ماه استوکس خیره و روزنوشت حالات با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک حلقه فکری با سوال تولیدی بالقوه شما قطعا نمی تواند به تنهایی. سرزنش روزنوشت سفر از این لجبازی برج ثور ماه و می دانم که آنچه مورد نیاز است در حال حاضر نیست برای بررسی و یا رسیدن به پایین از هر چیزی. آنچه مورد نیاز است به قطع الگوی بنابراین شما می توانید خروج مارپیچ.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). کسانی که فقط انجام آنچه آنها می خواهند به انجام محدود هستند در واقع. بسیاری از چیزهای خوب می آید از انجام آنچه حق, مفید, چالش جالب, شجاع… خود را عاقلانه غریزه به خودتان فشار خواهد پا زدن در.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). دانستن اینکه چه کسی ارزش دوست داشتن کلیدهای پادشاهی خود را. شما می توانید صحبت می کنند زبان خود را لطفا و لذت آنها. شما می توانید خشم آنها. شما می توانید آنها را تحت تاثیر قرار. روابط خوب شامل خوب اینتل.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). انسان در طلب یقین است. که هیچ کدام در دسترس است جعلی یقین انجام خواهد شد. بنابراین با اعتماد به نفس یا اعتماد به نفس. فروتنی ممکن است شرط لازم برای موفقیت اما اگر شما منجر شود و با آن هیچ کس شما را دنبال کنید.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). چه اطاعت به شما چیست ؟ چه خواهد شد شما اطاعت میل و بی میلی و یا خودکار ؟ شکل قواعد خود را از آنجا که آنها را هدایت بعد.

لئو (جولای 23-Aug. 22). هر چند هر کس دسترسی به بالاتر شهود بسیاری از نمی دانید که چگونه به استفاده از آن. این است که چرا شما باید برای خودتان عزیزان و همکاران و هر کس در اطراف شما و حتی کل غریبه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). جایی در جهان یک فرد فکر می کند در مورد شما با عشق و نیت زیبا. در یک مربوط به داستان شما سقوط به یک خلق و خوی خوب با دلایل آشکار برای چرا شما وجود دارد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). یک رابطه را نگه می دارد ظاهر به ذهن است. شما ببینید لحظات تعجب می کنم در مورد چگونه همه چیز ممکن است کار کرده اند و اگر شما می خواهم آن را انجام داده اند متفاوت و طلایی بینش ها و ایده هایی برای رفتن به جلو.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شما از شنیدن این آهنگ و سپس از دست کسی که حتی نمی وجود دارد. که قدرت هنر موسیقی و ظرفیت خود را برای ارتباط با آن است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). گاهی اوقات شما می توانید با مهندسی معکوس چیزی است که کار خوبی برای تکثیر موفقیت. گاهی اوقات شما نمی توانید. برو جلو و سعی کنید به هر حال به دلیل جایگزین است برای شروع از صفر.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). عاطفی پیچیدگی رنجاندن دیگران اما نه شما. شما پذیرفته شده پیش که نه هر مشکل است که به منظور حل شود. این چیزی است که اجازه می دهد تا شما را به استراحت و یادگیری به عنوان شما بروید.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). وجود دارد بسیاری از پتانسیل واقعیت برای شما وجود دارد و شما لازم نیست که به شیرجه رفتن بیش از حد عمیق به هر یک از آنها را برای کشف کردن که آیا یا نه آنها را برای شما. امروز, آن را مانند شما در اتاق پانسمان از زندگی است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). سوء ظن است که در میان سرگرم کننده ترین احساسات شما امروز احساس می کنید. وجود خواهد داشت بسیار رضایت بخش تر از پیدا کردن که سوء ظن خود شد کاملا درست است.

امروز تولد (26 مارس). در طول سال خورشیدی, مشکل خواهد بود و مردم حل خواهد شد و نیز مردم است. مهارت های خود را رشد می کند و شما تعامل در راه است که شما خیره. شما باید یاد بگیرند که خصلت و الگوهای تحسین هستند. آنچه شما آموخته راه سخت را در زندگی خود را, شما قادر خواهید بود برای آموزش راه آسان خواهد شد که بسیار پر سود برای شما. لئو و برج عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 40, 2, 7 و 13.

نجوم پرسش: “من برج ثور شوهر می خواهد طلاق است. من نمی خواهم به طلاق گرفتن چون من در نظر بگیرید که به دادن شود. من احساس می کنم مثل یک شکست در زندگی اگر من نمی توانم ازدواج من کار می کنند. همچنین من می ترسم از اینکه چگونه من سه پسر تحت تاثیر قرار خواهد شد — 5-سال-پیر برج جوزا و دو 8 سال Capricorns. من نمی فهمم که ما نمی باید سرگرم کننده دیگر به عنوان یک خانواده است و شوهر من و من خیلی بین ما برای بیش از یک سال است. او می خواهد به حرکت می کند و فکر می کند ما تمام شود بهتر است. آیا هیچ راهی برای آن را ذخیره کنید ؟ من برج جوزا.”

اگر شما خود را از برج ثور شوهر در این زمینه او را تنها حفاری پاشنه خود را و تبدیل شدن به بیشتر متقاعد شده است که او حق است. اگر او به اطراف آن را باید در توافق خود را. بهترین شرط بندی شما این است برای رسیدن به یک مکان شاد با خود و پسران خود را. این صدا ممکن است غیر ممکن است در این مقطع اما آن را به خوبی در توانایی خود را. با زندگی جدید خود را. رفتن در تعطیلات. از آن لذت ببرید. پیوستن به یک باشگاه بدنسازی به یک ورزش و یا پیوستن به یک باشگاه. این است که لحظه ای خود را به درمان از طریق فعالیت و لذت بردن از تجارب تازه.

افراد مشهور پروفایل: کودک از بازیگران, کایرا نایتلی او را اولین عامل در سن 3 و مشغول به کار بوده است. این لاغر اندام و دوست داشتنی برج حمل متولد شد و هنگامی که عطارد و زهره نیز در آن انرژی بالا ثبت نام. برج جوزا ماه او آشنایی هدیه ای از تطبیق پذیری و سبک و مهارت با توجه به ارتباطات است. نایتلی در حال حاضر فیلمبرداری “سوء رفتار” یک درام تاریخی در مورد این اختلال در سال 1970 از دست مجلل جهان.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 26, 2020 22:41:02 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de