وام مسکن به مشتریان خواست برای بررسی وام های خود را

بسیاری از بسته های پول در خانواده به دنبال فوری راه هایی برای کاهش فشار مالی را با عجله به بررسی وام خانه خود را.

با وجود این واقعیت وام قرض هرگز ارزان – برخی از نرخ بهره معاملات در پایین 2 درصد محدوده – دهها هزار نفر از وام گیرندگان در حال حاضر متوقف شده و یا کاهش یافته است مقدار آنها نیاز به بازپرداخت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

با متوسط وام مسکن در حال حاضر در حدود $500,000 و اثرات اقتصادی از coronavirus در ادامه به گسترش آن را حیاتی وام گیرندگان ارزیابی مجدد موقعیت مالی خود را.

ANZ از صفحه اصلی وام جان کمپبل گفت: “بسیاری از مردم نمی دانند که چه گزینه های خود را در حال حاضر.”

در حالی که بانک ها به شدت در حال ارائه مشاوره به مشتریان به تماس با بانک خود را به دنبال هدایت آن را توصیه آنها این کار را از طریق کانال های آنلاین برای جلوگیری از طولانی بودن زمان انتظار در تلفن.

در هفته های اخیر مراکز تماس شده اند قادر به نگه دارید تا با آبگیری از نمایش داده شد مربوط به مشتریان.

افست/REDRAW حساب

در طول نرخ بهره پایین تاریخی دوره بسیاری از وام گیرندگان موفق به مقیاس جلوتر از وام های خود را.

بسیاری از ساخته شده است تا مناسب و معقول به اندازه تکه های نقدی خود را جبران حساب – روزانه حساب مربوط به وام مسکن خود را – و یا ترسیم حساب که در آن پول نقد بیش از حد پرداخت وام نشسته است و می تواند به عقب کشیده شده در هر زمان.

Borrowers should be checking to see if they have cash sitting in on offset or redraw account they may need to use during the coming months.
media_cameraوام گیرندگان باید چک کردن برای دیدن اگر آنها را به نقد نشسته و در جبران و یا ترسیم حساب آنها ممکن است نیاز به استفاده از در طول ماه های آینده.

ANZ آقای کمپبل گفت: این یک ایده خوب برای وام گیرندگان برای چک کردن در آنچه که وجوه آنها در دسترس است به دلیل آن می تواند یک گزینه برای رسم بر این اگر آنها در مواجهه با دشواری های مالی.

“شما باید نگاه خود را به بانکداری اینترنتی نگاه اگر شما هر گونه پول خود را جبران و یا ترسیم حساب,” او گفت:.

“اگر شما نیاز به دسترسی به پول نقد بلافاصله که تا کنون سریعترین راه برای انجام آن است.”

آخرین بانک مرکزی استرالیا آمار نشان داد وام گیرندگان به طور متوسط 2.5 سال جلوتر از خود را به بازپرداخت وام مسکن از جمله نقدی برگزار شد و در جبران و ترسیم حساب.

وام گیرندگان باید داشته باشیم هر چند اگر پول آنها را از خود ترسیم تسهیلات آن را فشار مقدار کل بنگاه در تعادل وام.

و اگر پول است که خارج از یک ترسیم حساب آن را نیز فشار تا منافع کل پرداخت بدهی.

بازپرداخت حداقل

از ماه ژوئن سال گذشته اعلام نرخ بهره پنج بار آوردن آن را به 0.25 درصد است.

این نیز منجر به سقوط هر دو ثابت و متغیر نرخ وام ارائه می دهد.

برخی از بانک ها از جمله ANZ نگه داشته و مشتریان که در متغیر نرخ وام بازپرداخت در یک سطح بالاتر است.

این به این معنی که نرخ کاهش یافته خود را بازپرداخت مانده اند همان سطح است که اجازه داده است آنها را به مقیاس جلوتر از وام مسکن خود را.

آقای کمپبل گفت: برای وام گیرندگان به دنبال آزاد کردن برخی از پول نقد بیشتر حذف به طور منظم خود را بازپرداخت به حداقل بازپرداخت می تواند با توجه به ارزش.

“نگاهی به آنچه شما در حال پرداخت امروز چه بازپرداخت حداقل مقدار است و اگر شما می خواهید را به این مبلغ به حداقل بازپرداخت که یکی دیگر از گزینه های موجود برای شما,” او گفت:.

