بیشتر رستوران چینی سینه

سه رستوران چینی رفته اند به انحلال در سیدنی بعد از flatlining فروش با توجه به شیوع کروناویروس را مجبور دیگر مکان های نمادین به بستن درهای خود را.

شهر هنگ کنگ دو eateries یکی در دیکسون در خیابان در قلب محله چینی ها و دیگر Barangaroo را مغرور بورس راه رفتن شد هر دو قرار داده شده به انحلال روز جمعه به همراه یکی دیگر از کسب و کار متعلق به همان مدیران و فوق العاده ظرف چینی رستوران در حد آسیایی جنوب غربی سیدنی و حومه Cabramatta.

دلار هنگ کنگ-متولد صاحبان اظهار داشت دلیلی برای بسته شدن.

تیموتی کوک از تعادل عجز از پرداخت دیون منصوب شده است برنده از هر دو شهر Pty با مسئولیت محدود و SuperDish Pty Ltd “به عنوان شرکت قادر به پرداخت بدهی های خود را به عنوان و هنگامی که آنها به دلیل سقوط” اسناد با ثبت شرکت تنظیم کننده دولت است.

آقای کوک شده است تماس, برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا مدیران نسبت به این شکست از کسب و کار به coronavirus نگرانی است که برخی از معامله گران چینی را مقصر درآمد می افتد از 50 درصد یا بیشتر.

Old Town Hong Kong had locations in Chinatown and Barangaroo.
media_cameraشهر هنگ کنگ به حال در محل در محله چینی ها و Barangaroo.

می آید پس از Parramatta, ققنوس بخشی از مشخصات بالا متعلق به خانواده ققنوس رستوران گروه قرار داده شد به داوطلبانه دولت در روز سه شنبه. در همان زمان, Parramatta, ققنوس Pty Ltd مدیر کالوین چن دیگر کسب و کار Darlinghurst Asian Fusion restaurant آقا دی های قرار داده شده بود به انحلال.

“مدیر نشان داده است در اولیه بحث است که یکی از عوامل موثر در کاهش گردش مالی رستوران است که در واکنش به coronavirus” کریستوفر دارین شریک در عجز از پرداخت دیون شرکت Worrells در بیانیه ای گفت: به اخبار.com.au دیروز.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

عجز از پرداخت دیون شرکت Jirsch ساترلند می گوید آن را دریافت تا ده تماس در روز به یک اختصاص داده شده coronavirus خط برای تحت تاثیر قرار کسب و کار, اما انتظار دارد که این تعداد به سرعت در حال افزایش است به عنوان بسیاری از رسیدن به پایان ذخایر نقدی بیش از چند هفته آینده.

Jirsch ساترلند شریک اندرو بهار دیروز گفت که در حالی که گردشگری و سفر, خرده فروشی و مهمان نوازی و آن را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار — بخش گردشگری به تنهایی چهره میلیاردها دلار ضرر و زیان به دلیل محدودیت های مسافرتی — اثرات بودند “گسترده” و اغلب غیر منتظره.

“وجود دارد یک خرچنگ و خرچنگ صنعت در و است که در واقع شده است mothballed,” او گفت:. “و در قول برخی از خطوط حمل و نقل در حال صدمه زدن به خارج از ناتوانی به زمین کالا به خصوص در چین است.”

Parramatta Phoenix director Calvin Chen placed the business into voluntary administration.
media_cameraParramatta, ققنوس مدیر Calvin Chen قرار می گیرد کسب و کار داوطلبانه به دولت.

فرماندار سابق-جنرال سر پیتر Cosgrove که در حال حاضر سران BizRebuild یک گروه آغاز شده توسط شورای کسب و کار استرالیا برای کمک به کسب و کار در bushfire-مناطق متاثر از صبح امروز نشان داد پشتیبانی می توان به کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

“آنچه ما در حال انجام در اینجا این است که یک مسابقه در برابر زمان و ناامیدی,” او گفت: 2GB.

“طوری شده است وجود دارد یک حس است که بدیهی است که برخی از کسب و کار قفل کردن و راه رفتن دور. و کار ما این است که برای جلوگیری از آن به هر دلیل از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد یک سری از جوامع که گرفته اند یک کمربند در سراسر پشت سر از فاجعه طبیعی است. و اگر ویروس ها و مانند این معنی است که گردشگری است و حتی کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد پس ما واقعا مسابقه این وضعیت به صورت مجزا از این وکتور از آسیب است.”

