ناهید jasper de valk عقب می افتد به زمین

در نگاه اول ناهید jasper de valk سخنان در زمان باز کردن یک خانواده به نمایندگی از دفتر اکو سخنرانی او را تحویل بارها و بارها در طول نزدیک به یک دهه به عنوان شهردار کلگری. سرزنش خود? بررسی کنید. در این مورد شوخی در مورد نه فقط برای بازدید از پنیر سینی و “بیش از حد متکبر” برای استفاده از GPS برای پیدا کردن راه خود را وجود دارد در بخشی از کلگری که در آن او بزرگ شده. اشاره به شهر خود هال دستور کار? بررسی کنید. در این مورد فقر خود را کاهش و روان-سلامت استراتژی. Aspirational اشاره به اصول موفق جوامع است ؟ بررسی کنید. اگر وجود دارد در حقیقت به این ضرب المثل که “من همسایه و قدرت است و قدرت” jasper de valk مشاهده “و سپس مخالف نیز باید درست است که من همسایه شکست من شکست.” شهردار کسی ضربه محکم و ناگهانی یک عکس گروهی او می تواند ارسال به رسانه های اجتماعی. او به استقبال همه از مدیر مرکز به صورت متصدی بار باعث می شود مطمئن شوید که او در اواسط جویدن در عکس درخواست شده توسط شرکت کنندگان بی سر و صدا جیب یک زن و شوهر از پرتقال ماندارین و بازدید از جاده ها است. او را فراموش سه, چهار, 10 حوادث مانند این یک روز و شاید 30 در تعطیلات آخر هفته.

ماهرانه هر چند jasper de valk نکات در این سخنرانی که چگونه او شده است تلاش پشت نمای آفتابی-راه روش او تجسم یک و نیم دهه قبل از جاستین ترودو از آن ساخته شده خود را به کارت ویزیت. او گفت: جمعیت مورد 2020 قطعنامه سال جدید—jasper de valk است به طور معمول یک قطعنامه”به ادامه یک زندگی قدردانی سپاسگزار است که من را وادار به زندگی در جامعه ای مثل این با همه شما در آن است.” که برای تلفن های موبایل رو به آفتاب, بیش از حد. اما اگر یکی برطرف سپاسگزار او خواسته است بعد یکی اعتراف او بوده است نه ممنون به اندازه کافی است ؟

جزئیات: ناهید jasper de valk خاموش کردن آتش است. در حال حاضر او در حال حاضر باید به مقابله با شعله های آتش.

شهردار موافقت می کند. این یک اسیاب گذشته در حالی که برای. او احساس خسته ،

کلگری فرو رفته در سال پنج از مجازات رکود اقتصادی و jasper de valk هنوز هم می پوشد زخم از خسته کننده 2017 حضور در انتخابات مجدد که در طی آن او را رقیب خود ساخته استکبار و نقص شخصیت دیگر در یک رای گیری سوال. او اغلب نمی خواهم برای رفتن به جلسات شورای سال گذشته jasper de valk می گوید maclean’s در آشکار مصاحبه با حزبی تیراندازی و شکایت از نمایندگان که افسوس میل شدید او به صورت هرزگرد بحث یا کسانی که فقط به او اعتماد ندارد. او را دچار شک خود را در مورد سبک های رهبری و در عین حال تمایلی به تغییر. و مرد مشهور خود را پر جنب و جوش استفاده از توییتر—بررسی اغلب, اغلب نظر مبارزه اغلب به طور موثر امتیوی. خود @jasper de valk حساب در حال حاضر به عنوان معمولی و کسل کننده به عنوان هر سیاستمدار است.

در بالا از آن همه عشقی که سوخته روشن بین او و زادگاه خود را از طریق بسیاری از 10 سال تصدی به نظر می رسد بیش از. Jasper de valk را تصویب رتبه بندی پس از آن که حسادت از کانادا سیاستمداران در حال زیر آب. در حالی که او می گوید او نمی توجه به آمار و ارقام چنین چیزهای دیگر را فرسوده در او. “من احساس می کنم مانند 2019 بدترین سال من با تجربه در این کار” او می گوید. “وجود دارد روز به خصوص در قسمت وسط سال وقتی که من نوع رفتن: ‘آنچه من در واقع انجام اینجا ؟ “

این گریه به دور از مانع-busting آمده-از-هیچ جا رهبر که وارد دفتر شهردار در سال 2010 به عنوان یک نوع از شهری فیلسوف شاه و سپس در سراسر کشور به دست آورد ستاره وضعیت ماهرانه چوپانی کلگری از طریق سیل فاجعه سال 2013 است.

