نصب coronavirus اطلاعات کمک محلی محققان اما هنوز هم گمنام باقی بماند

داده های جمع آوری شده از سراسر جهان در مورد کوروناویروس گسترش مسیر و بیماران آلوده است که به سرعت در حال مصرف توسط محققان گرسنه برای اطلاعات بیشتر, اما مقدار زیادی از ناشناخته باقی می ماند در مورد بیماری مسری.

“این مهم است که ما در حال جمع آوری این داده ها آن را می شود بسیار مهم است به درک این ویروس و از همه مهمتر برای جلوگیری از عفونت و گفت:” موسسه پلی تکنیک ورچستر مدیر بیوانفورماتیک دیمیتری Korkin که ساخته شده 3-D با نقشه راه از coronavirus و در ادامه به بررسی همه گیر.

او گفت: نقاط داده ها ترسیم شده از سراسر جهان بگویید زیادی در مورد چگونگی این ویروس شروع به پریدن کرد از چین به کشورهای دیگر جمعیتی این هدف مانند افراد مسن و چگونه به سرعت آن را پخش.

“داده ها در حال حاضر نشان نمی دهد هر گونه کاهش در تعدادی از کشورها به طور خاص برای ایالات متحده آمریکا, آن را هنوز هم دارای رشد نمایی,” Korkin گفت.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده روز دوشنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که اطلاعات مرگ و میر از اروپا نشان می دهد که هیچ کودک زیر 15 تسلیم کرده است به ویروس و 99 درصد از تمام مرگ و میر در بیماران بالای 50 سال و کسانی که با شرایط موجود.

دکتر جاناتان Teich, افسر ارشد پزشکی در InterSystems و پزشک اورژانس در Brigham و بیمارستان زنان گفت: “روشن است که افراد مسن و کسانی که بیش از 60 و حتی بیشتر از آن برای کسانی که بیش از 70 در بالاترین خطر ابتلا به عفونت های جدی نیاز به مراقبت های ویژه و کمترین خطر مرگ است.”

Korkin گفت: چه زمان داده ها در پشت برگ است که نتایج دراز مدت مانند این که آیا این ویروس در اطراف چوب و خفیف تر تبدیل شده.

تابستان جانسون مک گی دانشکده های علوم سلامت در دانشگاه نیوهیون گفت: اطلاعات نیز برگ یک سوراخ در درک که آیا قرار گرفتن در معرض coronavirus منتقل ایمنی و بسیاری از جوامع هنوز هم نمی دانم که بیمار صفر است.

مک گی افزود: “ما باید خیلی بیشتر بیولوژیک و پزشکی اجتماعی و ساختاری اطلاعات در مورد تمام بیماران در حال آزمایش واقعا درک اپیدمیولوژی این بیماری است.”

به دنبال اعداد محققان متوجه شدند که اوایل مستندات شده است اکثر موفقیت آمیز در مهار این بیماری McGee گفت.

“بیشتر متخلخل مرز و بخشی از محدودیت های مسافرتی به علاوه چهل تکه محلی و دولت و مقامات بهداشت عمومی ما در ما یک دستور غذا برای فاجعه” McGee گفت.

یکی از بهترین و شناخته شده مجموعه داده به ظهور از شیوع کروناویروس شده است دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد تعاملی است که آهنگ COVID-19 در زمان واقعی است.

استاد لورن گاردنر مدنی و سیستم های مهندسی استاد در دانشگاه جانز هاپکینز ساخته شده داشبورد با او دانشجوی کارشناسی Ensheng دونگ.

گاردنر نوشت: در مقاله منتشر شده در مجله کارشناسی لانست “ما اعتقاد داریم که ما تلاش های بسیار مهم برای کمک به اطلاع رسانی در مدل سازی تلاش ها و اقدامات کنترل در طول اولین مرحله از شیوع بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im