او از کار اخراج 16 ساله برای, نوشیدن, اما اینترنت می گوید آن را تقصیر او است.

نوشیدن در کار است که همیشه رفتن به علت مشکل اما زمانی که این مادر در زمان به Reddit به بحث در مورد اخراج او مست, نوجوان, بچه نگهدار او برخورد کرد و با موجی از انتقاد.

او شروع به توضیح است که از 16 سال تا به حال شده است به دنبال پس از کودکان و نوجوانان برای حدود دو ماه و وجود داشته است هیچ مشکل عمده است.

“زمانی که او برای اولین بار شروع به نگهداری از کودکان برای من من تا به حال او را پرسید که اگر وجود دارد هر گونه نوشیدنی و یا تنقلات که او می خواهم به من برای نگه داشتن در خانه به عنوان او در اینجا از 9-7 هر روز دوشنبه از طریق شنبه,” او گفت:.

“او به ذکر است که او واقعا دوست دار آب و من آنها را برای ماه اول اما صادقانه من را فراموش کرده بعد از مدتی و هرگز نگه داشته و هر یک در یخچال است.”

می خواهید برای پیوستن به خانواده ؟ ثبت نام به ما Kidspot خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

Refreshing Hard Sparkling Water with a Lime Garnish

تصویر: iStock

و در اینجا که در آن همه چیز را اشتباه رفت

زن گفت که چند روز پیش خریداری شده توسط او سخت seltzer برای او و شوهرش (نوشیدنی الکلی با طعم نوشابه و آب) و سمت چپ آن را در یخچال.

“کمی پس از 2pm او messaged من که او را به خوبی احساس و فکر کردم که او ممکن است مجبور به رفتن به خانه” زن نوشت. گفت که دختر از او خواست به خانه زود است.

“من از او خواست به سعی کنید و نگه دارید تا پایان روز” او ادامه داد. “نه بیش از حد طولانی پس از او به من به نام گریه کرد و گفت که چیزی اشتباه بود و او تا به حال برای رفتن به خانه. او مست بود به وضوح او نوشیدند, سخت seltzers.”

زن به خانه و گفت: او را به ترک.

می خواهم بیشتر به داستان شبیه به این ؟ خواندن این پدر و حماسه بچه نگهدار کودک توجه داشته باشید و یا این هشدار در مورد پیدا کردن مهد کودک on Facebook.

Unhappy girl on sofa

تصویر: iStock

“شما از کار اخراج شدند”

زن می گوید دختر messaged او روز بعد و گفت که خانواده اش تا به حال سابقه مصرف الکل و مشکلات او در نظر گرفته شده هرگز به لمس الکل و او تا به حال هیچ ایده که قوطی در یخچال بودند الکلی.

اما مادر بود مصمم.

“من به او گفت نه به بازگشت او به عنوان قرار دادن کودکان در معرض خطر,” او نوشت. “او به من به نام گریه و گفت که او نمی دانست که او مراقبت عمیقا در مورد کودکان و هرگز تا کنون نوشیدنی با آنها یا در تمام, و که او نیاز به پول برای پرداخت هزینه های او را راننده اجازه.”

“من به او گفتم برای پیدا کردن یک کار واقعی و نبود تقصیر من او مست کردم. شوهر من می گوید: من بسیار بی ادب و که او سعی کنید برای رسیدن به زمانی که او احساس خوبی است.”

اینترنت gobsmacked

“شما خدا *sshole” نوشت: یک دیدگاه. “کسانی که seltzers هستند newish در مصرف الکل در جهان و من انتظار نیست کسی که متنفر الکل می دانیم که. چگونه مادر خود را به شما اجازه می دانم. چگونه نابالغ از شما به انجام آنچه شما انجام است.”

“همچنین امتناع از بازگشت به خانه وقتی که او بچه نگهدار از او خواست به این دلیل که او از نظر جسمی خوب, اما پس از آن سرزنش او هنگامی که کودکان را پس از نگاه خوب است ؟” یکی دیگر اضافه شده است. “اگر شما بچه نگهدار پرچم آن را به شما رها کردن کار و خانه می آیند به آن را بیش از.

“دختر فقیر سعی کردم به او هشدار حداقل او می تواند انجام داده اند که گوش دادن به او.”

پس از یک مجموعه از نظرات مشابه, زن کوتاه آمد.

“خوب بچه ها من *sshole,” او نوشت. “من آن را ببینید در حال حاضر. با تشکر از شما. من در استخدام او را دوباره.”

بسیاری از Redditors پاسخ داد که آنها امیدوار بودند که دختر نیست او را به عقب!

موضوعات مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im