بیشتر مجسمه ها را حل نمی کند ما مجسمه مشکل

ما در حال حاضر یک مجسمه مشکل است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه حل برای این مشکل است … مجسمه.

در طول جولای 3, Mount Rushmore سخنرانی رئیس جمهور اعلام کرد که امضای یک فرمان اجرایی پیشنهاد ایجاد یک مجسمه سازی پارک ملی باغ آمریکایی قهرمانان.

این یک پیشنهاد جدی است یا یک ad hoc gambit به معنای صرفا برای خنثی کردن موج فعلی مجسمه سرنگونی?

این فرمان اجرایی به نظر می رسد به اندازه کافی جدی. آن را ایجاد یک بزرگ “بین نیروی کار برای ساخت و بازسازی بناهای تاریخی به آمریکایی قهرمانان.” نیروی کار خواهد بود به ریاست وزیر کشور و مورد نیاز است ظرف مدت 60 روز به پیشنهاد گزینه های ملی باغ از جمله مکان های بالقوه. به منظور هدایت که باغ ملی “باید باز برای دسترسی عمومی” قبل از جولای 4, 2026.

از سوی دیگر سفارش نمی کند در واقع ارائه منابع ملی در باغ. در واقع این نیروی کار است که به کارگردانی پیدا کردن راه هایی برای استفاده از در حال حاضر موجود تخصیص بودجه به صندوق مانند یک پارک است و به کارگردانی تشویق متحده کسب و کار افراد و مدنی و سازمان های مذهبی به کمک مالی یا وام در حال حاضر موجود مجسمه.

بنابراین مجسمه سازی جمعیت ملی باغ می تواند تعریف شده توسط هر کس می خواهد برای خلاص شدن از مجسمه های آنها نمی خواهند دیگر. در غیر این صورت بالقوه inductees به مجسمه سازی پارک تقریبا نامحدود هستند. منظور اجرایی لیست که ممکن است قطع staggeringly طولانی است.

حداقل سه بار سفارش نشان می دهد گنجاندن “رئیس جمهور سابق ایالات متحده است.”

چه کس دیگری ممکن است شامل مجسمه سازی بزرگداشت? اطناب زیرزمینی railroaders دانشمندان و مخترعان و کارآفرینان افسران پلیس کشته شده در حین انجام وظیفه فضانوردان نويسندگان و روشنفکران طرفداران فقیر و “مخالفان ملی و یا بین المللی سوسیالیسم.”

اگر آن را در حال حاضر روشن چقدر دشوار چیدن و انتخاب خواهد بود منظور اجرایی می شود جزئیات به. این هدایت که ملی باغ شامل یک پایه از 31 آمریکایی قهرمانان, شروع با کسانی که ما ممکن است انتظار می رود: Benjamin Franklin, George Washington, John Adams, آبراهام لینکلن.

سپس لیستی از لازم 31 قهرمانان می شود کمی گیج کننده است. این شامل پنج و هشت زنان است. اما هیچ اسپانیایی? هیچ آسیایی ها یا یهودیان ؟ هیچ مادری آمریکایی ها ؟ نشسته گاو? رئیس یوسف ،

بیشتر هیچ کس زحمت به پنهان و آشکار جهت گیری سیاسی در این لیست ضروری 31. Antonin Scalia اما نه ترگود مارشال? رونالد ریگان (البته) اما نه فرانکلین روزولت?

و آنچه در مورد بیلی گراهام آمریکایی “قهرمان” که برای بسیاری از عمر طولانی خود را ادعا که همجنسگرایی یک “شوم فرم انحراف”?

در علاوه بر این به 31 در لیست ضروری منظور اجرایی مشخص می کند چند آمریکایی قهرمانان که نیست در واقع آمریکایی ها: کریستوفر کلمبوس, Marquis de La Fayette و Junipero Serra.

که Junipero Serra? در سال 1749 Serra, اسپانیایی, فرود در وراکروز و در طول سه دهه او تاسیس یک رشته از ماموریت ها از مکزیک به کالیفرنیا, زیبا و Catholicizing سرخپوستان در طول راه. گروه های بومی آمریکا را محکوم کرد سررا به تاکتیک های مورد استفاده به انقیاد سرخپوستان.

خوشبختانه این ایده از یک باغ ملی تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک کمپین شگرد از یک پیشنهاد جدی. بیایید امیدوار باشیم ، ما حتی نمی تواند توافق بر سر مجسمه که ما در حال حاضر بسیار کمتر از یک گروه کثیر از آنهایی که جدید است.


مهدی جان واضح است که همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de