این می آید به عنوان فدرال و ایالت و قلمرو رهبران آماده به بحث در مورد سخت گیرانه “مرحله دوم” مستند اقدامات این کشور در ارشد پزشکی افسران امشب.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش یافته است به هشت پس از یک زن در 70s بود که با عجله به بیمارستان پس از پیاده روی روبی شاهزاده کشتی کروز در سیدنی در هفته گذشته. او درگذشت. بیش از 130 نفر از کشتی در حال حاضر آزمایش مثبت است.

در حال حاضر وجود دارد 2044 تایید موارد COVID-19 در استرالیا با هشت مرگ و میر تا کنون. وجود دارد 818 در نیو ساوت ولز, 411 در ویکتوریا 397 در کوئینزلند 170 در جنوب استرالیا 175 در غرب استرالیا 28 در تاسمانی 39 در قلمرو پایتخت استرالیا و شش در قلمرو شمالی.

دولت استرالیا گذشت چند میلیارد کمک مالی بسته خواهد شد که شامل یک $550 coronavirus مکمل برای کسانی که واجد شرایط.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

اسکات موریسون اعلام خبر محدودیت به عنوان coronavirus موارد همچنان به رشد در سراسر کشور است.

“امشب ما توافق کردیم به گسترش محدودیت های که اعلام شد در روز یکشنبه, شب, اما برای انجام این کار در یک شیوه ای است که سازگار با انواع اقدامات است که ما اعلام کرد یکشنبه شب” او به خبرنگاران گفت: امشب.

آنچه که من در آن است وجود دارد یک لیست اولیه از فعالیت های است که تا حد زیادی رفت و به مسائل از گردهمایی های اجتماعی به خصوص در فضاهای محصور شده بود که در حال انجام است به محدود کردن میزان تماس بین مردم خارج فعالیت هایی مانند رفتن به محل کار و چیزهایی که از طبیعت.”

آقای موریسون گفت که دادگاه های مواد غذایی خواهد در حال حاضر نیز محدود شود به دور است.

“دادگاه های مواد غذایی و مراکز خرید نمی شود مجاز به ادامه. اما به دور از کسانی که رسانه های مواد غذایی در این مراکز خرید است که می توانید در ادامه به دلیل دور قادر به انجام,” او گفت:.

“در فضای خرده فروشی حراج خانه ها جمع آوری با هم در حراج اتاق که دیگر نمی تواند ادامه دهد. املاک و مستغلات مزایده باز و بازرسی خانه به ویژه خانه باز بازرسی که نمی تواند ادامه دهد.”

او افزود که در فضای باز و سرپوشیده بازار نیز ممنوع به استثنای چند که “ضروری است برای اطمینان از عرضه مواد غذایی”.

نخست وزیر اسکات موریسون آدرس رسانه ها در چند دقیقه زمان بر اینکه استرالیا روبرو خواهد شد سخت تر محدودیت در تعاملات اجتماعی.

ملی در جلسه هیئت دولت است که برگزار می شود امشب که فدرال و ایالت و قلمرو رهبران در حال انتظار برای تصمیم گیری که آیا استرالیا باید حرکت به سمت “دو مرحله” محدودیت.

این می تواند یک ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی در مردم به خانه های خود مانند تولد و عروسی و کباب کردن ممنوع است.

مرحله یک محدودیت اعلام شده در روز یکشنبه شامل سفارش بارها و باشگاه ها و هتل ها ورزشگاه کافه سینما قمار و رستوران ها ،

Woolworths ایستاده بود پایین 8000 کارگران پس از دولت ممنوعیت بارها و باشگاه و هتل.

Woolworths روز سه شنبه گفت که تلاش برای نقل و انتقال کارکنان از آن استرالیا اوقات فراغت و مهمان نوازی که در عمل صدها مجوز سالن در سراسر استرالیا و همچنین گروه های بطری مغازه ها به نقش های دیگر پس از دولت دستور سالن های مهمان نوازی را به حد گسترش coronavirus.

سوپر مارکت غول گفت: برگزاری تعطیلی و تغییر رفتار خريد در فروشگاه های آن معنای آن را نمی تواند برآورد تاثیر این ویروس بر روی آن کامل نتایج سال مالی.

استرالیا اوقات فراغت و مهمان نوازی گروه (ALH) عمل 323 هتل ها و کاباره ها و رستوران ها و کافه ها و میله های ورزشی.

یک سخنگوی 650 ALH کارکنان ارائه شده بود نقش در BWS دن Murphys و Woolworths.

یکی دیگر از 2000 کارمند را دریافت ارائه می دهد در 24 ساعت آینده.

