‘زندگی من پس از مستند در چین’

اخبار استرالیا لنگر امیلی Angwin شده است و زندگی در چین در حالی که از آن شده است در مستند با توجه به COVID-19 (coronavirus) او نشان می دهد آنچه زندگی است مانند امروز.

داشتن ترک شغل خود را در کانال 7 سال گذشته امیلی پرتاب احتیاط به باد و نقل مکان به پکن برای یک کار هیجان انگیز فرصت مهار بین المللی بولتن اخبار. اما زندگی جدید شد خیلی پیچیده تر زمانی که COVID-19 آورده چین متوقف شد.

من می دانستم که وجود دارد خواهد بود چالش های نقل مکان به یک کشور خارجی – صحبت کردن زبان, مرور ناشناخته شهرستان و تلاش برای جلوگیری از تبدیل به آگوستوس Gloop در حالی که خوردن تمام مواد غذایی خوشمزه. انتقال نسبتا آسان است هر چند من با چند نفر از دوستان پیدا کردم یک آپارتمان کوچک و مهمتر از کشف یک زرق و برق دار پشت بام نوار شراب.

اما در اواخر ژانویه در طول سال نو چینی همراه آمد sh*t طوفان که هیچ کس را دیدم آیند. ظاهرا برخی از پزشکان را در ماه دسامبر اما این بحث برای زمان دیگری. در واقع در این فضا از یک هفته COVID-19 تعطیل من expat زندگی است. هرگز در وحشی ترین رویاهای من, من فکر می کنم من می خواهم به تلاش برای محافظت از خودم از یک برنامه به طور بالقوه مرگبار ویروس و حرکت در زمان انجام اقدامات ایمنی در حالی که هنوز هم پیدا کردن پا در چین است.

یک چیزی که به من امید داد در آن برای اولین بار چند هفته در یک خانه سفر به استرالیا برای عروسی بهترین دوست به او ساقدوش عروس. من پرواز را اما آه احمق من وارد ملبورن و تا به حال به خود منزوی به مدت دو هفته در استرالیا و حتی نمی تواند حضور داشته باشد.

پس از دو هفته و یا تا تخمگذار پایین در ملبورن من تا به حال به تصمیم: آیا من اقامت در استرالیا بدون کار اما در جایی که وجود دارد این است که ایمنی نسبی? و یا بازگشت به پکن به پایان آنچه را که من آغاز شده و پرداخت می شود? قریب الوقوع بازپرداخت وام مسکن ساخته شده است در نهایت تصمیم من برای من.

من فرود آمد پشت در پکن با همه دست sanitiser و ماسک من می تواند حمل کردم و به یک تاکسی. که در این لحظه متوجه شدم چقدر همه چیز تغییر کرده بود. راننده بود در روکشی از پلاستیک مانند چیزی از فیلم Bubble Boy. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

‘من در مرحله 4 مستند در ایتالیا و این است آنچه در آن مانند به نظر می رسد’. به علاوه چگونه به ماندن ذهنی سالم هنگامی که شما در حال کار از خانه.

من وارد آپارتمان من و ماموران امنیتی بسته شده بود و تمام مطالب به ساختمان یک نوار. خوشبختانه من به خود منزوی اما من نمی تواند به کار برود. من هم نمی توانستم دیدار دوستان در آپارتمان خود را و آنها نمی تواند مرا ملاقات کند. ایمن می گویند بسیاری از شراب شد مصرف بیش از چند روز اول که پشت در پکن.

آن را در حال حاضر شش هفته پس از من وارد شدند و همه چیز را بهتر کنید و هر روز آن را همچنان به بهبود بخشد. و آنها را در استرالیا بیش از حد, I promise! بیش از چند هفته گذشته برخی از کافه ها و رستوران ها باید بازگشایی شد. در همه جا شما بروید شما شماره تلفن خود را بنویسید و درجه حرارت خود را چک اما این قیمت های کوچک به پرداخت برای یک لیوان شراب با یک دوست. و خدای من چه لوکس است!

ماموران امنیتی در آپارتمان من می دانم که من در حال حاضر, و من حتی یک لبخند وقتی که من ضربه تند وشدید زدن در داخل و خارج از مجتمع. شما نمی توانید از دیدن لبخند, با توجه به, ماسک, اما شما می توانید بگویید که مردم در حال لبخند زدن از چشم خود را. آن چیزهایی است که شما می آیند به درک.

و آسمان در پکن بوده است بنابراین هرگز آبی. من حدس می زنم با تمام کارخانه ها تعطیل و ترافیک کمتر در جاده ها آن را با توجه به محیط زیست یک فرصت برای ترمیم. تنفس که هوای تازه بهترین است, و شما بچه ها در استرالیا باید آن را در پیک.

ورزشگاه هستند هنوز هم باز نمی شود و بنابراین در اینجا من تصمیم گرفتند برای برخی از اوایل 2000s, Jillian Michaels تمرینات – (او یکی از مربیان در آمریکا بزرگترین بازنده) و سه-چهارم کوتاه که واقعا انگیزه. من می خواهم به جای جلوگیری از تاثیرگذاران اجتماعی در activewear و ضربه امواج که در آن ممکن است. آنچه باعث می شود شما احساس خوب, نه آنچه که شما فکر می کنم شما باید انجام دهند.

می خواهید برای رفتن مداوم? ثبت نام به ما whimn.com.au عضویت در خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

یکی از چیزهایی که واقعا به من کمک کرد در این زمان است که معنی دار مکالمات و این چیزی است که به نظر می رسد شما بچه ها در حال کشف در حال حاضر. صحبت به بهترین دوستان و بستگان برای ساعت ها در پایان و هیچ کس واقعا بهانه ای برای خاموش کردن گوشی مگر با فشار دادن بازی سودوکو انتظار.

من حدس می زنم سخت ترین چیز در اینجا در چین است که به تنهایی. در استرالیا بسیاری از شما زندگی می کنند با مشاوره ازدواج و مشاوره همکاران و کودکان و یا حیوانات خانگی. البته آنها به شما درایو دیوانه اما حداقل در حال مجنون هم بهتر از حال مجنون به تنهایی. همین دلیل است که شما هم از ناخن اجتماعی این فاصله چیز – از آنجا که شما باید هر یک از دیگر در یک فرم و یا دیگری!

به علاوه بسیاری از شما نیز دارای بالکن حیاط و پارک ها در این نزدیکی هست و من پیدا کردم پایه خودم در طبیعت در هر راه ممکن کمک می کند بسیار است.

من می دانم که “ما همه در این با هم blah blah” اما آن را دشوار است به آن را دشوار برای هر کس در راه های مختلف. من حدس می زنم آنچه که من رو از طریق این Sh*t طوفان است ، مصرف من ماسک در پایان روز آن را شبیه به از بین بردن سینه بند خود را, و من به شما بگویم آنچه در آن احساس لعنتی خوب است.

نگه بر روی چه احساس خوبی است چرا که این موقتی است و من به شما قول می دهم آن بهتر خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im