Murrysville دستگیری 3 متصل به دزدی در, Allegheny, Westmoreland شهرستانهای

42 دقیقه پیش

بازداشت سه نفر در Murrysville سهشنبه ممکن است کمک به قرار دادن تحقیقات به جرائم متعدد در تنسی و شهرستان Allegheny.

با توجه به سوابق دادگاه Murrysville پلیس یک Weistertown جاده اصلی که در آن آنها می گویند آنها کشف و ضبط یک مقدار کریستال متامفتامین, سیگار کشیدن, لوله های ترازوی دیجیتال یک سرقت handgun و متعدد دیگر اقلام به سرقت رفته.

دستگیر شدند کهربا Carner, 23, از 3896 Weistertown جاده; Robert نجار 39 بود که زندگی در محل اقامت و Daniel P. lipford می, 33, از Cheswick. همه متهم شدند توسط پلیس با در اختیار داشتن تولید و تحویل یک ماده کنترل سرقت و دریافت اموال به سرقت رفته و در اختیار داشتن غیر قانونی از یک سرقت handgun در ارتباط با ادامه بررسی است.

Lipford می که زندگی نیز در Gibsonia که به تازگی منتشر شده است از Allegheny County Jail شنبه در $5,000 باند پس از Feb. 15 دستگیری توسط, ایندیانا, شهرستان پلیس در 18 جنایی فقره مربوط به چندین نمیتوانیم از وسایل نقلیه وجود دارد. او متهم بود که در همان روز توسط Shaler پلیس با رانندگی تحت تاثیر مواد تحت کنترل و در اختیار داشتن یک ماده کنترل.

افسران Allegheny County جوامع تماس Murrysville پلیس به آنها بگویید lipford می گزارش محققان که او ذخیره سازی بسیاری از سرقت وسایل داخل Carner را Murrysville اقامت.

همچنین در روز سه شنبه با توجه به سوابق دادگاه سویسول پلیس تماس Murrysville افسران در مورد تحقیق و تفحص از سرقت خودرو است که در آن نجار و Carner دخیل بودند.

در حالی که تماشای Weistertown جاده خانه به عنوان محققان به دست آمده جستجو در حکم ماموران می گویند که آنها را دیدم Carner و lipford می درایو گذشته در یکی دیگر از SUV پارک در Murrysville جامعه پارک و سپس پیاده به سمت خانه.

Murrysville افسر دانیل کاکس گفت: پلیس متوقف جفت و lipford می کاهش یافته و نارنجی کیسه به زمین که او بستری شامل چندین “به سرقت رفته و به تماشای.” پلیس همچنین از کشف و ضبط یک پشتي آنها می گویند Carner حمل شد که شامل “مبلغ زیادی از پول نقد” Cox نوشت.

“Lipford می گفت که او برنده پول در کازینو اما داده بود و آن را به Carner چون او بدهکار او پول” کاکس گفت.

پلیس فاش نمی کند چقدر پول در کیسه.

نجار بود که هنوز هم در داخل خانه دستگیر شد و پس از Carner مجاز محققان داخل. محققان گفت: نجار به آنها گفت که او تا به حال زندگی در کالیفرنیا بود اما به طور موقت زندگی با Carner.

داخل خانه Cox گزارش آن را مانند بوی سوخته ماری جوانا و Carner بستری شد سه نفر سیگار “لمس” نیز شناخته شده به عنوان ماری جوانا موم با استفاده از بوتان مشعل دوشنبه شب. کاکس گفت: پنجره ها از خانه تحت پوشش قرار گرفتند و دوربین های امنیتی بودند چرخاند در اطراف محل اقامت.

پلیس می گویند که آنها بهبود سرقت, handgun, سرقت کامپیوتر دو ربات جاروبرقی یک کیف هدیه, کارت, کارت های اعتباری و لباس که معتقد بودند به سرقت رفته در Murrysville در روزهای اخیر. حداقل یکی از لپ تاپ به سرقت رفته بود در Allegheny County, محققان گزارش شده است.

بعد از پلیس گرفت و سه نفر به ایستگاه پلیس برای بازجویی محققان گفت: lipford می مخفیگاه آنها که نجار و Carner پنهان شده بودند یک مقدار از متامفتامین در داخل یک بطری اسپری مو و ماهوت رسیدگی “در داخل یک کوچ” Cox گزارش شده است.

این روش به علاوه برخی از Suboxone شد و بعد از بهبود “از محفظه مخفی” کاکس گفت.

Lipford می همچنین پلیس گفت که او اغلب سوار نجار در اطراف “برای ارتکاب خودرو دزدی اما هیچ یک از اینها در Murrysville.”

این سه نفر arraigned قبل از شب قاضی دادگاه هلن دستگاه صفحه و دستور داد برگزار شد, در شهرستان, زندان, پس از ناکامی در پست 35.000 دلار اوراق قرضه در هر. مقدماتی جلسات آزمایشی برنامه ریزی شده در مارس 3 قبل از صادرات منطقه قاضی چارلز کانوی.

پل پيرس یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با پل در 724-850-2860, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>