قتل سنگ بوستون ‘burbs در” دفاع از یعقوب’

محبوب نوجوان, قتل, سنگ یک برگ بوستون و حومه و دادستان می یابد خود را در تضاد هنگامی که پسر خود را که متهم به جرم و جنایت در یک سریال درام است که برای اولین بار این هفته در تلویزیون اپل+.

در “دفاع از یعقوب” هشت قسمت سری محدود آغاز می شود که جریان جمعه, Chris Evans (“استعداد” به “کاپیتان امریکا” سری فیلم) ستاره به عنوان اندرو آرایشگر, دستیار دادستان منطقه در Middlesex County, شوهر لوری (Michelle Dockery, “Downton Abbey” “رفتار خوب”) از محلی مدرسه خصوصی و پدر یعقوب (Jaeden Martell, “چاقو را از” “سنت وینسنت”) با تمام ظاهر, طبیعی, شاد, دبیرستان معلم مدرسه ابتدایی.

زمانی که محبوب همکلاسی بن Rifkin است چاقو به مرگ به ظاهرا در راه خود را به مدرسه هیچ یک از بچه ها مصاحبه می خواهید به رها کردن هر گونه اطلاعات. اما چند متون از دیگر متهم یعقوب از جرم و جنایت نتیجه گرفتن پلیس توجه و قرار دادن اندی بین قانون او قسم خورده به حمایت و عشق برای پسر خود.

  • Chris Evans, Jaeden Martell و Michelle Dockery, از سمت چپ در “دفاع از یعقوب” از تلویزیون اپل+.

  • کریس ایوانز در “دفاع از یعقوب” از تلویزیون اپل+.

  • Jaeden Martell در “دفاع از یعقوب” از تلویزیون اپل+.

“قلب این داستان در مورد یک خانواده” تهیه کننده اجرایی/مدیر Morten Tyldum توضیح داد: به های اخیر جمع خبرنگاران در پاسادنا کالیفرنیا. “آن را در مورد یک خانواده که این تجربه فوق العاده ای وضعیت این کابوس این چیزی است که هر دو اشک آنها را از هم جدا و آنها را می کشد با هم در برخی از راه. و شما واقعا نیاز به آنها را احساس و شما نیاز به آن را باور 100% که این خانواده است. … و این چیز کمی از آن چیزهای کوچک, و چگونه آنها را لمس و احساس و صحبت و نگاه و رفتار در اطراف هر یک از دیگر است که به طور ناگهانی (این) خانواده شما به آن اعتقاد داریم.”

بهترین و شناخته شده برای خود را در عمل در نقش های مارول, فیلم بوستون خود Evans شده و تحسین منتقدان را به نوبت در سال های اخیر چشمگیر تولیدات مانند “چاقو” و “با استعداد است.” اینجا مجرد بدون فرزند بازیگر نقش اول مرد در عاطفی لرز از بازی پدر و مادر در بحران یک چالش است که او را در آغوش گرفت.

“وجود دارد زبان بدن وجود دارد, وجود دارد حالت وجود دارد بسیاری از چیزهایی که … من کشید و از خود من در دوران کودکی از چه پدر و به نظر می رسد و احساس می کند مانند” او گفت:. “من واقعا واقعا واقعا از آن لذت می برد در واقع به دلیل آن واقعا قرض خود را به پیچیدگی و عمق فیلم است. من فکر می کنم پدر و مادر من می خواهم تصور کنید, آنلاک اعماق دوست دارم که شما نمی دانید که شما قادر به. و من فکر می کنم که تنها افزایش مخاطرات و باعث می شود همه چیز جالب تر است. بنابراین برای من, آن را به یک مکان سرگرم کننده برای شروع کردن این نوع از خیره کننده عشق در زمان و تا چه حد شما را به نگه داشتن آن خالص است.”

Dockery همچنین یک تک قلو با فرزندان به توافق رسیدند.

“می خواهم با هر گونه نقش و شما باید به خودتان غوطه ور در شخصیت و … شما نوع از مشاهده دیگران” بازیگر گفت. “من احساس آن را بسیار آسان برای ما به نوعی تبدیل به یک خانواده در مجموعه. همه ما تا به حال واقعا دوست داشتنی با هم به رغم شدت از این موضوع است. … من احساس می کنم مثل ما پیوند بسیار به سرعت, و من فکر می کنم که می آید در سراسر روی صفحه نمایش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im