بچه ‘Coronavirusgedden’ شربت خانه قوانین

اینترنت است که با داشتن یک لحظه دل به نور مهلت پس از یک مادر لیست قوانین ابداع به نگه داشتن خانواده اش از بلعیدن او coronavirus شیوع مواد غذایی ذخیره ظاهر آنلاین.

یک ضربه محکم و ناگهانی از چهار نقطه و بدون فاصله بود ناشناس ارسال شده به استرالیا پدر و مادر Facebook page – احتمالا در امید و الهام بخش دیگران در پایان عقل.

این منظمی تایپ توجه داشته باشید که به ریاست “جدید آشپزخانه قوانین برای Coronavirusgedden” لیست دقیقا چگونه مادر انتظار می رود خانواده اش به رفتار توجه به غذا او را ذخیره کرده است.

نقطه یکی می خواند: “هیچ کس می رود به آشپزخانه برای مواد غذایی یا میان وعده را بدون پرسیدن ، هیچ willy nilly شربت خانه بازديد مجاز است.”

مرتبط: به دنبال coronavirus به روز رسانی در اینجا

مرتبط با: زنان 50 دلار طرح بقا برای انباشت در طول همه گیر

در حالی که قانون دوم گفت: در هیچ شرایط نامشخص به باز کردن جعبه های جدید از حبوبات “تا پیر نشده جعبه خورده و رفته”.

فرمان سوم مقرر هیچ غذایی است که خورده می شود از شربت خانه, مگر اینکه یک “قطعه ای از میوه و سبزی یا ماست” بوده است خورده ،

این چهارمین حکومت بود که مردم واقعا هیجان زده:

“اگر کسی را لمس و یا من می خورد CADBURY تخم مرغ, شما در حال رفتن به می خواهید شما تا به حال coronavirus و درگذشت.”

This four point list of pantry commandments has the internet in stitches. Picture: Facebook/Mum Central Australia
media_cameraاین چهار نقطه لیست آشپزخانه فرمان به اینترنت در بخیه. تصویر: Facebook/Mum مرکزی استرالیا

پس از این پست به اشتراک گذاشته آنلاین آن جمع آوری شده 2,500 واکنش 1,600 سهام و 950 نظرات – بسیاری از کسانی که عشق relatable ایده.

یک نفر گفت: “من نیاز به این برای یخچال من به عنوان به خوبی. من دو و شش ساله آجیل در همه چیز. من حتی تا به حال به ‘بحث’ به من شش ساله در مورد مقدار مسخره از کاغذ توالت استفاده کند.”

در حالی که دوم اضافه شده: “من نیاز به یکی از این نشانه ها. این 5 فرزندان من فکر می کنم آن را رایگان برای همه است.”

یک سوم chimed در گفت: “قانون شماره چهار ئی یک قانون برای ما هر چند من می خواهم که آن را به عنوان شماره 1 cos (sic) آن را مهم ترین است.”

دیگری افزود: من احساس می کنم مانند این می تواند قرار داده در شربت خانه من به خصوص یکی از آخرین.”

در حالی که مادر طنز آمیز توجه داشته باشید ارائه می دهد برخی از امداد خوش آمدید از coronavirus شیوع آن نیز یک یادآوری سوپرمارکت خرید همچنان به عنوان یک مشکل.

Shoppers at all major supermarket outlets around Australia are experiencing strict purchasing limits. Picture: AAP Image/Kelly Barnes
media_cameraخریداران در تمام سوپر مارکت ها در سراسر استرالیا در حال تجربه سخت خرید محدودیت. تصویر: AAP تصویر/کلی بارنز

آخرین خبر از Woolworths است آن است که در حال حاضر استفاده از یک پتو دو آیتم برای هر فرد قانون به همه چیز به جز چند بسیار در پی پس از اقلام خواهد شد که نگه داشته در یک بسته در هر فرد.

یک مورد محدود باقی مانده در ضد باکتری, دستمال مرطوب, دستمال حوله کاغذی و برنج (2 کیلو و بالاتر), دستمال سفره و توالت کاغذ. همه چیز خواهد بود محدود به دو مورد در هر فرد است.

وجود خواهد داشت یک “هیچ محدودیتی” رده در میوه های تازه و سبزیجات و گوشت (به استثنای گوشت چرخ کرده) اغذیه فروشی, نانوایی, غذاهای دریایی, تازه, شیر, کنسرو ماهی و نوشیدنی. نیز وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در غذای کودک و همچنین سگ و گربه غذا و yoghurts.

Coles جدید ترین خرید محدودیت معنی خریداران می توانند با خرید دو بسته هر مشتری از موارد زیر: تخم مرغ سرد ماکارونی سبزیجات منجمد و یخ زده دسر.

Coles ” لیست محدود اقلام در حال حاضر شامل گوشت چرخ کرده, ماکارونی, آرد, برنج خشک حوله کاغذی و کاغذ بافت و دست sanitisers که همچنین در پوش دو مورد هر مشتری. کاغذ توالت باقی مانده محدود به 1 بسته هر مشتری.

در ضمن Aldi سوپر مارکت ها به تازگی اعلام کرد معاملاتی جدید ساعت. این خواهد بود از 9.30 صبح تا 7 بعد از ظهر مگر اینکه دیگر دولت های محلی و تجارت و محدودیت های اعمال, از, مارس 18.

Aldi قرار است محدودیت در محل هستند با اختصاص دادن زمان بیشتری برای تهیه قفسه و “اجازه می دهد تا تمیز کردن کامل” فروشگاه خود را.

در اصل منتشر بچه ‘Coronavirusgedden’ شربت خانه, قوانین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de