شهردار کلگری ناهید jasper de valk تصویر در کلگری, آلبرتا, ژانویه 24 سال 2020 است. (عکس توسط Jason Franson)

اما کلگری نیست آنچه در آن بود یا نه. کانادا پترو-شهر مشتاق برای رونق بار یا حداقل یک شغل recovery—در حالی که گرم شدن کره زمین به جیسون کنی بسته-محافظه کاری شدید و رو به رشد سوء ظن مترقی سیاستمداران است. “وقتی او انتخاب شد او در مطلق مرکز روح آواتار از کلگری آینده جدید Calgary, همه آن چیزهایی که گفت:” جیان-کارلو Carra شهر شورا. “و در حال حاضر روال منتقل شده و او نیست.”

قطعا jasper de valk اخیر سیاسی ثبت شده و برجسته با از دست دادن غیر منتظره محور و لرزشی. او تحت فشار قرار دادند برای کلگری-میزبانی بازی های المپیک زمستانی, و رای دهندگان رد این ایده است. او تا به حال طولانی رد شعله کلگری’ پیشنهاد برای یارانه عرصه های جدید تا زمانی که او با حمایت یک معامله در تابستان گذشته. کسب و کار باید seethed به عنوان رکود wreaked ویران کردن در شهری پایه های مالیاتی. غوطه در مرکز شهر دفتر ارزیابی ارزش باعث تنظیم در کسب و کارهای دیگر صورتحساب را انتخاب کنید تا شل و jasper de valk شورا پاسخ داد طولانی مدت با شور و مشورت به دنبال band-aid, تخفیف شتابزده سرویس کاهش برخی از عقب و در نهایت یک راه حل پایدار. احتمالا به اندازه کافی به هر یک سوم مدت شهردار ملول.

همه از این در تضاد با انرژی که منجر به زودتر خود را به موفقیت. (من به تماشای آن از نزدیک به عنوان کلگری هرالد‘s city hall نویسنده برای اولین بار پنج سال در دفتر.) استاد کسب و کار و مدیریت سابق مشاور شوکه کلگری ایجاد توسط برنده با یک خارجی در مبارزات انتخاباتی حاوی درس خوان, شعار در مورد “ایده های بهتر” و “سیاست در جملات کامل.” او ساکنان هیجان زده در مورد یک آینده ای پویا و جلب توجه بین المللی به عنوان آمریکای شمالی برای اولین بار است-شهر مسلمان شهردار—نور افکن او با شوق و ذوق به دست گرفت. او دفاع و پشتیبانی حمل و نقل عمومی با شبکه های جدید تخصصی busways و برنامه ریزی از کلگری طولانی ترین LRT خط. او تحت فشار قرار دادند به توسعه دهندگان برای پوشش هزینه های برای خدمات زیربنایی به بیرونی حومه با pugnacity که او موفق به کسب رای اما پرورش هنوز درد احساسات در میان سازندگان خانه. او سوسو زننده سفیر این شهر را برای توسعه و تضاد خود را به تورنتو همتای در زمان راب فورد. او تلاش کرده است به تقویت آشتی و روابط با شهر بومی همسایگان فراتر رفتن از boilerplate زمین تقدیرنامه به بحث از مردم, گرمکن, هم, های زمین است.

