س: ما یک سال 2006 کم مسافت پیموده شده مرسدس بنز. ماشین ندارد پشتیبان گیری. شما می توانید هر چیزی توصیه برای کمک به ما در پیدا کردن چیزی برای نصب به مشکل را حل کند ؟
— P. A., هالاندیل بیچ فلوریدا.

یک: وجود دارد بسیاری از اضافه کردن-در دوربین های پشتیبان. برخی با یک مانیتور کوچک است که به شما در محل داش اما ممکن است شما را به مسیر سیم به جلو خودرو. نیز وجود دارد که سیستم های بی سیم است که می توانید با استفاده از گوشی های هوشمند خود را. نیز وجود دارد که واحدهای آمده است که با اختصاص داده شده نمایش می دهد. فروشگاه آنلاین. خارج شده و حتی آنها را حمل.

س: من شده اند با استفاده از برنج-تیغه صكربرس برای سال. یک نکته هر چند, شما باید مراقب باشید به آسیب تیغه.
برنج نسبتا نرم است و اگر نیک در تیغه های آن می تواند آسیب های شیشه ای. من این راه سخت. وجود دارد چند خراش کوچک در شیشه جلو اتومبیل, اما آنها فقط قابل مشاهده در نور مستقیم خورشید. من چک من زداینده و مطمئن شوید به اندازه کافی وجود داشت نیک در تیغه. من جایگزین آن شده اند و بسیار با احتیاط با یک من تا به حال برای گذشته ده سال یا بیشتر.
— D. P., Macungie, Pa.

یک: خوشبختانه ما گرد گوشه به بهار اما این است که به موقع مشاوره برای کسانی از ما که فروشگاه ما زمستان مسائل تا سال آینده. احتمالا یک ایده خوب برای نگه داشتن خود را زداینده در کشو خود را به عنوان چکش مجموعه است.

س: زمانی که من خریداری من 2018 سوبارو جای دور افتاده دست آزاد تلفن از ویژگی های ایمنی شیفته من. من سعی کردم جفت من تلنگر تلفن به ماشین اما ناموفق بود. به خاطر آن بود که مدل های قدیمی تر من خریداری یک تلنگر تلفن. که کار نمی کند یا نه. جالب است که آثار آن را در سال 2016 جنگل. مکرر سوالات به سوبارو مصرف کننده تلفن همراه و تلفن تولید کننده اند و نه تولید راه حل است. آیفون همسر من خوب کار می کند در ماشین من.

ما سعی نصب و راه اندازی در چند سال 2018 Outbacks در فروشنده زیادی و آن کار نمی کند در آنها یا. ما سعی کردیم آن را در یک 2019 مدل در نمایشگاه است و آن را خوب کار می کرد. به نظر می رسد یک موضوع نرم افزار است که هیچ کس می خواهد برای رفع. من حاضر به رفتن به سمت تاریک و دریافت آی فون و من هنوز هم بسیاری از پرداخت های چپ در جای دور افتاده. چه در حال حاضر ؟
— G. B., کریستال, Minn.

یک: چون شما خسته از همه معمولی منابع برای کمک به من باید آخرین چاره خود را. من پیشنهاد می کنم شما متوسل به استفاده از بلندگو از ویژگی های بر روی تلفن خود را برای دست-رایگان مکالمه.

س: L. N. از Elburn بیمار., نوشته بود شما در مورد این مشکل در پیدا کردن یک وسیله نقلیه جدید که شامل یک سی دی پلیر. من برای درمان است که برای رفتن به یک جعبه بزرگ فروشگاه (مانند بهترین خرید) و آنها را جدید نصب سیستم استریو که دارای یک سی دی پلیر های ساخته شده به آن را به جای کارخانه های استریو. جدید استریو را می توان برای زیر $200 و می تواند به هر یک و یا دو اندازه استریو حافظه. من یکی از جدید به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل خیلی بهتر از سهام یکی بیش از حد.
— W. F., ماهی پامپانو ساحل, فلوریدا.

یک: این ایده کار می کند اگر ماشین شما یک سنتی پشته اما اگر ماشین شما دارای یک صفحه نمایش لمسی جایگزینی رادیو یک گزینه نیست. جدید ترین ماشین ها دارای یک پورت USB و شما می توانید کپی سی دی به یک فلش درایو با استفاده از ویندوز مدیا پلیر. من هم کپی شده مجموعه ای برای گوشی های هوشمند است که من پس از آن زوج از طریق بلوتوث در ماشین.

باب وبر است که یک نویسنده و مکانیک که شد ASE گواهی Master خودرو تکنسین در سال 1976. و او را در این وضعیت به دنبال صدور گواهینامه هر پنج سال. وبر کار به نظر می رسد در تجارت حرفه ای مجلات و دیگر نشریات. نوشتن او همچنین به نظر می رسد در خودرو نشریات تجاری راهنمای مصرف کننده و هضم مصرف کنندگان. ارسال سوالات همراه با نام و شهر به Motormouth سواری, شیکاگو تریبون, 435 خیابان میشیگان N. طبقه چهارم, شیکاگو, IL 60611 یا motormouth.tribune@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im