پسر من هرگز دیده می شود یک ملخ

اسکات گیلمور: از کجا باید horseflies ladybugs و سنجاقک رفته ؟ حشرات شماره در حال سقوط در همه جا و آن می تواند به معنای پایان جهان ما.

استفاده می شود وجود اشکالات. در همه جا.

کودکی من پر از اشکالات. و من حتی یک اشکال بچه. بر خلاف برخی از دوستان من یک مورچه مزرعه و یا یک مجموعه پروانه و من خواندن کتاب در مورد عنکبوت. با اینحال روز من شد پر از باگ.

وجود دارد ladybugs که پرواز به خانه پس از آن بود کمرویی انجام دوباره. پدر-longlegs نشسته بود بی ضرر بالا روی دیوار اتاق نشیمن خبری shrieks زیر. رانندگی طولانی برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگ به معنای اشکال هایش شیشه جلو اتومبیل. در بهار caterpillars خواهد به ناچار هجوم حداقل در درخت در حیاط بسیاری از سلب برگ شما می توانید آنها را جویدن.

وجود خارش گزش پشه روی پاهای من در تابستان. و هنوز شب درجه وجود دارد سنجاقک گشت سربار تغذیه بر روی آنها. شنا در کلبه معنای horseflies درهم در مو من. راه رفتن در سراسر چمن به معنای شنیدن وزوز از bumblebees در شبدر. به یاد داشته باشید تمام پروانه ها ؟ یا ملخ در یک شیشه? به یاد داشته باشید که احساس وحشتناک زمانی که شما متوجه شما می خواهم را فراموش کرده اید به پانچ سوراخ در درب? و وجود دارد همیشه مورچه ها در همه جا اگر شما نگاه به اندازه کافی سخت. و به عنوان یک بچه من.

من در حال حاضر 48 ساله است و هیچ اشکالات در جهان است. من نمی دانستم آن را تا زمانی که در این بهار. من تا به حال فرض غیر معمول سرد بود به سرزنش. سپس آن را به من رخ داده است من نمی تواند به یاد بیاورید آخرین باری که من تا به حال دیده یک لیدی باگ. یا آخرین باری که من swatted در horsefly. وجود دارد هیچ مورچه ها در حیاط.

در ابتدا فکر کردم که چقدر غمگین—بزرگسالان نباید دیدن این چیزها. زندگی من تبدیل شده است مشغول, من متوقف شد و با توجه به زندگی همه در اطراف من. اما پس از آن من نگاه کرد. و آن من نبودم. اشکالات باید همه از بین رفته اند.

من آنجا یاد گرفتم این است که یک پدیده در حال تجربه در سراسر جهان است. در آلمان, بررسی های اخیر نشان داده حشرات جمعیت تا به حال کاهش یافته است و 75 درصد بیش از سه دهه گذشته. در پورتوریکو دانشمندان محاسبه شده است که در حال حاضر وجود دارد تنها یک دهم تعداد عنکبوت وجود دارد در 1970s. در کانادا زنبور عسل را آغاز کرده اند تا بمیرند. در سال گذشته یک بررسی از بیش از 70 اخیر پروژه های تحقیقاتی از سراسر جهان به این نتیجه رسیدند که حشرات تعداد کاهش یافته است به طوری سریع است که بیش از 40 درصد از تمام گونه ها ممکن است منقرض شده در چند دهه آینده است.

بنابراین چه چیزی است که کشتن تمام اشکالات ؟ متخصص حشره شناس بر این باورند که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد شده است با هم بیش از چندین سال است که در مجموع به نقطه اوج رسیده است.

آفت کش ها البته باید عمدا محو کردن بخش بزرگی از حشرات ما طبقه بندی شده به عنوان آفات (حتی اگر آنها تمام شده یک نقش خاص در اکوسیستم و حتی اگر مواد شیمیایی کشته و بسیاری دیگر از حشرات ناخواسته).

تغییر آب و هوا بازی های برگزار شده است ، و در همان زمان در سراسر جهان مزارع کوچک کاهش یافته است, کاهش تعداد حصار خطوط و هدجروس. دهه جنگل زدایی در آمازون و در آسیا حذف کل biomes. تالاب شده است خشک شده است. حتی نور مصنوعی است wreaked ویران کردن اشکالات.

پیامدهای بسیار زیادی آن را دشوار است به طور کامل آن را پردازش کند. کل زنجیره غذایی از کل سیاره بستگی به حشرات. بدون حشرات آبزی ماهی خواهد ناپدید می شوند. بدون پرواز حشرات وجود دارد پرندگان. بدون گرده افشانی زنبور عسل, محصولات, شکست خواهد خورد در همه جا.

حشرات را تشکیل می دهند 80 درصد از تمام گونه های شناخته شده. اگر این مرگ خاموش همچنان ادامه دارد و همانطور که پیش بینی شده 40 درصد از جهان حشرات گونه بودند به ناپدید می شوند خواهد بود که آنچه دانشمندان را “توده رویداد انقراض”. در آخرین میلیارد سال از زمین را تنها با تجربه پنج تن از این. این باعث شد غول شهاب سنگ عظیم آتشفشان یا فراری زیست محیطی سقوط. و آنها نشانگر فصل در زمین شناسی رکورد به مناسبت پایان حیات بر روی این سیاره و آهسته و تدریجی ظهور یک اکوسیستم است.

اگر این فصل دیگر است نشانگر را در تاریخ این سیاره مطمئن باشید که داستان انسانی است ادامه داد: در آینده.

من لازم نیست به شما بگویم آنچه که به فکر کردن در مورد این و یا آنچه که ما نیاز به انجام است. همه ما می دانیم. کاهش انتشار کربن تنظیم مواد شیمیایی و حفاظت از اکوسیستم. ما آن را انجام دهید ؟ من نمی دانم. شاید. اما آن شوم نشانه آن است که ما در حال حاضر وارد یک حشره آخرالزمان در سیاره ما به سختی شروع به توجه کنید. من فقط خواسته من نه ساله پسر اگر او تا به حال دیده یک زندگی ملخ, خارج از کتاب و تلویزیون است. او حتی دریغ. “نه چرا؟”

کشتی در حال حاضر در حال غرق شدن است. و ما در خواب هستند در کشور ما ،

بیشتر توسط اسکات گیلمور:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im