وام مسکن re-fi بر طلاق دارایی

من و شوهرم ازدواج کرده بودند از 10 سال پیش. در آن زمان من هفت ماه باردار با دختر ما. شوهر من تا به حال برخی از املاک تجاری قبل از ازدواج ما که پدر و مادر خود را به او کمک کرد تا سرمایه گذاری در. آنها اصرار ما یک prenuptial agreement, بنابراین من نمی تواند لمس کسب و کار خود را.

اگر چه من تا به حال یک وکیل شوهر من رد هر پیشنهاد ما در مذاکرات توافق. تنها چیزی که من به عنوان نیمی از افزایش در ارزش خانه زناشویی (که او متعلق به قبل از ما ازدواج). او نگه داشته و خانه را به نام او و بدون اطلاع به من او در سال گذشته refinanced وام مسکن و در حال حاضر مدیون بیشتری در آن نسبت به ارزش آن در زمان ما ازدواج کرده بودند.

بنابراین من به عنوان صفر دارایی اگر من فشار برای طلاق. من معلم هستم اما شوهرم ساخته شده است میلیون ها نفر در املاک و مستغلات و کسب و کار. او همیشه متنفر بود که من قادر به داشتن فرزند بیشتر از پدر متولد شد. من آموخته هفته گذشته که او یک دختر است که در انتظار فرزند خود.

اگر من او را ترک, من نمی تواند استطاعت به ماندن در همان شهر به معنی من خواهد upend دختر ما زندگی است. می توانم از prenuptial توافق ؟

پس از career geek و آستین موارد شد و تصمیم گرفت آن را سخت به استدلال می کنند که یک prenuptial agreement غیرقابل اجرا است. استاندارد برای اجرای این است که آیا شرایط عادلانه و مناسب در زمان اجرا و چه آنها که conscionable در زمان اجرای.

بهترین راه برای گرفتن یک prenuptial agreement پرتاب توسط یک قاضی است که با نشان دادن وجود ندارد کامل و دقیق افشای دارایی های قبل از اعدام از prenuptial agreement. معلوم نیست به من که آیا شما قادر خواهید بود به را که ادعا می کنند اما اینجا شروع شد خود را املاک و مستغلات و دارایی های با ارزش توسط واجد شرایط ارزیاب در زمان ؟ اگر نه, شما ممکن است قادر به استدلال می کنند وجود دارد کافی کردهاید ، نگاهی به درون خانواده ارتباط با پدر و مادر خود را — به او پرداخت می شود تا آنها را برای خود سرمایه گذاری اولیه? او با توجه به آنها سهام خود را در منابع? نگاه برای دیدن اگر هر گونه نقل و انتقالات او ساخته شده است که به آنها به تازگی.

همچنین شما می توانید حمله توافق زیرا توسط refinancing وام مسکن و محدود کردن حقوق صاحبان سهام او اساسا در زمان تمام دارایی های شما را به عنوان در طلاق است. شما می توانید استدلال می کنند که او “ساده شما از همه زناشویی منافع است.” گوگل و خواندن career geek مورد. و سپس پیدا کردن یک کپی از خود را prenuptial agreement همراه با هر ایمیل بین وکلا که پشت آن بود که پیش نویس و همه چیز را به یک وکیل طلاق برای بررسی.

همچنین لطفا می دانم که شما بهتر است که برای اولین بار در خط حمایت از کودکان منظور دوم پشت دختر. شما فقط ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن دختر خود را که در آن او است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im