NAACP ملی کنوانسیون در بوستون به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

گسترده ملی NAACP کنوانسیون بود که مجموعه را به جای این ماه ژوئیه در بوستون به تعویق افتاده است با توجه به coronavirus شعبه محلی جمهور Tanisha سالیوان اعلام کرد.

“کنوانسیون است که به تعویق افتاد و در حالی که دفتر ملی را مناسب اعلام, در هفته های آینده ادامه خواهیم داد تا با کنوانسیون برنامه ریزی درک است که آن را فقط نمی خواهد در ماه ژوئیه گفت:” سالیوان در طول یک مجازی NAACP عضویت در جلسه این هفته است.

این 111th کنوانسیون سالانه برای نژاد بشر راه اندازی شد به جای جولای 25 از طریق 29 در بوستون کنوانسیون و مرکز نمایشگاه. که انتظار می رود به منظور جلب در حدود 10000 نفر از جمله نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و دیگر چهره های سیاسی.

“ما همیشه می گفت که شعبه آماده سازی برای این کنوانسیون در مورد یک تاریخ در ماه جولای بود که همیشه در مورد جامعه ما و آنچه که جامعه ما نیاز دارد” گفت: Sullivan.

NAACP بوستون شعبه شناخته شده است به عنوان اولین اجاره شاخه ای از سازمان است. بوستون میزبان یکی از انجمن اولین همایش در سال 1911 و این شعبه همچنان یکی از قوی ترین فصل های محلی.

مقامات شهرستان امیدوار بود که این کنوانسیون می تواند ویترین نژادی پیشرفت در بوستون که آخرین میزبانی این کنوانسیون در سال 1982 میان زمان نژادی نزاع در این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im