اول صبح که بیدار شدم در ترنتون من آن را در زمان یک دقیقه به خودم یادآوری کنم که من واقعا خانه. این همه یک رویا است. من رفتم خارج از هتل ما برای اولین بار بعد از آن روز. ایستاده در پارکینگ در محاصره برف, بانک, من در زمان یک نفس عمیق از طریق ماسک. من به عنوان بازدم آن را احساس می کردم رها از هرج و مرج و تنش در چند روز گذشته.

من نمی توانم باور من شده است در قرنطینه برای تقریبا یک هفته در حال حاضر. من تقریبا تنظیم شده به 13 ساعت تفاوت زمان و حتی اگر من در اینجا بر خود من و من واقعا نمی تواند ترک هتل محل زمان پرواز توسط.

قرنطینه احساس می کند تقریبا مانند یک تعطیلات—با چند قوانین. هر زمان که من ترک اتاق من من را مجبور به پوشیدن ماسک. وقتی که من رفتن به خارج در مقابل هتل ما, من برای ماندن در روشن-نارنجی حصار مرزها و اگر من با مردم صحبت ما را به نگه داشتن دو متر فاصله است.

بیشتر: “این احساس مانند پایان جهان’: از ووهان به کانادا در coronavirus قرنطینه

Larouche میز داخل اتاق او در CFB ترنتون (Myriam Larouche)

من یک بررسی سلامت دو بار در روز معمولا یک بار در صبح و یک بار بعد از ظهر. متخصصان پزشکی آمد به اتاق من و سترون لباس و دستکش: آنها بپرسید که چگونه من احساس; بررسی کنید اگر من هر گونه علائم; و من دما با دماسنج پیشانی. آن را همه انجام می شود در کمتر از پنج دقیقه.

اتاق من نیز مقادیر هر روز توسط مردم در تمام hazmat مناسب. من اتاق را ترک کند در حالی که آن را تمیز بودن, بنابراین من مطمئن هستم که دقیقا چگونه آنها آن را انجام دهد. اما زمانی که من بازگشت و من می توانم بگویم که تمام سطوح باید همه پاک شده پایین به خصوص حمام.

بقیه هم خود من است. همه وعده های غذایی ما به ارمغان آورد به طور مستقیم به ما درب و اگر من نمی تواند را انتخاب کنید در پیشبرد آنچه که من می خواهم به غذا شده است و نزدیک به آنچه که من به طور معمول برای خودم. من تا به حال جایگزینهای و کاری ادامه داده اند برای چند ناهار غذاهای گرم از گوشت و برنج و سبزیجات و روز دیگر ما واقعا خوب صبحانه, پنکیک سیب زمینی و لوبیا و سوسیس. (هر چند اگر من می تواند نظم را در چیزی که از من می کنید Tim Hortons دو دو و عسل cruller چون من تا به حال نشده است که در بیش از پنج ماه است.)

بیشتر: Coronavirus: بدترین سناریو

یکی از وعده های غذایی ارائه شده به کسانی که در coronavirus قرنطینه در CFB ترنتون (Myriam Larouche)

من واقعا نمی روال در اینجا من فقط با چگونه من احساس هر روز. من استفاده می شود به اقامت در داخل خانه به دلیل مستند در ووهان بنابراین من در مشغول نگه داشتن. من به تماشای فیلم در تلویزیون یکی از دوران کودکی علاقه Akeelah and the Bee, و اخبار, که احساس می کند, حقیقی به تماشای پس از مقدار زیادی از به روز رسانی ها در مورد ما در اینجا در ترنتون.

پیدا کردن انگیزه برای انجام کار مدرسه شده است کمی بیشتر به چالش کشیدن. من شده است با نگه داشتن در تماس با من عنوان پایان نامه استاد راهنما در ووهان و تلاش برای انجام برخی از کار انجام می شود در حالی که من اینجا هستم. من تحصیل در رشته مدیریت جهانگردی در مرکزی چین طبیعی دانشگاه بود و من در ابتدا برنامه ریزی برای انجام پایان نامه من در گردشگری و پز اما در مصاحبه اخیر خود با یک روزنامه نگار پیشنهاد کرد که من نگاه به چگونگی شیوع بیماری مانند coronavirus تاثیر صنعت گردشگری است. من واقعا دوست داشتم که ایده و صحبت شده است با سرپرست من در مورد آن—پس در راه که کل این تجربه در حال حاضر می تواند بخشی از تحقیقات من.

من صحبت کردن به دوستان من در ووهان با استفاده از WeChat و آنها به نظر می رسد خوب. حتی هر چند که در مستند در ووهان من آماده برای قرنطینه این متفاوت بودن در کانادا. من احساس نمی قفل شده است در اینجا. من لازم نیست به ترس از ابتلا به این ویروس اگر من به کسی صحبت کنید و من می توانید بیرون بروید هر زمان که من می خواهم.

یکی از آدم برفی های ساخته شده توسط کسانی که در قرنطینه در CFB ترنتون (Myriam Larouche)

من سعی می کنم و صرف 15 تا 20 دقیقه در خارج هر روز. از آنجایی که ما به اینجا رسیدیم کوچک برفی شروع به ظاهر شدن در برف و بانک ها. یکی از دو شاخه برای اسلحه و خالی بطری آب گیر کرده در دهان خود. یکی دیگر بود که یک توپ برف با گوش.

رفتن خارج است و بخش های مورد علاقه من از روز است. در ووهان من تنها بیرون رفت و اگر من تا به حال نه چون من می خواستم به. اما ماندن در داخل چهار دیوار و حتی با حواس او را پرت مانند فیلم ها و مدرسه می تواند شما را احساس شما در حال رفتن دیوانه است. شاید به همین دلیل احساس خورشید بر روی پوست و تنفس در هوای تازه حتی برای کمی هر روز احساس فوق العاده ویژه این روز است.

—همانطور که به Ishani Nath

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su