نقاشی دیواری, نقاشی دیواری بر روی تخته سه لا دیوار

Vancouverites در حال زدودن ترس از سوار کردن کسب و کار با نقاشی کردن پوشش های با محبت

دیجیتال تنظیم آسان تر است. جریان اخبار هشدار. آمار داشبورد نگرانی تجدید. روده غم انگیز سرفصل. زوم جلسات.

تمام آن طول می کشد محل در دستگاه های است که می تواند خاموش, خاموش پرتاب در سراسر اتاق. اتاق نشیمن خود را به نظر می رسد همان است. شما هنوز هم می تواند بخشی از پرده و همکار خارج است. ممکن است برای نشستن بر روی نیمکت و تظاهر برای یک لحظه است که هیچ چیز عجیب و غریب اتفاق می افتد.

که امنیت پتو unravels به عنوان به زودی به عنوان شما را ترک درب. Ambling در پیاده رو در حال حاضر مملو از چالش های ناوبری به عنوان همسایه پایمال چمن برای منحرف کردن هر یک از دیگر در بزرگ دو متری کمان.

مربوط به: ‘من تنهاتر از من تا کنون بوده است. هیچ کس با من تماس نگرفته در پنج هفته است.’

یک بار شلوغ شهر شریانهای unsettlingly آرام به عنوان عبور و مرور آنها را در یک بستر گسترده. تقریبا هر درب جلو قفل شده است, ویژگی های, دست نوشته علامت. بسته به طور نامحدود. می شود به زودی—ما امیدواریم. با عرض پوزش از تنها.

شهری فروشگاه مواد غذایی دارای اجتماعی-دور زمین هستند. آن ماسک-پوشیدن گارد امنیتی ارائه می دهد ضد عفونی کننده دست, spritzed از یک بطری پلاستیکی به عنوان مشتریان را وارد کنید.

آن را احساس می کند dystopian, اگر نه, آخرالزمانی, تا زمانی که شما نگاه کنید به تخته. این تخته سه لا که واقعا فریاد می زند که چیزی اشتباه است. این تخته سه لا است که گیاهان یک تصویر از پنجره شکسته و ناامید غارت در ذهن خود را. شما ممکن است نشسته بر روی نیمکت خود را قبل از خواندن خوش بینانه را در مورد مسطح منحنی اما در حال حاضر شما به دنبال در تخته سه لا و تصور سریع ریشه کشور ما بافت اجتماعی.

“آن را مانند یک جنگ جهانی می گوید:” کیم Briscoe که صاحب یک فروشگاه چاپ در ونکوور مشغول Gastown محله است. “که اول هفته است که به ما گفته شد به خاموش کردن آن خالی بود. وجود دارد هیچ کس در اطراف است. آن را بسیار تنها. بسیار تاریک است.”

Briscoe تصمیم به انجام کاری در مورد بی سرپرست زیبایی. او با قرار دادن یک تماس به هنرمندان محلی که شروع به پاشیدن رنگ بر روی سوار کردن ساختمان با شروع های خود در Powell Street. در ابتدا Briscoe تشکر نقاشان با ناهار رایگان و پست نشان دادن کار خود را در رسانه های اجتماعی. به زودی, محله بیا و شهر ونکوور رو درگیر ارائه لوازم و حق الزحمه. ایده ویروسی رفت.

در کنار زرد کارتونی Little Miss Sunshine با پوشیدن یک ماسک پرتره از Drs. بانی هنری دینا Hinshaw و ترزا Tam یک تصویر کارتونی از یک تاج بطری آبجو (“آرامش خود را حفظ نوشیدن رونا”) و پیام تشکر برای کارگران ضروری.

ونکوور, دکتر, Fergus, به, با کمک از همسر خود Jordanna Kapeluto و دوستان هنرمند خود را اریک Puchmayr اضافه شده به ده ها تن از نقاشی های دیواری در یک آخر هفته در اواسط ماه مارس تنها چند روز پس از او راه می رفت توسط هنرمند اسپری نقاشی تخته سه لا و از آنها پرسیدم که چه شد. و شرکت قطعه ادای احترام به معروف Banksy تصویر; آن را به تصویر می کشد یک دختر کوچک در یک فولاد ماسک رسیدن به بازوی او را در تمرد به “توقف” قرمز coronavirus بالون.

در کنار آن این است که نقل قول از بقراط:

زندگی کوتاه است
و هنر, طولانی
بحران زودگذر
تجربه های خطر ناک
و تصمیم دشوار

برای به سرگردان یک سوار تا مرکز شهر ونکوور تا به حال احساس وهم آور و غم انگیز و ملال انگیز. “این واقعا تغییر با نقاشی های دیواری. آن را کمی شاد تر. آن را آوردن های مختلف جامعه با هم,” او می گوید. “آن را نگه می دارد روح Gastown زنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de