چند سال در یک محافظه کار سابق شهرستان عضو شورا از من پرسید چه jasper de valk داده بود این شهر به جز کامیون مواد غذایی (نوآوری mayoralty خود را به “برش نوار قرمز” تلاش). این ناهنجار سابق عضو شورا یک نقطه: شهردار رکورد از دستاوردهای اریب به سمت انتزاعی است. اما برای یک شهر در حال رشد سریع من مقابله انتزاعی مهم بود. با ایده های خود را پرشور و بحث در مورد خدمات عمومی jasper de valk کردم Calgarians به این باور در دولت شهرستان خود را و ارزش سرمایه گذاری در آن است. شهر bumped مالیات برای بهتر حذف برف پس از سال ها از ساکنان grousing از طریق هر پر باد زمستان. او برنده دوره دوم خود پس از افزایش مالیات بیشتر برای کتابخانه های تفریحی و مراکز حمل و نقل.

Jasper de valk را تغییر رسیده اوج خود در طول سیل. این شهر خدمات اضطراری آب و برق و بهبود تلاش نشان داد دولت های محلی در بهترین حالت آن jasper de valk بود و خستگی ناپذیر در برقراری ارتباط خود را به گل نشسته موفقیت. او برنده انتخابات مجدد در سال 2013 به 74 درصد از آرا. بیشتر تحسین و صحبت کردن دعوت وارد از سراسر کانادا و خارج از کشور. در اوایل 2015, jasper de valk جهانی برنده شهردار جایزه; لندن با شهرداران شهرستان پایه و اساس که اعطا جایزه توصیف او به عنوان “شهری رویایی که نمی غفلت nitty-ریگ دار از دولت های محلی.”

اما در آن زمان قیمت نفت سقوط کرد و اقتصاد سقوط کرد سخت در کلگری 1.3 میلیون نفر است. به سرعت به این شهر رفت و از داشتن این کشور در مناطق شهری نرخ بیکاری به بالاترین و آن یک بار کامل مرکز شهر برج های اداری به زودی یک چهارم خالی است. قهرمان سیل نمی تواند تکرار ترفند زمانی که نفت پچ گرفت و در آب. Jasper de valk چشم انداز ایده آل مناسب بود به سرعت رو به رشد شهر می گوید: جف فیلدینگ, Calgary, شهرستان سالن بالا بوروکرات از سال 2014 تا 2019. “او به خوبی می چرخاند به بحث در مورد مزایای سرمایه گذاری,” او می گوید. دست و پنجه نرم کردن با رکود است که کشیده به مراتب طولانی تر از حد انتظار ثابت برای شهردار برای انطباق به فیلدینگ می گوید. “او تلاش کرد. آن را طبیعی [برای او] در ذهن من است.”

Jasper de valk خواسته است به خارج از شهر شرکت ها به استفاده از ارزان مرکز شهر اجاره. او سعی کرد به موعظه شهروند انعطاف پذیری به عنوان او پس از سال 2013 سیل. بالاتر از همه, او در برابر تمایل عمومی به سمت بدبینی به نقطه صدایی تیره و تار. “بخش مهمی از آن روانشناسی که اعتماد به نفس این است که به خودمان یادآوری کنیم که ما دره اکثر مردم در جهان قله” jasper de valk می گوید. Calgarians در واقع ممکن است باقی می ماند ثروتمندتر از دیگران در کانادا و یا در جای دیگر. اما آنها به یاد داشته باشید که چگونه به خوبی و به راحتی کار آنها استفاده می شود و بیرحمانه مجازات راشل Notley را NDP دولت برای کم اهمیت جلوه دادن ضعف اقتصادی.

بخوانید: چرا ناهید jasper de valk می توانید از دست دادن در کلگری

کافی است jasper de valk تصور نمی کرد این 2026 بازی های المپیک به عنوان یک چرخش اقتصادی پروژه بسیار به عنوان یک روح-برطرف کننده. این $5.1 میلیارد برگه ثابت کردن و ساکنان آن را رد کرد و در یک همه پرسی 56 درصد به 44. یک عاشق بازی های المپیک از سال 1988 کلگری بازی های زمستانی از جوانان خود را jasper de valk در حال حاضر تاسف انتظار به فشار برای پیشنهاد تا زمانی که فدرال-استان بودجه معامله رسید هفته قبل از رای دادن: “من باید بیرون می آیند [زودتر] گفت آن است که ممکن است به چیزی فوق العاده ای.”

