بیش از 750,000 ماسک حراج بزرگ نشانه گذاری در حالی که بیمارستان ها اجرا

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

در زمانی که کمبود دنده محافظ قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر بیش از 750,000 پزشکی-درجه ماسک رفت تا برای حراج آنلاین در تگزاس است.

بطری Purell به فروش می رسد برای بیش از $40. یک جعبه از 16 ماسک رفت و برای 170$. آنها را می توان در حال خرده فروشی برای $3 در هر قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

این weeklong مناقصه به پایان رسید که شنبه بود و میزبانی وب سایت مزایده نامحدود است. سلامت-محصولات مرتبط کشیده $154,000 در فروش با توجه به Houston-وب سایت مبتنی بر صاحب تیم Worstell. او تخمین زده است که او شخصا ساخته شده تا آنجا که $40,000 در فروش.

Worstell نمی خواهد علنا فاش کردن اسامی خریداران و او شناسایی فروشندگان تنها به عنوان “شرکت های بزرگ است.” او گفت: شرکت های راه اندازی وب سایت خود را به فروش ماسک ضد عفونی کننده دستمال مرطوب تمیز کردن راه حل ها و ضد عفونی کننده دست همه موارد در تقاضای بالا به عنوان coronavirus گسترش می یابد. زیرا تگزاس دادستان کل صادر شده بس-و-دست برداشتن از سفارش در 20 مارس برای جلوگیری از فروش در طول یک وضعیت اضطراری که اعلام شد مارس 16 توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت. Worstell گفت: معاملات نمی تواند بدون تصویب از اجرای قانون است.

اگر اجازه نکردن Worstell گفت: او را reauction موارد با شروع در $1 عنوان به زودی به عنوان وضعیت اضطراری برداشته شده است. او گفت که او می خواهم در حال حاضر بیش از تبدیل نام فروشندگان به هوستون اجرای قانون و دولت و دادستان کل.

از شنبه بعد از ظهر 52,145 آمریکایی تشخیص داده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید و 677 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان اعداد کوه و بیمارستان و پیدا کردن خود را فاقد دنده ضروری مانند ماسک در حراج فروخته شد که بسیاری از آنها را به دادگاه تجدید نظر به مردم برای ایجاد ماسک در خانه و یا آنها مورد استفاده مجدد آنها را جابجا آنها را برای دیگر محصولات مورد نیاز و یا تلاش برای خرید آنها از غیر مجاز در خارج از کشور فروشندگان.

نیویورک-ایرنا-اندرو کومو است که میان دولت و مدیران ارشد ایم که شکایت در مورد عدم در دسترس بودن تجهیزات پزشکی و گفت: زمانی که مقامات دولتی می تواند موارد قیمت ها اغلب متورم است. کومو گفت: به عنوان مثال یک ماسک به قیمت 58 سنت قبل از ویروس آمار در حال حاضر به نقل از در $7.50.

هر ایالت قوانین خاص خود را حاکم بر قیمت سنگ آهن در بازار. در تگزاس آن را غیر قانونی به فروش دارو در میان چیزهای دیگر برای “گزاف و یا بیش از حد قیمت” در یک وضعیت اضطراری است. مدنی مجازات است تا آنجا که $10,000 در هر تخلف — اگر قربانی است که بیش از 65 سال است.

“ایالات متحده واقعا پلیس گفته است: Anthony Argiropoulos سر قیمت-درآوردن تیم پاسخ در اپستاین بکر و سبز شرکت حقوقی در پرینستون نیوجرسی است. “قیمت سنگ آهن در بازار است که معمولا بسیار آشکار است.”

Worstell گفت: او نمی مشاهده فروش به عنوان احتکار. “همه چیز از من شروع می شود در $1 و آن را متوقف می شود زمانی که مناقصه را متوقف می کند بنابراین من خواستار یک قیمت خاص,” او گفت:.

Worstell گفت: او از فروشندگان به نظر اهدای تجهیزات و برخی بود. دیگران نمی خواهد و Worstell رفتم جلو با حراج.

“این نبود تصمیم گیری آسان با هر وسیله ای” او گفت:.

مزایده نامحدود شروع مناقصه در 17 مارس است. سه روز بعد آن را دریافت بس-و-دست برداشتن از سفارش. Worstell گفت: این تنها یک هشدار نامه, هر چند آن را کارگردانی او را به “بلافاصله قطع این شیوه است.” او گفت: او همچنین از دریافت اخطار از پلیس محلی.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل می کنند که باعث می شود آن را آسان تر برای دولت فدرال به تقاضا است که کسب و کار تولید کلید موارد مانند فولاد ماسک.

برخی از حراج مشتریان ممکن است شده اند بیمارستان. نمایندگان از بیمارستان کودکان تگزاس و هوستون بیمارستان یادبود بازدید ماسک آیا به عنوان یک مرکز آتش نشانی محلی اما Worstell گفت: نمی دانم اگر آنها به پایان رسید تا خرید.

حراج در آورده 204 خریداران. Worstell گفت: تنها “بخش کوچکی” از 425 زیادی را به مناقصه رفت و برای یک ویژه قیمت بالا.

حراج نمی تواند متوقف شد با وجود هشدار نامه Worstell گفت که او “قرارداد موظف” به فروش اقلام توسط یک تاریخ خاص.

“ما تخصص در نابودی مازاد و بازنشسته دارایی از شرکت های بزرگ در سراسر امریکا” Worstell گفت. “این چیزی است که ما انجام می دهیم و ما در آن خوب است.”

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im