اطلاعیه دنبال دولت فدرال سفارشات در روز دوشنبه به بسیاری از مواد غذایی و نوشیدنی سالن – که در آن مردم جمع آوری نزدیک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

این سالن هنوز هم ممکن است به کار گیرند بطری و مغازه های غذای آماده خدمات.

محدودیت بیشتر می شود انتظار می رود نخست وزیر پس از امشب ملی در جلسه هیئت دولت.

AAP

2020 دبیرستان گواهی امتحانات را جلو بروید برای NSW, دانش آموزان, دولت, آموزش, استانداردهای سازمان (نسا) تایید این بعد از ظهر.

صندلی از نسا مدیره پیتر Shergold گفت: امتحانات خود ادامه خواهد داد و با وجود انجام همه گیر.

“ما می دانیم که شما نگران هستند. در حالی که ما می دانیم ما در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای ما می خواهم به شما اطمینان دهم که شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک HSC گواهی این سال و این گواهی را تسهیل دسترسی به دانشگاه و آموزش و پرورش بیشتر و اشتغال به عنوان آن را برای دانش آموزان در طول 50 سال گذشته” او در بیانیه ای گفت.

“حفظ و یادگیری انجام خود ارزیابی به عنوان توصیه شده توسط مدرسه خود را پیشرفت خود را در پروژه های بزرگ که در آن شما می توانید و از همه مهمتر نگاه پس از خود را که آیا شما در مدرسه و یا در خانه.

“رسیدن به خانواده و دوستان و معلمان خود را اگر شما نیاز به.”

آقای Shergold گفت: وجود خواهد داشت مقررات در محل برای دانشجویی که بیمار برای اطمینان از آنها نه محروم.

برخی از استرالیا نمادین ترین پارک های ملی از جمله Kakadu و Uluru نزدیک خواهد شد به این کشور می رود به lockdown با توجه به کوروناویروس.

از آن می آید فقط یک هفته پس از پارک های استرالیا گفت: این امر صرف هزینه برای دریافت بازدید کننده از طریق دروازه های زیر در این کشور bushfire بحران است.

در روز سه شنبه, پارک استرالیا گفت: استرالیا ملی باغهای بوتانیک در کانبرا Booderee پارک ملی در خلیج جرویس و همچنین Uluru و Kakadu را بسته است.

پارک آغاز خواهد شد بسته به بازدید کنندگان و غیر ضروری مسافران از شنبه شب به مدت حداقل دو هفته در حالی که کارکنان خود را ادامه خواهد داد نگهداری.

Uluru و Kakadu بسته خواهد شد در روز پنج شنبه شب با رزروهای موجود به مسترد.

به عنوان کشور چنگ زدن با coronavirus استرالیا خواسته شده برای کاهش غیر ضروری سفر و اجتماعی فاصله خود را در خانه.

-AAP

غربی استرالیا تایید کرده است 35 بیشتر مردم تشخیص داده شده اند با coronavirus آوردن این دولت در مجموع به 175.

وزیر بهداشت راجر کوک گفت: از موارد 18 مردان و 17 هستند و زنان با سنین اعم از چهار تا 76.

“ما تا به حال دو فرزند جوان یکی در سن چهار. دیگر 10. هر دو از همان خانواده و قرارداد این ویروس از یک شناخته شده است تماس,” او گفت:.

“از این موارد جدید هشت در حال مسافران روبی شاهزاده خانم. و چهار از شادی و سرور عمومی دریاها.

“کشتی های کروز است که لنگر انداخت در بندرگاه سیدنی. در حال حاضر شما فقط ببینید چه تاثیر این دو کشتی کروز تا به حال در سراسر کشور.”

تعداد coronavirus موارد در استرالیا بیش از 2000 جنوب استرالیا تایید 36 بیشتر در مورد این بعد از ظهر.

وجود دارد در حال حاضر 2009 تایید موارد COVID-19 در استرالیا تعداد موارد در SA در حال حاضر در 170.

SA ارشد بهداشت عمومی افسر نیکولا Spurrier گفت: افراد جدید مبتلا به این ویروس در محدوده سنی خود به خود 80s.

“مهمتر از همه این افراد شده اند وجود دارد هیچ موارد جدی” او به خبرنگاران گفت: این بعد از ظهر.

“همه باقی می ماند در یک وضعیت با ثبات و بدون بیمار در این مرحله مورد نیاز است که به مراقبت های ویژه.”

Dr Spurrier گفت: دولت نیز ممکن است تجربه خود را در اولین مورد ثبت شده از جامعه انتقال یک زن در 50s بود که در اخیر از تماس با مردم از خارج از کشور.

