ماه از آب نبات Sprinkles در و گیلاس با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

این برج جوزا ماه به ارمغان می آورد sprinkles در و گیلاس به بستنی های اجتماعی از زندگی است. دوقلو قمری تیرها را به برخوردهای گاه به گاه که چیزی کمی اضافی برای ایجاد اتصالات شیرین تر است. حس دوستانه سهولت پرتاب بیش از سه روز آینده اجازه می دهد تا برای لحظات سحر و جادو و لذت است.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). درس های گازدار نوشابه sparklers و فلش گلدان? هیجان و اختصار با هم مانند سیامی ، بله, آنها می توانند از هم جدا شوند اما معمولا بدون خطر بزرگ از عواقب وحشتناک.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). قلم در دست شما است و صفحه باز است. شما باید همه چیز شما نیاز به نوشتن داستان زندگی خود را. لطفا نگاهی به صفحه اعداد به معنای واقعی کلمه. این یکی می تواند خارج از دستور — اگر شما جرات.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). دوستانه شیرین و دادن فرد در حال رفتن به شما کمک کند و بخیل و منفی نلی و همه دیگران است. دولت آنچه شما نیاز دارید و به کمک خواهد آمد.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). هنگامی که شما آن را به نظر می رسد مانند همه مردم درک چیزی است که شما لازم نیست. نکته خنده دار این است که هیچ کس در داخل و درک بیشتر از شما انجام دهد.

لئو (جولای 23-Aug. 22). شما می گفته اند شخص دیگر بسیاری از چیزهای مختلف اگر شما نیست در این موقعیت شما هستیم. اما موقعیت همه چیز است. شما می خواهید نگه دارید چیزی را از شفقت. افتخار شما آن را داشته باشد.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). “من نمی دادن به امنیت تحت فشار/ من نمی گم کردن وعده ماجراجویی/ من دادن تا در محتمل رویاها/ تجربه ای به افراط و.” — Neil Peart, برج سنبله

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما می خواهید انجام دهید فقط در مورد هر چیزی فقط برای دیدن دوست خود را با یک لبخند هر چند وجود دارد مقدار زیادی از undoable چیز بیش از حد وجود دارد توجه داشت که برخی از لبخند-تولید چیزهایی نیز درست نیست که سالم و پایدار است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). کار صحنه خواهد بود بسیار رقابتی, اما شما یک مدعی. به عنوان طولانی به عنوان شما نشان می دهد تا پس از انجام مشق شب خود را, شما برنده خواهد شد. بهترین برنده گروه برنده به طوری شامل به عنوان بسیاری از شما می توانید.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هیچ صرفه جویی در هر کسی که در حال حاضر. شما کمک می کند و شما می توانید عشق اما صرفه جویی در چیزی است که هر فرد باید به صورت جداگانه حداقل برای امروز.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما در حال حاضر آماده برای بیدار کردن به چیزی در روح و روان خود را که شما به مدت طولانی نادیده گرفته شده است. روابط را هر دو شادی و غم و اندوه اما شما بهره مند شوند خیلی از آنها که شما حتی شاد برای غم و اندوه.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما در حال بازی یک بازی ورزشی است که هیچ ربطی به ورزش در همه توپ در دادگاه خود را. نمی overthink آن است. می دانم که در آن شما می خواهید آن را به رفتن و نگه داشتن چشم خود را روت در مقصد.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما می خواهید یک آموزش پاک کردن برای مشکل فعلی اما اگر جهان واقعا به رعد و برق از آسمان و گفت: “انجام این کار!” شما می خواهم شورشی و بگویید که در آن برای متوقف کردن bossing در اطراف شما. بنابراین سعی کنید به خواندن و توجه به علائم.

امروز تولد (1 مارس). استفاده از استعدادهای خود را برای بهبود خود و خانواده و دوستان و جامعه خواهد بود در خط مقدم در اهداف خود را. با متمرکز و تمرین هنگ پیشرفت آشکار می شود. شما را دوست دارم که در آن نظم و انضباط شما طول می کشد اما ساخت مقدار زیادی از پاداش استراحت و اوقات فراغت را به زندگی خود را برای جلوگیری از فرسودگی شغلی است. سرطان و عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 2, 22, 10 و 13.

پیش بینی هفته پیش رو: دو نشانه تغییرات خدمت به تغییر همه چیز در این هفته هر دو آنها رخ می دهد با صدا غذا خوردن dab در وسط هفته. روز شنبه به ارمغان می آورد یک شیفت برای جیوه که وارد برج دلو علامت انسانیت و فن آوری است. در هفته آینده وجود خواهد داشت تکنولوژیکی جهش رو به جلو اختراعات ساخته شده در آزمایشگاه و خصوصی در فضاهای کاری, پیشرفت بودجه توسط شرکت های بزرگ و هزاران نفر از نوآوری های بسیار کوچک ترین و شخصی ترین سطح.

دوم تغییر علامت می آید فقط چند ساعت بعد در روز چهارشنبه است که تغییر زهره به برج ثور. این است که راحت و دوست داشتنی برای عاشقانه سیاره و همه از او نفسانی افتخار می درخشد از این عرصه. می توان آن را یک زیاده زمان اگر چه ما تقویت لذت بردن از زندگی را عرضه می کنند در واقع ممکن است ما را در جهت مخالف — هنگامی که ما آهسته به واقعا اب و تاب زیاد در قلمرو حواس ما در واقع نیاز کمتر به ما را پر کنید تا. لذت می تواند بسیار الاستیک! امکان استفاده از ونوس اتفاق می افتد با داشتن آنچه شما می خواهید اعتماد به خود را در اطراف وسوسه و کاوش خود را بیشتر تو رفتگی در دیوار به وجد.

افراد مشهور پروفایل: جاستین بیبر به تازگی باز شده به مطبوعات در مورد فشارهای شهرت و تور و جدید خود را برای مقابله ابزار و منابع از جمله اکسیژن پرفشار مجلسی, و, یک اختلال مغزی متخصص. بیبر, natal, خورشید, زهره و زحل در برج حوت علامت روح قدیمی و حساس هنرمندان. جیوه است که در موسیقی دلو و اورانوس و نپتون در سختکوش و کسب و کار گرا نشانه ای از برج جدی.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 05, 2020 17:32:52 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de