***

ناهید قربان jasper de valk وارد کانادا در دوران جنینیزمانی که پدر و مادر خود را و پس از آن-کودک نو پا, خواهر, مهاجرت از تانزانیا. او متولد شد و در سال 1972 به عنوان خانواده او بود و به فعالیت در آن کوچک اسماعیلی جامعه مسلمانان تورنتو. در حالی که او در مواردی که به نام “اسلام شهردار” jasper de valk اذعان می کند ایمان است یک ستون در زندگی خود را — او می رود به نماز اغلب اگر نه روزانه. او روزه ماه مبارک رمضان از طریق می کند و الکل می نوشند. او اغلب صحبت می کند در مورد sevaیک کلمه سانسکریت است که در ترجمه به معنای واقعی کلمه به “خدمات” اما آن معنای عمیق تر او می گوید یک “درک است که شما در این جهان را به راه آسان تر برای دیگران.”

این Nenshis نقل مکان کرد به کلگری زمانی که او دو حل و فصل به عنوان بسیاری از کانادایی های جدید را در آن کاهش درآمد east end. پدرش به فرار کسب و کارهای کوچک از جمله ماشین لباسشویی و مادر خود را زد قرعه کشی کیوسک. ناهید بلعیدم کتاب در محله کتابخانه و شنا در استخر عمومی—موسسات او می خواهم بعد از ستایش از یک موقعیت حاد آشنایی. او را صرف مدرسه در استعداد برنامه و سپس انتخاب های مختلف دبیرستان از هم سن و سالان خود به امید بازسازی خود, او به یاد می آورد. او غلبه دردناک کمرویی با درام کلاس ها و بحث های باشگاه قرار می گیرد و نهم در انگلستان زبان عمومی مسابقه میان دانش آموزان از سراسر جهان است. در حالی که در نظر گرفتن تجارت در دانشگاه کلگری انتخاب شد دانشجو جمهور. بهترین دوست و معاون رئیس جمهور Chima Nkemdirim بعد از او شد شهرداری رئیس ستاد.

از کارشناسی, jasper de valk به تورنتو نقل مکان کرد و به کار در مک کینزی جهانی مشاوره مدیریت که سیاسی آخرین ستاره التحصیل است که آمریکا نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg. شرکت پشتیبانی کارشناسی ارشد خود را در رشته سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد. او بعد از بازگشت به کلگری به نزدیک تر به پدر و مادر خود و مشغول به کار به عنوان یک استاد دانشگاه و به عنوان یک مشاور برای غیر سود. در سال 2004 او زد برای غرب کلگری بخش صندلی و چهارم به پایان رسید. او بسیار ترجیح سراسر شهر بود مسائل از جمله بناهای به سطح زمین منطقه مسائل را به یاد می آورد Nkemdirim که موفق است که مبارزات انتخاباتی به عنوان به خوبی به عنوان خود را در سال 2010 ،

شهردار منتخب ناهید jasper de valk سمت چپ فرود مراحل کلگری تالار شهر با مبارزات انتخاباتی خود مدیر و دوست Chima Nkemdirim در اکتبر. 22, 2010. (تد رودز/کلگری هرالد/Postmedia Network Inc)

در حالی که Nkemdirim شده است به خوبی متصل فدرال لیبرال پس از روز دانشگاه و bucked کلگری غالب محافظه کاری jasper de valk همواره ابراز بی میلی برای تعلقات حزبی. او ترجیح میدهد خود را با نام تجاری و در سال 2010 آن را با افتخار بنفش—ترکیبی از قرمز لیبرال و حزب محافظه آبی. او لقب خود را داوطلبان بنفش و یک دهه بعد او هنوز هم مصرانه می پوشد به رنگ تقریبا هر روز معمولا در کراوات خود را. ارتباطات خود aide پیاده روی شهرستان در سالن بنفش کفش و jasper de valk شوخی خریداری دستیار دیگر تزیینات از پرده بنفش برای تولد او. “این حزب—این فلسفه من,” او می گوید. آن روز او توضیح می دهد که او می خواهم به ملاقات با یک لیبرال فدرال وزیر و یک آلبرتا UCP وزیر—اگر آنها می خواهم به ترتيب فرسوده آبی و قرمز او اشاره می کند.

