Motormouth: قفل آجیل پس زدن دهنه اسب

س: یکی از دوستان من فقط یک سال 2002 کوروت. ماشین خوبی اما غفلت او به اتمام آجیل پس زدن دهنه اسب. چرخ ها را قفل مهره پس زدن دهنه اسب در هر یک. هیچ استاد باز و مالک قبلی است و نه پاسخ دادن به تماس های خود را. هر گونه ایده در مورد چگونه برای رفتن در مورد گرفتن آنها را بدون مخرب چیزهایی است ؟
J. F. شیکاگو

A: راه هایی برای حذف قفل آجیل. بسیاری از تکنسین های حرفه ای می دانم که چگونه به آن را انجام دهد. البته آنها خواهد بود فراتر از تعمیر آسیب دیده بنابراین دوست شما را مجبور به خرید یک مجموعه جدید از قفل آجیل که شامل کلید مناسب. دیگر گزینه این است که شانس خود را با استاندارد آجیل پس زدن دهنه اسب.

س: در مورد جیک ترمز آنها طراحی شده اند برای عقب ماندگی از سرعت وسیله نقلیه زمانی که در یک درجه پایین. وجود دارد بدون هیچ دلیل دیگر از صرفه جویی به طور منظم لنت های ترمز برای استفاده از آنها اگر وجود دارد هیچ خطر از خودرو بیش از دور و راننده از دست دادن کنترل خودرو. آنها قابل توجه ایمنی لوازم جانبی استفاده می شود که به عنوان طراحی شده است. استفاده از موتور retarders روی تخت است نشانه ای از یک تنبل, ارزان, غیر-تعمیر و نگهداری متمرکز راننده. انتخاب یک یا همه از بالا. آن را مانند راننده ای که با استفاده از تریلر ترمز برای متوقف کردن خودرو. در بسیاری از موارد این تریلر متعلق به شخص دیگری است. متاسفانه هنوز بسیاری از اجرای ترافیک وسایل نقلیه آمده با صدا و مانیتور و مدت زمان استفاده کوتاه است.
B. S., Lincolnshire بیمار است.

یک: در شهر و یا یک منطقه مسکونی آنها همچنین یک منبع آلودگی است.

س: برای ارجاع یک صدا خفه کن توسعه داده شد برای آرام جیک ترمز. آن را با ارائه یک تضمین برای پرداخت هر بلیط ناشی از استفاده از جیک ترمز در هیچ موتور ترمز مناطق. کامیونداران به طور کلی علاقه مند نیست. آنها لذت بردن از موتور ترمز سر و صدا بسیار شبیه هارلی سواران خود را مانند صدای منحصر به فرد.
D. G., St Paul, Minn.

یک: من شما را بشنود.

س: من یک درایو 2017 آکیورا ام دی ایکس و کتابچه راهنمای مالک است مشخص می کند که 91 اکتان سوخت است “توصیه می شود.” کارکنان فروش به من می گوید که اواسط درجه (89 اکتان) و یا حتی درجه معمولی (اکتان 87) قابل قبول است. من استفاده می شود اواسط کلاس به مدت دو سال و موتور و عملکرد خوب است. چگونه موتور تعیین اکتان سطح و چه داخلی تنظیم سوخت که کمتر توصیه می شود کلاس ؟
K. K., Schaumburg, بیمار.

یک: با روحیه رانندگی, موتور, دست کشیدن رخ می دهد بنابراین ترجیح سوخت با اکتان بالاتر. تحت کمتر روحیه رانندگی, موتور, دست کشیدن کمتر است و به احتمال زیاد تا اواسط کلاس یا گاز به طور منظم خوب است. ادامه داد: موتور ضربه زدن باعث آسیب و بنابراین یک ضربه پیچ سنسور را بر روی موتور گزارش اولین نشانه دست کشیدن به موتور کنترل ماژول است که پس از آن پشت کردن زمان جرقه تا ضربه زدن متوقف می شود.

س: ما یک 2010 Toyota Highlander با 58,000 کیلومتر. در گذشته زن و شوهر بازدیدکننده داشته است به فروشنده برای تعمیر و نگهداری روزمره آنها توصیه می شود یک موتور د-لجن. ما نگه داشته اند تا با تغییرات روغن و دیگر تعمیر و نگهداری توصیه می شود در فواصل. این چیزی است که وسایل نقلیه مدرن نیاز و یا آنها فقط تلاش برای بدست آوردن من برای یکی دیگر از $170?
S. M. Skokie بیمار است.

یک: آنها د-sludging کیف پول خود را. انتخاب این سرویس اگر شما امده billfold است شما را آزار.

در مورد نویسنده

باب وبر است که یک نویسنده و مکانیک که شد ASE گواهی Master خودرو تکنسین در سال 1976. و او را در این وضعیت به دنبال صدور گواهینامه هر پنج سال. وبر کار به نظر می رسد در تجارت حرفه ای مجلات و دیگر نشریات. نوشتن او همچنین به نظر می رسد در خودرو نشریات تجاری راهنمای مصرف کننده و هضم مصرف کنندگان. ارسال سوالات همراه با نام و شهر به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im