به این معنی است که شما می توانید در این بازی پازل از هر کجا که احساس می کند مناسب برای شما. شما لزوما باید به یک روانشناس نیمکت یا در رهبری سمینار. آن است که شاید فقط به عنوان مدرک معتبر برای افزایش هوش هیجانی خود را با خواندن یک رمان و یا شرکت در یک تیم ورزشی.

راه در طریق خود را صادقانه تمایل به می دانم که چگونه شما و دیگر مردم احساس هستند. سوالات باز کردن درب. پس شما گفت که شما در شناخت چگونه دیگران ممکن است احساس شما می توانید شروع با پرسیدن از خود چیزهایی مانند “اگر من تا به حال حدس بزنید چه او احساس آن خواهد بود…” آیا شما یک فرد سالم برای تمرین ؟ آن را مفید به بررسی صحت فرضیه خود را بر کسی که نمی خواهد ناراحت شود اگر شما آن اشتباه است!

افراد مشهور پروفایل: از “شاهزاده عروس” به “فارست گامپ” و فراتر از آن, Robin Wright دارای یک استعداد برای انتخاب پروژه های مقصد برای تبدیل شدن به زمان آزمایش کلاسیک. کار او در درام سیاسی “خانه از کارت” به دنبال کت و شلوار. رایت با شدت بالا برج حمل خورشید است خو بلوغ و حساسیت هنری از جیوه, زهره و زحل در برج حوت.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهارشنبه Mar 11, 2020 18:41:26 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im