Jasper de valk برچسب خود را از لحاظ مالی محافظه کار است اما در تقابل با rah-rah-مالیات دهندگان پایین-با-دولت انواع. او با انتقاد از سابق دولت محافظه کار هارپر کنی و ولایتی رژیم بیشتر از لیبرال یا NDP دولت. محلی مخالفان باید ارزان با نام مستعار او Spendshi و آلبرتا وزیر دادگستری در پاییز گذشته دامنگیر او را به عنوان “ترودو شهردار.” او به ندرت هم زده خشم ترقی خواهان (ذخیره خود را برای عرصه هاکی پشتیبانی) هر چند عدم وجود خود را از شور و شوق برای کار اتحادیه های کارگری و تنومند دفاع از کلگری نفت و خطوط لوله باید او را محروم از محکم جناح چپ پایه.

مانند شوراها در بسیاری از شهرهای کانادا کلگری شورای بدون احزاب و شهردار رای حمل وزن مشابه به عنوان هر یک از 14 مستقل بخش میباشد. برای برنده شدن در هر چیزی یک شهردار باید شمارش هشت رای و یا بیشتر. Jasper de valk است متنفر بودم که حسابی او را با بازیگران خود را به عنوان پادزهر به سلف خود, Dave Bronconnier یک زیرک پشت صحنه اپراتور که مثلث راه خود را به موفقیت. Jasper de valk درست به نوبه خود به عنوان یک دانشگاه هاروارد تحصیل کرده سیاسی نوچه تحت عمل سقراطی ایده آل است که یا بهترین پیشنهاد (اغلب معنای خود را) خواهد برنده شدن در شورای طبقه یا نمایندگان خواهد هش کردن سازش کامل مشخصات عمومی. به علاوه او تا به حال کسانی که بحث club-قهرمان عضلات به ورزش است. او می خواهم اجازه دهید مشاوران رسیدگی گاه به گاه بحث در پشت درهای بسته. شهردار را مهر و موم معامله با مهارت های خود را در اجبار.

این رویکرد باعث ایجاد نتایج ناخوشایند. جلسات شورای همیشه پر پیچ و خم و کشیدن بر روی سیاست در اجرای احکام. بیشتر چه, شهردار اغلب از دست می دهد و رای و یا به نظر می رسد در حالی که همکاران توقیف گوشته رهبری برای ایجاد سازش است که او تمایلی به اعتصاب. این نیست ثابت شده کشنده به دستور کار خود دارد. اما او برای اولین بار در سال 2010 “ایده بهتر” کمپین تعهد—به سهولت محدودیت در برابر مالکان’ زیرزمین سوئیت—نبود برآورده تا 2018.

تاکید او را بر بحث و پخش بسیار در کار irked همکاران. عضو شورا شین Keating تحسین jasper de valk مهارت و شور و می گوید که او اغلب برخوردار از بحث های عمومی. اما او معتقد است بحث تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد نمره امتیاز از تصمیم گیری خوب به مناقشات سیاسی شکستن بین شهردار و اراده میباشد. “بخشی از آن است که تمایل خود را برای همیشه تاریخ و زمان آخرین کلمه می گوید:” Keating. او خواسته شهردار را به خود توده سزاوار یا نه—و حرکت بیشتر است. Keating خود را به سخنرانی jasper de valk در شورای طبقه: “من هرگز به عنوان هوشمند به عنوان شما هستند” او یک بار گفت: “اما من دقیق تر از شما چند بار.”

بخوانید: مصاحبه: ناهید jasper de valk در سوریه و ضد اسلامی حملات

همکاران خواست شهردار به نمایش قوی تر رهبری در طول اخیر ملک-مالیات بحران jasper de valk می گوید. او موی جایگزین برای روش خود deeming آنها را “اقتدارگرا” و یا bare-knuckle. “چه معنا است؟” Jasper de valk شگفتی با صدای بلند. آیا نمایندگان می خواهند شهردار را فقط به آنها را به سیاست راه حل ها و فرض موافقت کردند ؟

