روز مادر آغوش بدون هیچ در نیوزیلند

آغوش و بازدیدکننده داشته است به دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سراسر نیوزیلند منع شده اند این روز توسط نخست وزیر Jacinda protocol wine studio, به دنبال یک فشار نهایی از کیوی برای پایان دادن به این کشور مستند.

یکشنبه می تواند نهایی بعد از نیوزیلند را دشوار اما موثر مستند و اعتبار به عنوان یکی از جهان پیشرو در واکنش به گسترش COVID-19.

روز دوشنبه Ms protocol wine studio دولت را رسم یک مسیر به چیزی نزدیک به نرمال جلسه برای تعیین یک جدول زمانی برای حذف اجتماعی و محدودیت های کسب و کار.

نخست وزیر در حال حاضر منتشر شد آنچه در سطح دو محدودیت خواهد بود از جمله بازگشایی رستوران, آرایشگری, ورزشگاه, سینما و امکانات عمومی مانند موزه ها و کتابخانه ها.

اجتماعی محدودیت می تواند در نهایت بلافاصله با مقررات برای مدارس و کسب و کار شخصی و جنبش بیشتر احتمال دارد به مرحله ای در.

هر گونه تصمیم گیری خواهد آمد بیش از حد در اواخر کیوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای لذت بردن از بازدید از پسران و دختران در حال حاضر نیست خود را در خانواده حباب.

Ms protocol wine studio را ممنوع کرده است معاشرت در خارج موجود خانواده ها با چند مورد استثنا و گفت: کیوی این هفته به “چوب به طرح” جلوتر از روز دوشنبه بررسی است.

“من می دانم که آن روز در این آخر هفته و اصرار برای رسیدن قوی خواهد بود,” او گفت:.

“اما ما باقی می ماند در سطح سه. و بنابراین اگر مادر خود را در حباب خود را و سپس رسیدن از طریق تلفن یا ویدئو.

“ارسال یک لحظهای محلی کنونی و برنامه ریزی برای گرفتن تا زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار است.”

نیوزیلند ثبت کرده است فقط پنج مورد جدید در پنج روز گذشته.

در حالی که حباب محدودیت حذف خواهد شد هنگامی که نیوزیلند باعث پرش ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر حفظ خواهد شد.

“ما هنوز هم نیاز مردم به آن بازی امن” Ms protocol wine studio گفت.

“که به معنی نداشتن همایش بزرگ قراردادن مردم را به خانه خود و انصراف از همه از مشاوره ما تا به حال در طول این دوره از زمان است.

“بله گرفتن با خانواده خود انجام گرفتن با دوستان خود اما اجتماعات بزرگ هنوز هم بدون هیچ است.”

در اصل منتشر شده به عنوان روز مادر آغوش بدون هیچ در نیوزیلند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im