Murrysville انسان می دهد بازگشت به جامعه در میان coronavirus همه گیر

حدود یک دقیقه پیش

Andrew Thompson غرق شد زمانی که او در بر داشت یک تشکر از شما توجه داشته باشید ارسال شده در جلوی درب خانه او ارائه مواد غذایی به.

توجه داشته باشید که خواندن “با تشکر از شما, اندرو برای ارائه” یکی از چندین 41 ساله Murrysville اقامت دریافت کرده است پس او شروع به کار برای Instacart, یک مواد غذایی خدمات تحویل در ماه گذشته زمانی که دولت و رهبران محلی اجرا سفارشات برای کمک به جلوگیری از گسترش covid-19.

“این بدان معنی است که جهان به من چون من همیشه احساس می کنم که اگر شما می تواند پرداخت آن را به جلو که مهم ترین چیز است. … من می دانم که در عمق این مردم درک آنچه خودم و افراد دیگر انجام می دهند” تامپسون گفت.

تامپسون مدیر غذا و نوشیدنی برای هتل های هیلتون شده است از کار از ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. تام ولف دستور داد تمام non-زندگی-تداوم کسب و کار ، تامپسون می دانست که او تا به حال این فرصت را به بازگشت به جامعه است.

“من فقط به حال آن ریشه دوانده از پدر و مادر من برای کمک به کمتر خوش شانس از آنجا که شما نمی دانید زمانی که شما نیاز به کمک خود را,” او گفت:.

تامپسون دریافت مواد غذایی سفارشات از اعضای جامعه محلی از طریق Instacart نرم افزار بر روی تلفن خود را. از وجود او می رود به فروشگاه های مواد غذایی را انتخاب کنید تا مواد غذایی و ارائه به خانه در سراسر Murrysville منطقه است. خدمات همکاران با فروشگاه ‘n Save Target, sam’s Club, Aldi, CVS و Rite Aid.

برای کسی است که در صنایع غذایی برای دهه تامپسون گفت: او برخوردار پیدا کردن محصولات تازه برای مردم “از آنجا که وجود دارد هیچ چیز بدتر از بد گرفتن قطعه تولید کند.”

زمانی که او برای اولین بار شروع به تحویل در ماه مارس بسیاری از مشتریان که در آن افراد مسن و یا کسانی که نمی توانند خانه های خود را ترک. به عنوان ویروس همچنان به گسترش تامپسون گفت: مردم در تمام سنین باید شروع به استفاده از این سرویس است.

آمریکا بیش از این ویروس که تاکنون جان بیش از 30000 نفر در سراسر کشور کسانی که در تحویل مواد غذایی کسب و کار مطرح شده و نگرانی های خود را بیش از ایمنی از ورود به فروشگاه های مواد غذایی و تحویل غذا به خانه. یک اعتصاب Instacart کارگران در اواخر ماه مارس برجسته آن ترس آسوشیتد پرس گزارش داد.

فرفره کارگران جمعی یک گروه فعال رقابت برای نمایشگاه درمان از کارگران خواست در سراسر کشور راه رفتن-به دلیل عدم دستکش و ماسک آنها می گویند Instacart فراهم نیست برای کارگران است. در روز پس از اعتصاب Instacart مقامات گفتند که کارگران با ارائه یک کیت حاوی یک ماسک ضد عفونی کننده دست و یک دماسنج, CNBC گزارش شده است.

تامپسون گفت: او نه عصبی مورد ابتلا به این ویروس در یک فروشگاه مواد غذایی چرا که او طول می کشد همه توصیه می شود اقدامات احتیاطی.

در حالی که پایان coronavirus است که به ظاهر از نظر تامپسون گفت که او قصد دارد همچنان با این شرکت هنگامی که او بازگشت به کار.

“هنگامی که جهان به حالت عادی بازگشت مردم هنوز هم نیاز به رفتن به این سرویس,” او گفت:. “من می خواهم برای ادامه کمک کند.”

مگان Tomasic یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مگان در 724-850-1203, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | Westmoreland

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im