نمایندگان مجلس جلو و همه nighter به تصویب ستیز اورژانس هزینه های لایحه

سیاست خودی برای مارس 25: ماراتن مذاکره پشت درهای بسته و در سمت چپ مجلس عوام معلق و عمدتا خالی است. اما نمایندگان مجلس مشغول به کار را از طریق شب و قبل از طلوع آفتاب, گذشت به شدت اصلاح هزینه های لایحه

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

هفت ساعت را در پشت درهای بسته مذاکرات به معنای نجات یک $82 میلیارد فدرال اقتصادی بسته کمک وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین نشسته بی سر و صدا در صندلی ردیف جلو در مجلس عوام. او را صرف بیشتر از روز که در صندلی چت با همکاران (از یک فاصله امن) رفتن بیش از کاغذ و پاسخ دادن به ایمیل ها. در حالی که همه خانه متوقف شد به عنوان یک گروه کوچک از نمایندگان مجلس haggled بیش از محتویات این لایحه است.

7:20 بعد از ظهر شامپاین ریاست سکوت مرده. اما او تا به حال شرکت. اسکات ریدیک maverick حزب محافظه کار MP که به مبارزه طلبیده خود را سفارش و به دور ماندن از جلسه اضطراری پارلمان مشغول خودش را در خود میز در طرف مقابل از اتاق. رید وجود دارد برای خنثی کردن یک حزب تلاش برای به دست آوردن اتفاق آراء رضایت برای بودجه لایحه. رید هشدار داد که هر چه از محاسن این قانون او نمی تواند از آن حمایت بدون حداقل خواندن آن را از طریق.

همه در اطراف شامپاین و رید, همه چیز در جای مناسب آن است. مترجمین نشسته در غرفه خود را در انتظار خانه بازگشت. مرد در حال اجرا کمان ویولن و تار نشسته و با صبر و حوصله. این Hansard کارکنان به اتهام ضبط هر کلمه با صدای بلند صحبت نشسته در جدول در راهرو. مجلس مک دراز کارمند جدول در پای بلندگو صندلی.

اما سرنخ اشاره کرد در شرایط فوق العاده ای اتفاق می افتند در جهان خارج آورده است که هر کس به شهر. یک ظرف Lysol دستمال مرطوب نشسته در Hansard جدول. وجود ندارد پارلمانی صفحه در دید. در یک اتاق پشت کمان ویولن و تار پخش اخبار در تلویزیون نشان داد یک نقشه از COVID-19 نفر در سراسر کانادا است.

فقط گذشته 7 بعد از ظهر در خانه دولت رهبر پابلو رودریگز غیررسمی گفت: سه حزب محافظه نمایندگان مجلس در کف خانه است که لیبرال طرف در حال آماده سازی یک پیش نویس جدید لایحه, اما آن را چند ساعت.

در 7:35 بعد از ظهر, شامپاین خالی اتاق لحظات پس از رید خود را در زمان ترک. سه صد و سی و هشت صندلی به طور خلاصه sat خالی است. و سپس لیبرال MP گرگ فرگوس که اگر در نشانه منعکس شده به خانه پستال جوان Hansard نویسنده است.

در همین حال مذاکرات ادامه داد و نهان و در جایی دیگر.

***

فقط قبل از 10 p. m., جهانی, به گزارش خبرنگار مرسدس استفنسون گزارش طرفین توافق کرده که در اصل و در خانه بود “در مورد به یاد می آورد.” درست قبل از نیمه شب, حزب محافظه کار در مجلس Pierre Poilievre و کندیس برگن هر دو شکایت حزب خود بود و هنوز هم دیده می شود چنین لایحه. درست پس از نیمه شب, Fergus خود را در نهایت به سمت چپ.

در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه, the Globe and Mail نیز گزارش داد یک معامله است. لیبرالها آنها گفت: حفظ توانایی به دل بهداشت و درمان-مراقبت از وجوه بدون مجلس تصویب تا سپتامبر. 30, سال 2020 است. CBC را دیوید کوکران همچنین سوزاندن نفت نیمه شب گزارش داد که مخالفت شد بررسی لایحه تجدید نظر.