“بسیاری از مردم آگاه نیست آنها با پرداخت پول بیشتر از آنها استفاده کنید.

“این یک چیز خوب می شود پرداخت بیش از شما باید به خصوص در زمان هایی از این زمانی که آن را ایجاد یک بیت از یک بافر.”

آقای کمپبل گفت: ANZ تا به حال دریافت تماس از “بسیاری از هزاران نفر از مشتریان” که تصمیم گرفتند برای کاهش بازپرداخت خود را به حداقل بازپرداخت.

وام مسکن DEFERRALS

موسسات مالی در حال حاضر ارائه به مشتریان در هر نقطه از سه تا شش ماه deferrals وام خود را بازپرداخت اگر آنها نهفته COVID-19.

استرالیا بانکی انجمن, مدیر ارشد اجرایی آنا Bligh گفت: “آنها شروع به دریافت صدها نفر از هزاران نفر از تماس” برای انجام این کار.

Australian Banking Association’s chief executive officer Anna Bligh said banks had been inundated by customers requesting mortgage deferrals during the coronavirus pandemic.
media_cameraاسترالیا بانکی انجمن, مدیر ارشد اجرایی آنا Bligh گفت: بانک ها بوده است هولناک توسط مشتریان درخواست وام مسکن deferrals در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“برای آن دسته از دارندگان وام مسکن است که نگران هستند امروز اگر شما از دست داده اید کار خود را, شما تا به حال خود را ساعت قطع اگر شما با داشتن هر یک از این اثرات به آن را سخت تر به پرداخت وام مسکن خود را وجود دارد امداد رسانی در دسترس در نظر گرفتن وزن نگرانی از وام بازپرداخت کردن شانه های خود را,” او گفت:.

“اگر بانک ها می توانید این را خاموش شانه های خود را کمک می کند تا به این ایده از خواب زمستانی نه تنها ممکن است اما مقرون به صرفه است.”

اما آگاه باشید در حالی که بازپرداخت متوقف شد در این دوره از اتهامات عنوان شده علیه منافع نیست.

آنها را اضافه شده بر روی تعادل وام پس از پرداخت, راه اندازی مجدد و یا می توانید با پرداخت بیش از این مدت باقی مانده از وام و یا وام دوره می تواند تمدید شود.

نرخ بهره

صفحه اصلی وام نرخ وام مسکن هرگز ارزان تر و مالی وب سایت مقایسه RateCity را سخنگوی سالی Tindall وام گفت: “در صندلی راننده وقتی که می آید به نرخ”.

“جهان ممکن است در بحران مالی اما بانک ها هنوز هم حاضر به مذاکره با نرخ متغیر مشتریان که سابقه خوبی در جلسه خود را به بازپرداخت وام مسکن – به خصوص اگر آنها فکر می کنم شما ممکن است کسب و کار خود را در جای دیگر” او گفت:.

“قبل از اینکه شما بررسی آنچه خود را به بانک ارائه شده است مشتریان جدید برای همان خانه وام, اما همچنین پیدا کردن آنچه که دیگر وام دهندگان به احتمال زیاد به شما ارائه دهد.”

او گفت: این امر به شما برخی از مهمات به مذاکره با بانک خود.

Many borrowers use a mortgage broker to help get them a competitive deal.
media_cameraبسیاری از وام گیرندگان با استفاده از یک دلال وام مسکن برای کمک به آنها را رقابتی کرد.

با توجه به RateCity پایگاه داده, ارزان ترین مالک اشغالگر متغیر نرخ وام مسکن ارائه شده است با وام خانه در 2.09 درصد است.

ارزان ترین سه سال ثابت نرخ معاملات با Homestart سرمایه گذاری و کاهش وام خانه در 2.44 درصد است.

اما Ms Tindall هشدار داد وام گیرندگان به مراقب باشید قبل از رفع وام مسکن خود را.

“خانه ثابت وام معمولا بسیار کمتر قابل انعطاف – اغلب با محدودیت اضافی بازپرداخت هیچ افست حساب و هزینه های پرهزینه اگر شما سعی می کنید و وام خود را قبل از دوره ثابت به پایان می آید,” او گفت:.

[email protected]

@sophieelsworth

در اصل منتشر شده به عنوان وام مسکن به مشتریان خواست برای بررسی وام های خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de