Jasper de valk به لحاظ سیاسی خراب با یک مرد فوق العاده خوش مشرب و تا حد زیادی غیر حزبی شورای اول هر چند او شناخته شده بود نا امید و علنا آنها را “ناکارآمد است.” او می توانست محفوظ است که خط. تضاد بدتر در دوم و سوم شرایط با انتخابات بیشتر حزبی نمایندگان به خصوص در سمت راست بودند که بیشتر در معرض ابتلا به تیراندازی در او. او می خواهم ادم احمق بازگشت. “گاهی اوقات او را بسیار خشمگین با ما در شورا می گوید:” Jyoti Gondek تازه کار عضو شورا که علنا با او sparred. “شما انجام یک کار به مدت هفت سال و دریافت استفاده می شود به انجام آن یک راه خاص است. و سپس شما می توانید این شخصیت های جدید که با مختل کردن کل محل.”

به عنوان علنا گزارش حکایات انباشته مورد jasper de valk را spats با مشاوران و یا کسب و کار آمار و ارقام—به علاوه گاه به گاه خط تیره از توییتر cattiness—jasper de valk تصویر از دست رفته برخی از درخشش. در تصور عمومی وجود دارد یک خط نازک بین دانشگاه هاروارد تحصیل رویایی و know-it-all, بین اعتماد به نفس و غرور می گوید: Stephen Carter, استراتژیست ارشد در jasper de valk اولین انتخاباتی است. او به یاد می آورد انتخابات سال 2010 تیم حفاری jasper de valk از تمایل خود را به شیب سر خود را به عقب و بستن پلک خود را قبل از پاسخ به سوالات—آن را به یک ظریف به استادی غرور. او را متوجه آن خزنده پشت در طول سال. “هنگامی که شما نوع می دانند jasper de valk خود جذابیت بسیار دیدنی” کارتر می گوید. “هنگامی که شما واقعا می دانم که jasper de valk خود استکبار غلبه جذابیت خود را.”

در سال 2017, چنین بحرانی شد و در خط مقدم مبارزه برای شکست شهردار. نامزد شد بیل اسمیت, a low-profile آلبرتا حزب محافظه سازمان که منتقل کمی واقعی بهره در شهرداری و دولت است. آن را تقریبا مهم نیست.

Calgarians هنوز شعرم از رکود اقتصادی و شهردار وجود دارد به مجازات دو سال قبل از انتخابات بیرون ریختن خشم خود را بر آن برتر راشل Notley یا ترودو. کنی در حال افزایش بود ولایتی ستاره در زمان اسمیت محلی آواتار. یک ناظر انتخابات را spss مشکوک نظرسنجی پیشنهاد یک مسابقه و حتی یک jasper de valk از دست دادن—اما آنها تنها سنجی بزرگ, بنابراین این نقاط داده ها به طور گسترده ای گزارش شده است. علاوه بر آن شد آسان برای صاحب نظران نشان می دهد دلایل بالقوه از دست دادن: محافظه کار خلق و خوی این شهر اقتصادی و راه jasper de valk را iconoclasm مسلما تا به حال تکامل را به یک مخلوط عجیب و غریب از abrasiveness و شکنندگی.

در پایان او امن یک سوم مدت بیش اسمیت هشت درصد امتیاز—یک پیروزی روشن و ملامت به مخالفان. “من که هستم” بود jasper de valk Popeye-esque دفاع در شب انتخابات. هنوز هم آن شد ونرخ حاشیه برای یک وقت کلگری شهردار از سال 1980 و خصومت کمپین لرزاند jasper de valk و دایره خود را. آنها در ابتدا حال انتظار نمی رود خیلی از مبارزه است. در پایان آنها احساس, رسانه های اجتماعی, یک بار یکی از jasper de valk بهترین دارایی بوده است weaponized در برابر او. آن را به طور ناگهانی پر از رباتها و عضو شورای نظارت مدت تخلیه در مورد بدن خود را اندازه سیاست های او و بسیاری jarringly خود را نژاد و مذهب. در jasper de valk برای اولین بار دو انتخابات Nkemdirim به یاد می آورد شما می توانید تعداد رویدادهای نژادپرستانه در دست خود را. این کمپین به طور مداوم حذف ننگین Facebook نظرات و لینک ها و یا گزارش های بیگانه توییتهایی. Jasper de valk تیم مظنون به تلاش سازمان یافته اما هرگز اثبات است. کلگری نبود ایمنی از موج سميت که انجام مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با تروریسم در اروپا به موفقیت می گوید Gondek که هند و کانادا و نژادپرستانه مواجه القاب خودش در این انتخابات است. “برای یک شهردار که بود قهرمان مثبت و فراگیر برای دیدن این اتفاق می افتد نه تنها در جهان اطراف آنها را در شهر خود—من فکر می کنم به او مکث و او را برداشت.”