در نهایت همه این گمانه زنی تولید ملموس بحث است. در 2:36 صبح رودریگز توییتی بود که نمایندگان مجلس “به رهبری بازگشت به خانه.” آنها بحث چه شد لایحه C-13. رهبر حزب محافظه اندرو Scheer قرار دادن یک بیانیه در 3:32 صبح تایید لیبرال ها موافقت کرده بود تا غروب بند در هزینه های قدرت و نظارت پارلمانی. در طول راه, وزیر دارایی لایحه Morneau نشان داد دو تن از اعضای خانواده آزمایش مثبت برای coronavirus. برگن اعتراف کرد که برای هر دولت همه گیر است که یک “بار سنگین تحمل است.”

در 5:52 صبح خانه گذشت C-13. تقویم در اتاق هنوز جزئیات مارس 24 رویه تغییر ناگهانی از خانه که نمی توانید حرکت به روز بعد تا روز قبلی نشسته به پایان می آید.

امروز سنا را بحث است.

***

نظرسنجی می گوید: در حال کانادایی ها نگران تاثیر اقتصادی یک coronavirus-سوخت رکود? شما شرط می بندم. Jason کربی جزئیات در یک نظرسنجی جدید که به یک حس ملی افزایش اضطراب در مورد پرداخت صورتحساب:

نزدیک به دو سوم از کانادا خانواده ها از دست داده اند کار می کنند و یا پیش بینی از دست دادن کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع در حالی که 30 درصد ترس آنها ممکن است در اواخر خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن, بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط آنگوس رید موسسه.

فرار از فلوریدا: Stephen ماهر بود در فلوریدا, west coast, رفع یک قایق بادبانی که شیوع کروناویروس شروع مصرف ، ماهر, ماندم, به, مطالعه بر روی ویروس و نگرانی در مورد Floridian حس nonchalance. در نهایت او تصمیم گرفت برای فرار از دولت اجاره ماشین و رانندگی آن را به تمام راه برگشت به خانه اش در اتاوا.

مرز عامل با پوشیدن ماسک. او از من خواست که در آن من تا به حال شده است که آیا من تا به حال علائم آن من نیست. او خسته نمی پرسیدن در مورد آنچه که من در آوردن, با من, به عنوان آنها همیشه در زمان عادی. او به من گفت من تا به حال به خود منزوی برای 14 روز و منتظر تایید است که من می خواهم. سپس او به من گفت که من می تواند عبور. من شوکه شده بود که ما عبور برای پیدا کردن خودم مبارزه اصرار ناگهانی به گریه اشک تسکین.

تقریبا هر محافظه کار به رهبری نامزد می خواهد در این مسابقه برای معلق—به خوبی شما می دانید چرا. دیروز سه نامزد—مرلین Gladu رودی Husny و درک اسلون—خواست حزب کمیته نظارت بر این مسابقه برای به تاخیر انداختن رای دادن. ارین اوتول در حال حاضر ساخته شده در درخواست. پیتر مککی گرفته شده مخالف رویه خواستار رای برگزار می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. Leslyn Lewis, نامزد دیگری به نام مک کی ایده یک “غیر دموکراتیک پیشنهاد.”

پیروی نمی تهمت مشاوره: این پیام از سه مراقبت از سلامت سازمان در تورنتو است. iPolitics گزارش می دهد که Ontario داروسازان انجمن انتاریو انجمن پزشکی و ثبت نام انجمن پرستاران انتاریو منتشر شد بیانیه مشترک ارائه مشاوره به اعضای خود را به تجویز هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین به عنوان COVID-19 درمان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است offhandedly پیشنهاد دسته کوچک موسیقی جاز کار می کند تماس با داروهای بالقوه “بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.” او اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im