Motormouth: انجام تست پنی برای ارزیابی سایش تایر

Q: آیا شما لطفا تکرار اطلاعات در مورد انجام تست پنی در لاستیک های خود را برای تعیین اگر آنها به اندازه کافی عمق آج? من و همسرم پیاده روی و گاهی اوقات من نگاه لاستیک اتومبیل های پارک شده و من غمگین تعدادی که حداقل اگر هر آج بر روی آنها.

من می دانم که مردم در حال مبارزه از نظر مالی اما رانندگی در ناامن لاستیک است که نه به قطع گوشه و کنار.
— B. K., Emmaus, Pa.

یک: فضای بین لبه یک پنی و بالای رئیس جمهور لینکلن سر 2/32 از یک اینچ است. (آره, من می دانم که 1/8 اینچ اما تایر آج اندازه گیری در 32nds.) اگر شما می توانید تمام از لینکلن سر خود را آج عمق کمتر از 2/32 از یک اینچ و از آن زمان به جای لاستیک های خود را.

این بدان معنا نیست که تایر کاملا امن است. به تازگی توصیه به استفاده از یک چهارم. اگر آج لمس جمهور, واشنگتن, را, سر, شما باید حداقل 4/32 از یک اینچ از آج باقی مانده گودیر می گوید.

س: آن است که مشترک در ایالات متحده است که اجازه می دهد آن را (پنسیلوانیا می کند) برای زن و شوهر برای قرار دادن هر دو نام در عنوان عنوان ثانیه/W. این باعث ایجاد یک نوع منحصر به فرد از مالکیت اجاره توسط تمامیت. این به این معنی که اساسا ازدواج صاحب خودرو پس از هر مرد متاهل دارای مالکیت کامل است که بخش پذیر است تنها پس از طلاق یا مرگ یکی از همسران. این مزیت نه تنها ترک مالکیت کامل در زنده ماندن همسر اما هیچ عواقب مالیاتی در همه.

البته شما به درستی اشاره می کنند که هر نوع مالکیت مشترک بدون یک توافق مالکیت باعث می شود آن را معلوم نیست چه کسی می تواند با استفاده از وسیله نقلیه نگهداری خودرو را پرداخت ،
— R. K., Pa.

یک: افشای کامل: من یک وکیل نیست. اصلی من در پاسخ به یک خواننده با هیچ ورثه یا مرد متاهل بود که مالکیت مشترک عنوان با حق شفعه ممکن است ساده به انتقال خودرو عنوان شده است. من هم توصیه که عنوان گذاری به نام یک فرد ممکن است محافظت از همسر دیگر وجود دارد باید طرح دعوی در دادگاه پس از حادثه. پرداخت حرفه ای برای کمک به شما می توانید اعتماد.

من چوب به مکانیک خودرو سوال که واجد شرایط هستم. این پاسخ ها بها استروژن رایگان.

س: هر دو از Toyotas را اضافی گالن یا بیشتر بعد از پمپ گاز برای اولین بار قطع شده است. برای پر کردن من 2016 Toyota Sienna من نیاز به صبر کنید حدود پنج ثانیه بعد از پمپ گاز قطع و پس از آن فقط باز کردن پمپ رسیدگی کمی و اضافه خواهد شد که در مورد .15 گالن در هر زمان. من تا به حال هرگز هر گونه مشکل با پر کردن آنها را به بالا اما شنیده ام که یک ایده خوب نیست.

چه منفی ؟
— D. N. منکیتو, Minn.

یک: آن است که یک ایده خوب است. پمپاژ گاز بیشتر بعد از این نازل شده است کلیک کردن اجرا می شود خطر اجازه می دهد سوخت مایع به آبی کنترل گازهای ذغال قوطی. آن است که بسیار گران قیمت برای جایگزینی.

س: من برف پاک کن به نظر می رسد به سرعت فرسوده در هنگام استفاده از باران-X. حتی با جدید برف پاک کن آنها هنوز هم ترک شیشه رگه دار. من چگونه می توانم حذف Rain-X?
— B. S., دایره, سنبه, Minn.

یک: من شنیده ام که یک مخلوط مساوی آب و سرکه سفید به کار خواهد کرد. هنگامی که شما شیشه جیر جیر تمیز, لهستانی آن را با یک خشک تری حوله های پارچه ای یا, بهتر است یک حوله حوله حمام.

باب وبر است که یک نویسنده و مکانیک که شد ASE گواهی Master خودرو تکنسین در سال 1976. و او را در این وضعیت به دنبال صدور گواهینامه هر پنج سال. وبر کار به نظر می رسد در تجارت حرفه ای مجلات و دیگر نشریات. نوشتن او همچنین به نظر می رسد در خودرو نشریات تجاری راهنمای مصرف کننده و هضم مصرف کنندگان. ارسال سوالات همراه با نام و شهر به [email protected]om.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im