مورمون ها شروع به جمعیت کمتر کنفرانس با توجه به همه گیر

6 دقیقه پیش

سالت لیک سیتی — رهبران از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران شنبه 6 فوت از هم جدا داخل یک اتاق خالی که ایمان انجام آن امضا کنفرانس با پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل های که ارائه یک استارک یادآوری چگونه جهانی coronavirus همه گیر است که تأثیر اعمال مذهبی.

سخنرانی آغاز شده است که صبح روز شنبه از سالن در سالت لیک سیتی در حال livestreamed در اولین جمعیت کمتر کنفرانس پس از جنگ جهانی دوم هنگامی که زمان جنگ محدودیت های مسافرتی را در جای خود.

به طور معمول رهبران نشستن side-by-side بر روی صحنه با دین شناخته شده گروه کر پشت سر آنها و برخی از 20000 نفر حضور هر یک از پنج جلسه بیش از دو روز در یک کاورنو مرکز همایش. هیچ چیر در این آخر هفته. کمتر از 10 نفر در اتاق هستند گفت: کلیسا رئیس جمهور راسل M. Nelson.

او اذعان کرد که شرایط غیر معمول و عمده تاثیر covid-19 داشتن در جهان طی سخنرانی افتتاحیه خود. ایمان شناخته شده است به طور گسترده ای به عنوان کلیسای مورمون بسته شده است آن معابد و کلیساها و به خانه آورد هزاران نفر از مبلغان.

نلسون گفت: این بیماری همه گیر است که یک زندگی را محاکمه همراه با حوادث و بلایای طبیعی و غیر منتظره شخصی heartaches.

“اگر امروز محدودیت های مربوط به بدخیم ویروس, زندگی, شخصی, آزمایش کشش فراتر از این بیماری همه گیر” نلسون گفت. “چگونه می توان تحمل چنین محاکمه ؟ خداوند به ما گفته است که ” اگر شما آماده هستند شما باید ترس نیست.’ البته ما می توانید فروشگاه خود ما ذخایر آب و غذا و پس انداز. اما به همان اندازه مهم است که ما نیاز به پر کردن شخصی ما معنوی مبلمان با ایمان به حقیقت و شهادت.”

او گفت: این سالن خالی و ترتیبات صندلی انجام شد به خوبی “شهروندان جهانی” و جلوگیری از گسترش ویروس.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه.

نلسون 95 سال, اولین مشاور Dallin H. اوکس است 87 و دوم خود را مشاور هنری B. Eyring است 86.

رهبران یوتا مبتنی بر ایمان است که تعداد 16 میلیون عضو در سراسر جهان استفاده از این کنفرانس به ارائه راهنمایی های معنوی تاکید دین کلیدی اعتقادات و گاهی اعلام طرح های جدید و یا قوانین.

موضوع این کنفرانس بزرگداشت 200 سالگرد زمانی که خود بنیانگذار جوزف اسمیت و سپس یک نوجوان می گوید که او تا به حال یک چشم انداز از خدا و عیسی مسیح در جنگل از شمال ایالت نیویورک که منجر به شکل گیری کلیسای 10 سال بعد. کلیسا می آموزد اعضای آن که اسمیت دریافت کمک از خدا برای ترجمه صفحات طلا حکاکی با نوشتن در مصر باستان برای ایجاد دین از امضای کتاب, کتاب مورمون.

رهبر کلیسای M. راسل بالارد صحبت در مورد اینکه چرا اسمیت رفت و به جنگل که در بعد معنوی به دنبال هدایت است.

“یوسف آمد به می دانم که کتاب مقدس را شامل نمی شود تمام پاسخ به پرسش های زندگی را; بلکه آن را آموخت مردان و زنان چگونه آنها می تواند پیدا کردن پاسخ به سوالات خود را با برقراری ارتباط مستقیم با خدا از طریق نماز گفت:” بالارد یک عضو از یک حاکم پنل به نام حد نصاب از دوازده رسولان.

بالارد گفت: اعضای تماشای در 33 زبان در سراسر جهان است که اسمیت آمده از جنگل آماده برای شروع آمادگی خود را برای تبدیل شدن به یک خداوند. ایمان معتقد است کلیسا رئیس جمهور پیامبران مانند ابراهیم و موسی و Isiah شد و دریافت در ادامه وحی از جانب خدا.

Eyring اشاره به جایگاه ویژه اسمیت دارد در دین گفت: “او در کودکانه ایمان به آنچه خداوند امر او را انجام دهد. جواب او تغییر تاریخ جهان.”

منتقدان به مدت طولانی مورد سوال اسمیت حساب از چشم انداز خود را و داستان خود را از صفحات طلا. رهبر Neil S. Anderson خطاب به کسانی که انتقادات زمانی که او گفت که اعضای اسمیت هرگز منحرف با وجود مواجهه با “مخالفان آزار و اذیت, آزار و اذیت و تهدید و حملات وحشیانه” قبل از اینکه در نهایت کشته شدن در سال 1844 به همراه برادر خود در کارتاژ, Illinois.

“او ادامه داد: به شجاعانه شهادت را برای اولین بار دید,'” گفت: اندرسون, یک عضو از رسیدن به حد نصاب از دوازده. “تجارب واقعی بودند و هرگز او را فراموش کرده و یا آنها را تکذیب کرد بی سر و صدا تایید شهادت او را به عنوان او به کارتاژ.”

دسته بندی:
اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de