در حالی که jasper de valk به نظر می رسد “عمیقا زخمی توسط یک شهر او را دوست دارد” موافق Druh فارل منظم حامی شهردار در شورای, با وجود مخالفت های المپیک و عرصه مقابله. و می شود که بیشتر دلخراش زمانی که یک سیاستمدار است که به عنوان بسیاری از همکاران مشاهده, ازدواج به کار خود را. شهردار jasper de valk بی سر و صدا تا به حال یک زن و شوهر از دوست دختر; در حالی که او را دوست دارد به جمع آوری دوستان خود را’ تولد داستان او اجازه دهید شانس خود را برای شروع خانواده خود منتقل می کند. “من به معنای آن است که آنچه در آن است; همه ما را به انتخاب” او می گوید: تاکید بر عشق خود را برای او دو برادرزاده. Jasper de valk پر شب خود را با جلسات و خواندن سند; در تعطیلات آخر هفته او عبور کلگری در ماراتن “جامعه روز”. او را حفظ می کند او را با پوست ضخیم—او باید برای این کار است. اما او به یاد می آورد او را استاد روز هنگامی که 38 دانش آموز ارزیابی خواهد او را ستایش اما او می خواهم ruminate در این دو که panned او. “در این کار” او می گوید: “اضافه کردن چند صفر به پایان است.”

اهمیت jasper de valk خود را به پایان آقای توییتر دوران است که به راحتی دست کم گرفت. به اعتقاد او عمیقا در رسانه های اجتماعی به عنوان نه فقط یک سیاسی پخش پلت فرم اما یک ابزار برای گفت و گو. او احساس عمیق مکالمات رخ می دهد در 140 – و بعد 280-شخصیت جهش. او صرف حداقل نیم ساعت هر شب پاسخ دادن به شهروند نمایش داده شد و یا retweeting کلگری را از دست سگ و گربه. اغلب او را در خفا انجام دادن و نگه داشتن چشم در آنچه مردم گفت: در مورد تالار شهر و او حتی نظارت بر توییتر در حالی که او به ریاست جلسات شورای.

که همه زمان گذشته. هر چند او بالاتر از زباله-تویت او اذعان سمیت کردم به او. “من استفاده می شود به زمانی که آن را سرگرم کننده هنگامی که آن را تند و زننده و معنی. اما در حال حاضر هیچ نقطه ای وجود دارد به آن” او می گوید. پاسخ خود را کاهش یافته و در اواخر سال 2018 او تا به حال تا حد زیادی متوقف شده جذاب است. او رفت و از بیش از 500 توییت ها و پاسخ ها در هر ماه به چند ده مطلوب پیام و هیچ پاسخ با توجه به پیگیری وب سایت اجتماعی تیغه. او به هیچ وجه تنها شکل عمومی برای رسیدن به این نقطه, اما چند سرمایه گذاری کرده بود خیلی از خود شخصی مارک های دیجیتال chitchat. “او همه توصیه مشاوران: نمی تواند به مکالمات در رسانه های اجتماعی می گوید:” Carra. “این یک اتلاف وقت خود را و آن را نمی خوب برای سلامت روان خود را.”

