Motormouth: چرا موتور حرارت تاثیر می گذارد خودرو سنسور دما?

س: در جایی که هوای آزاد, سنسور دما بر روی یک ماشین به طور کلی واقع شده است ؟ من از آنجا که به نظر می رسد که درجه حرارت نشان داده شده در داشبورد همیشه چین با درجه حرارت محیط. اگر سنسور واقع شده است و در زیر هود می گرمای منعکس شده از کاپوت بالا بردن واقعی نشان داد متوسط?
T. A. کورال اسپرینگز فلوریدا.

یک: خارج از درجه حرارت سنسور ممکن است در واقع در مکان های مختلف اما به طور کلی آن را در پشت سپر جلو به طوری که موتور حرارتی نفوذ. هنوز هم می توان آن را تحت تاثیر گرمای آسفالت به ویژه در هنگام نشستن در ترافیک. شما همچنین ممکن است متوجه که تغییرات دما به آرامی. است که توسط طراحی به جلوگیری از نوسانات به شما به عنوان درایو.

س: چه جیک ترمز ؟ چرا آنها را با صدای بلند ؟ هر چیزی می تواند انجام شود بدون به خطر انداختن امنیت ؟
P. B., Lehighton, Pa.

یک: سوال کوتاه اما دیگر پاسخ. طراحی و توسعه توسط Jacobs سیستم های خودرو آن را تبدیل به موتور از یک تولید کننده قدرت به ساده پمپ هوا. هوا در می آید از طریق مصرف شیر و در عوض از حال فشرده و آماده برای سکته مغزی قدرت است که هوا اخراج است از طریق دریچه های اگزوز که باز قبل از فشرده سازی می تواند رخ دهد.

صدا است که بر خلاف ساز یک ترومبون مثلا ارتعاشی هوا پالس از زنگ پایان. جیک ترمز صرفه جویی در سوخت و اجازه کامیون آهسته با استفاده کمتر از خدمات ترمز. منع ترمز موتور در مناطق پرجمعیت در حال حاضر تنها گزینه برای کاهش سر و صدا.

س: من به عنوان خوانده شده با هر دو افزایش علاقه و لبخند نامه ای در مورد بدون اشتعال ما اجازه می دهد برای فراموش کردن موتور در حال اجرا است. به نظر می رسد C. L. شیکاگو یک جنرال موتورز خودرو و قفل می تواند آن را در حالی که آن را هنوز هم در حال اجرا است. همسر من یک 2014 BMW X3 SUV. من یک سال 2018 آئودی A4, سدان. نه اجازه خواهد داد که این اتفاق می افتد. اگر ما سعی می کنیم برای قفل کردن هر کدام از اتومبیل های ما در حالی که آن را هنوز هم در حال اجرا ماشین را بلافاصله متوقف و به زودی به عنوان ما دکمه “قفل” را فشار دهید بر ما از راه دور.
P. F. اورلند پارک بیمار است.

یک: آن است که هنوز هم ممکن است به ترک ماشین در حال اجرا در گاراژ خود را اگر شما نمی قفل درب. GM صاحبان خودرو و دیگران با o’reilly strata می توانید تماس بگیرید و درب قفل از راه دور اگر آنها را ترک fob کلیدی در جام دارنده. ابتدا با مدل سال 2020 تویوتا تجهیز برخی از وسایل نقلیه خود را با خودکار خاموش (و به صورت خودکار پارک نامزدی). این ویژگی به طور خودکار خاموش شدن موتور پس از یک مدت معین از زمان. پیشرفت های آینده خواهد شد عبارتند از برنامه های گوشی های هوشمند به عنوان یک اضافه شده یادآوری.

اما هیچ تکنولوژی حذف نیاز برای رانندگان به مسئول ایمنی خود را. حفظ و درگیر با کار عملیاتی ماشین خود را.

س: من به تازگی به حل بحران میانسالی و تست سوار فورد موستانگ شورولت کامارو و دوج چلنجر (challenger). پس از خرید Challenger, ماشین با همی و دستی شش سرعت انتقال من کاملا خوشحال است. با که گفت, پس از سه ماه و هفته شستشو و جزئیات متوجه شدم که Mopar ندارد گرد و غبار ترمز مشکل و لاستیک/رینگ به راحتی تمیز می شوند و نیاز به کمی کار با جزئیات است. شما می توانید پاسخ به چرا ؟
W. G., دریاچه با ارزش Fla.

یک: اصطکاک ترکیب در لنت ترمز بسیار شبیه یکجور دوربین عکاسی مخلوط. آنها ممکن است حاوی مواد تشکیل دهنده متفاوت. برخی از کیک های شکلاتی هستند cakey در حالی که دیگران در حال جویدنی. برخی از مرطوب هستند در حالی که دیگران در حال خشک است. آن است که ترکیبی از مواد مختلف 4-ترمز تولید کنندگان استفاده کنید. برخی از آنها نرم تر از دیگران هستند و برخی از آنها آلوده تر از دیگران است. مواد نرمتر اغلب ارائه بهترین احساس برای ترمز.

باب وبر است که یک نویسنده و مکانیک که شد ASE گواهی Master خودرو تکنسین در سال 1976. و او را در این وضعیت به دنبال صدور گواهینامه هر پنج سال. وبر کار به نظر می رسد در تجارت حرفه ای مجلات و دیگر نشریات. نوشتن او همچنین به نظر می رسد در خودرو نشریات تجاری راهنمای مصرف کننده و هضم مصرف کنندگان. ارسال سوالات همراه با نام و شهر به Motormouth سواری, شیکاگو تریبون, 435 خیابان میشیگان N. طبقه چهارم, شیکاگو, IL 60611 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im