قتل سنگ کیپ رفت و آمد مکرر جامعه در ‘Hightown’

یک عمر لذت گرایی است که در مورد به عقب به جکی Quinones.

به عنوان بازی های برگزار شده توسط Monica Raymund (“Chicago Fire” “Lie to Me”) در Starz درام “Hightown,” اکران یکشنبه, او یک ملی دریایی شیلات خدمات عامل در خشن LGBTQ شهر رفت و آمد مکرر از مقصد provincetown که نوشیدنی های بیش از حد snorts بیش از حد و بیش از حد بسیاری از بازی گاه به گاه قلاب یو پی اس با زنان دیگر. اما این تغییرات هنگامی که او را درگیر در یک DUI تصادف است که نیروهای خود را به ناتوانی برای جلوگیری از حکم زندان.

زندگی خود را حتی پیچیده تر می شود زمانی که او می یابد یک زن جوان را از بدن شسته شده در ساحل احتمالا قربانی دیگری از کیپ کاد مواد مخدر بیماری همه گیر. پیوستن به تحقیقات او ادعا باید با گروهبان ری آبروزو (James Badge Dale, “24”), ساینده عضو کیپ را در بین مواد مخدر واحد که نیست می ترسم به عبور از خطوط. او معتقد است قتل است به نحوی متصل به زندانی مواد مخدر خداوند فرانکی Cuevas (Amaury Nolasco, “فرار از زندان”) بنابراین او نزدیک می شود با فرانکی مامان عزیزم رنه (Riley Voelkel, “The Originals”), یک دوست.

به زندگی این و دیگر شخصیت های درگیر در قتل اجرا هم تلفات که اعتیاد می تواند دقیق تبدیل به آشکار است. این یک داستان سری creator/تهیه کننده اجرایی ربکا برش کشید و از بسیاری از تجارب خود.

“در کیپ کاد من رفتن به مقصد provincetown در تابستان,” او گفت:. “شوهرم از وجود دارد. پدر او یک شیلات خدمات عامل. بنابراین قطعا بسیاری از عناصر پس زمینه. من شده اند با استفاده از مواد مخدر در اطراف من. من هوشیار خودم. بنابراین بسیاری از عناصر از زندگی من است.

“اما شخصیت جکی واقعا مرتب کردن بر اساس از آمدن به من در یک چشم انداز,” او اضافه شده است. “و من می گویم که صمیمانه بود و واقعا آن را به من رسید. و نه من. و این روند خلاق ایجاد شده است که فرد و با استفاده از عناصر از خودم که کار می کنند و سپس اجازه دادن به درخشان بازیگر آن را از وجود دارد و آن را ساکن و او را واقعی است.”

و Raymund بود همه بیش از حد مایل به کمکی بکند. در Jackie او در آغوش این شانس را به بازی کسی است که مبارزه راه خود را از پایین سنگ بازیگری چالش و یک نقش است که او با توجه به عنوان “یک هدیه است.”

“این نقش است که واقعا در مورد … مبارزه من با شیاطین درونی” او گفت: “در تلاش برای پیدا کردن رستگاری در تلاش برای پر کردن چیزی در درون من است که من می توانم را پر کنید. من لازم نیست که یک فرد کامل نشده است. من بررسی که به عنوان شخصیت جکی. … و همه شخصیت ها حتی اگر این محور در اطراف قتل ما با این شخصیت در تمام طول و ببینید که چگونه آنها را قطع. پس این داستان … معامله واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im