نخست وزیر اسکات موریسون اشاره کرده یک بسته محرک است که در آثار.

“این خواهد بود که یک برنامه هدفمند. از آن خواهد شد یک طرح اندازه گیری. از آن خواهد شد یک مقیاس طرح است. از آن خواهد شد هدفمند در تشخيص موضوع اقتصادی ما به دنبال مقابله با اینجا” او امروز به خبرنگاران گفت.

این بعد از ظهر های بانک مرکزی کاهش نرخ نقدی با 25 واحد به رقم 0.5 درصد در یک پیشنهاد به سر آسیب. “این است که خیلی زود به بگویید چگونه مداوم اثرات coronavirus خواهد بود و در چه نقطه اقتصاد جهانی خواهد شد بازگشت به بهبود مسیر” رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو گفت.

A sign in a restaurant in Melbourne’s Chinatown. Picture: William West/AFP
media_cameraیک نشانه در یک رستوران در ملبورن چینی. تصویر: ویلیام غرب/AFP

کروناویروس در استرالیا

• استرالیا تا به حال 33 تایید موارد coronavirus.

• پانزده نفر از 33 نفر بودند یا چینی گردشگران یا ساکنان به تازگی از چین است. تمام 15 را پاکسازی ویروس.

• * * * ده از 33 آلوده شدند پس از سفر در الماس شاهزاده کشتی کروز. شش نفر از کسانی که از 10 را پاکسازی ویروس ها و بیمارستان را ترک کرده اند.

• یکی از 10 از کشتی – 78-سال James Kwan – درگذشت پرت بیمارستان در روز یکشنبه. این اولین coronavirus مرگ در استرالیا.

• شش سایر موارد شامل افراد اخیرا در بازگشت از ایران.

• نهایی دو مورد استرالیا, اولین فرد به فرد انتقال. یکی سیدنی, دکتر, دیگر, از آلوده مردی که به تازگی از ایران. نه به تازگی از سفر خارج از کشور.

فرد به فرد انتقال

• مقامات هنوز نمی دانم که اگر سیدنی دکتر آلوده در محل کار یا جامعه تنظیم می باشد.

• آنها در حال عجله برای پیگیری کردن هر کس او تا به حال در تماس با.

• عفونت مسیر برای زن بیشتر است روشن است. برادر او به تازگی از ایران و نیز تشخیص داده شده است با ویروس.

تاسمانی اولین مورد

• تاسمانی نیز تایید اولین مورد در روز دوشنبه – 40-سال-پیر مردی که به تازگی از ایران آزمایش مثبت است.

دولت جدید قدرت

• استرالیایی که تست مثبت برای coronavirus می تواند از نظر قانونی بازداشت شده و مورد سوال بیش از سفر خود را و تماس با تاریخچه تحت امنیت زیستی ،

• دادستان کل مسیحی پورتر گفت: مجلس قوانین نیز می تواند نوار افراد یا گروه های زیادی از رفتن به مراکز خرید و مدارس و یا کار می کنند.

ممنوعیت سفر

• ممنوعیت سفر در محل هستند برای رفت و آمد مردم از چین و ایران.

• مشاوره برای استرالیا مسافران به ایتالیا, به روز رسانی شده است, بازتاب شیوع بیماری در منطقه لومباردی.

تاثیر جهانی

• شصت کشور شده اند تحت تاثیر این ویروس که اولین ظهور در ووهان پایتخت چین هوبئی استان در ماه دسامبر.

• وجود داشته است 88,000 موارد تایید شده که عمدتا در چین و 2980 مرگ و میر.

سلامت

• COVID-19 بیماری تنفسی است همراه با تب و سرفه و گلو درد تنگی نفس و خستگی. آن می تواند تولید پنومونی.

• آن را گسترش تماس نزدیک و یا سرفه و یا عطسه قطرات از یک فرد آلوده.

• اقدامات حفاظتی شامل شستن دست های خود را و پوشش دهان خود را هنگام سرفه یا عطسه.

• افرادی که در تماس با کسی تایید به کروناویروس باید خود جدا برای 14 روز از زمانی که آنها در تماس با آن شخص.

• اگر شما فکر می کنم شما نیاز به یک دکتر مراجعه کنید و حلقه جلوتر بنابراین اقدامات احتیاطی می شود و از ماسک به قرار ملاقات خود را.

— تریسی Ferrier, AAP

در اصل منتشر شده که بیشتر رستوران های چینی سینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>