“از آنجا که وجود دارد این است که تا 14 روز دوره کمون وجود دارد ممکن است بیشتر جامعه انتقال درون, South Australia,” او گفت:.

“و این دقیقا دلیلی است که من نقل مکان کرد به توصیه وزیر و نخست وزیر برای کاهش ترافیک به جنوب استرالیا نیاز به هر کسی که می آید از ایالتی به 14 روز در قرنطینه دوره است.”

Netflix اعلام کرده است برنامه ای برای کاهش فشار در استرالیا پهنای باند شبکه در طول زمان هنگامی که این سرویس در حال تجربه بی سابقه تقاضا است.

کن Florance, Netflix معاون رئیس جمهور از تحویل محتوا گفت: خدمات جریان در بر داشت راه برای کاهش ترافیک در شبکه های مخابراتی 25 درصد است.

امشب Netflix را کاهش می دهد میزان بیت از آن جریان در استرالیا اما آقای Florance مطمئن باشید کاربران آنها را هنوز هم به همان کیفیت.

“بنابراین مصرف کنندگان باید همچنان برای دریافت با کیفیت است که می آید با طرح خود را – که آیا آن را فوق العاده بالا و یا تعریف استاندارد,” او گفت:.

“ما اعتقاد داریم که این کار را با ارائه کمک های قابل توجهی به شبکه های انباشته خواهد شد و استقرار آن در استرالیا برای 30 روز آینده.”

Netflix بکشد به طور معمول با استفاده از بسیاری از جریان های مختلف برای یک نمایش و یا فیلم و این اقدام جدید به معنی بالاترین پهنای باند جریان برای هر یک از رده خارج شده است.

“اگر شما به خصوص تنظیم به کیفیت فیلم شما ممکن است متوجه یک بسیار اندکی کاهش کیفیت در هر قطعنامه” آقای Florance گفت.

“اما شما هنوز هم دریافت تصویری با کیفیت به شما پرداخت می شود.”

پرت Optus ورزشگاه خواهد بود تبدیل به یک coronavirus مدیریت بحران مرکز استرالیای غربی برتر را علامت McGowan اعلام کرده است.

“مرکز تاسیس شده است به پلیس حفظ نظم و قانون و کاهش تاثیر COVID-19 در جامعه” او به خبرنگاران گفت: این بعد از ظهر.

“پلیس پیگیری خواهد شد اثرات نیروی کار و برنامه ریزی برای خدمات ضروری در سراسر غرب استرالیا.

“آنها را به نوبه خود جهت است که از دولت اضطراری جلسات کمیته که اتفاق افتاده است حداقل دو بار در هفته به ارشاد عملیاتی برای افسران.”

تصویر: Gary روز/AAP

WA کمیسر پلیس کریس داوسون گفت: این مرکز یکی از چهار مرکز در حال راه اندازی برای مقابله با واکنش های اضطراری به این بیماری همه گیر.

“این است که چند بخشی از آن را پوشش می دهد هر دو خدمات عمومی و بخش خصوصی و سایر گروه های داوطلبانه و جامعه” او گفت:.

“این است که در مورد جامعه ما است. این است که در مورد ما قادر به تصمیم گیری اگر چه آنها در حال تصمیم گیری های دشوار را.

“وجود دارد بسیاری از مسائل است که تاثیر بر زندگی مردم در کسب و کار خود را و راه شما عمل به عنوان یک خانواده و یک جامعه اما آن در حال انجام است تحت یک وضعیت اضطراری اعلام کرده اند که امضا در رابطه با محدود کردن و محکم کنترل دسترسی توسط افرادی که مایل به ورود در استرالیای غربی است.”

کوئینزلند ثبت 78 جدید کروناویروس موارد آوردن این دولت در مجموع 397.

اکثر موارد اعتقاد بر این بود از افرادی که به تازگی از خارج از کشور وزیر بهداشت استیون مایلز گفت.

این پس از آن دولت اعلام کرد که این امر می تواند با بستن مرزهای خود را از روز شنبه در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

از نیمه شب روز چهارشنبه هر کسی که وارد کوئینزلند خواهد بود مجبور به قرنطینه برای 14 روز.

کوئینزلند سلامت و مقامات دولتی در حال تلاش برای جلوگیری از ویروسی شدن اما آنها از جان گذشته برای شهروندان به بازی بخشی خود را.

این بدان معناست که در خانه ماندن و اجتناب از فرد در تعاملات اجتماعی به صورت هفته ای را برای جلوگیری از انتقال آن.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 1973 تایید موارد coronavirus در سراسر استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im