Motocross افسانه همسر مرده پس از عجایب سقوط

افسانه ای طرفدار مسابقه مارتی اسمیت و همسرش, نانسی نفر کشته شده اند در یک دمدمی مزاجی حشره دار تلماسه حادثه در روز دوشنبه با توجه به گزارش.

اسمیت سه بار AMA ملی قهرمان Motocross شد 63.

مقامات گفته TMZ ورزشی که اسمیت و همسرش در یک حشره که بدبختانه و نورد پایین تپه در امپراتوری شن و ماسه در کالیفرنیا است. اسمیت گزارش نه پوشیدن مهار ایمنی و نانسی پوشیده بود تنها دامان کمربند.

پاسخ اضطراری تلفظ اسمیت در صحنه مرده در حالی که نانسی پرواز به نزدیک ترین بیمارستان که در آن او بعد مرده. اسمیت بهترین دوست, لی Ramage گفت: او در صحنه تصادف و ارسال بیانیه ای به رسانه های اجتماعی.

“آن را با سنگین ترین و رئوف قلب من که من باید به شما بگویم مارتی و نانسی اسمیت کشته شدند دیروز در یک رول اور حادثه در حشره دار تلماسه در امپریال شنی” داد و بیداد نوشت. “به جهنم همسر من, Tammi و من در حشره دار و شد شد ،

“ما صرف حداقل یک ساعت تلاش برای نجات زندگی خود را قبل از اولین پاسخ دهندگان وارد شده است. مارتی در زمان آخرین نفس خود را در حالی که من در نگه داشتن سر خود را نگه داشتن راه هوایی او را روشن. مارتی بهترین دوست من بود و من سعی کردم همه چیز را در من به او را نجات دهد در حالی که Tammi تلاش برای نجات نانسی.”

اسمیت تبدیل حرفه ای در سال 1974 در سن 17 و رفت و در را به نفع خود به عقب AMA 125cc ملی Motocross مسابقات قهرمانی.

او برنده 500cc قهرمانی در سال 1977 قبل از بازنشستگی از مسابقه حرفه ای در سال 1981. اما اسمیت باقی مانده فعال در motocross جامعه به عنوان یک مربی.

او بعد از القاء به AMA موتور سیکلت موزه مشاهیر در سال 2000.

این مقاله ws در اصل منتشر شده توسط نیویورک پست و تکثیر با مجوز

در اصل منتشر Motocross افسانه همسر مرده پس از تصادف دمدمی مزاجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de