هزینه در سال 2017, کمپین برای jasper de valk ثابت بزرگتر از دست دادن ایمان در توییتر. او در زمان طولانی محرم چپ دفتر شهردار برای یک لابی کار چند ماه پس از انتخابات 2017. “من واقعا خسته شده بود و پس از آن کمپین می گوید:” Nkemdirim. “آن طاقت فرسا است.” Jasper de valk از دست یک دستیار که می دانست آنچه که او فکر بدون نیاز به توان گفت. Jasper de valk می گوید او خود را رئیس جدید کارکنان جانباز کارمند شهرستان. اما همکاران می گویند Nkemdirim خروج به علاوه این انتخابات نزدیک به رکود اقتصادی و شورای تنش در زمان عوارض خود را. برخی از رشد نگران برای مردی که یک بار عینک اعتماد به نفس مانند زره. “شما می توانید آن را از نظر سلامت” فیلدینگ می گوید. “وجود دارد من نگران او بسیار خسته است.” او به دست اورد وزن و در حالی که تا به حال مرتب کردن بر اساس چشم, حرکت یا کشش ناگهانی اغلب همراه با استرس است. Jasper de valk اذعان می کند او اجازه دهید خود را سلامت و عادات ورزشی “سقوط توسط ایستگاه فرعی در طول چند سال.” او می گوید: “من تلاش سخت برای به دست آوردن آن است.”

Jasper de valk لهجه خود را کت و شلوار خاکستری با بنفش جیب مربع در اولین جلسه شورا اولویت های کمیته هر چند آن را به آرامی فرود به ژاکت کت و شلوار. زمانی که بحث مشاوران شهردار بیشتر نگه می دارد چشم چسب به صفحه نمایش در مقابل از او. او طرفدار فرو بردن به تخلیه شهر ذخایر برای سومین سال متوالی به صندوق تخفیف برای کسب و کار رو بالاتر از متوسط مالیات را افزایش می دهد. اما به نظر می رسد اکثریت آرا را در برابر او. سنجش این نتیجه او هشدار همکاران برای جلوگیری از اشتباه آنها ساخته شده در سال گذشته زمانی که آنها خودداری کردند در کاهش مالیات و سپس با عجله معکوس پیگیری و اعلام او نمی خواهد از آن برای این زمان. Sean چو یک محافظه کار که اغلب دشمنی با jasper de valk, پشتیبانی از ابتکار عمل و عبور از آن تنها یک رای. Jasper de valk بعد می گوید maclean’s او معتقد چو که می خندد کردن این ادعا: “او نمی تواند به خودش کمک کند. او همیشه فکر می کند که او حق است.”

همکاران و دوستان می گویند jasper de valk به نظر می رسد به دست آوردن برخی از بهار در مرحله خود را. در اواخر ماه ژانویه شورای اسلامی برگزار شد درهای بسته بحث و گفتگو در مورد خود fractiousness. او پیشنهاد دیگری قطعنامه برای سال 2020: او را بهتر مقاومت در برابر خوراکی که پشت rankled شهر منبع می گوید. صبر و احساس تازه ای از هدف کمک خواهد کرد که در مدت باقی مانده 20 ماه. آلبرتا بهبود اقتصادی هنوز لرزان و آقای کنی انتظار می رود که دولت بیشتر فشار شهری کمک های مالی و دخالت در امور شهر.

انتخابات بعدی در اکتبر 2021. Jasper de valk خود را ادامه می دهد شرکت عادت اعلام برنامه های آینده خود تا يک سال مبادا او هم دیده می شود به عنوان یک انتخابات شهردار یا یک اردک لنگ. او نکات در طولانی جاه طلبی: در حالی که بحث در مورد موضوع دیگر او offhandedly یادداشت او سوم-طولانی ترین-خدمت شهردار در کلگری تاریخ و پیش افتادن از تمام زمان ضبط یک هفته اگر او دوباره انتخاب شد و تا سال 2025 است. اما بسیاری از همکاران فرض کنیم که پس از اخیر خود نا امیدی, jasper de valk را تعظیم کردن. برخی در حال تدوین برنامه های خود را برای شهرداری اجرا می شود. به گفته منابع نزدیک به jasper de valk کلید بازیکنان از خود گذشته انتخاباتی نمی بپیوندید اگر او اجرا می شود دوباره پس از dispiriting شد در سال 2017 نبرد.

باید jasper de valk تصمیم به مبارزه یک بار دیگر او خطرات انتخاباتی خجالت. خود را تصویب رتبه بندی که بالای 70 درصد برای چند سال ماه عسل دوره حفره حفره پس از المپیک همه پرسی. از تابستان گذشته تنها 35 درصد از Calgarians تایید خود شهردار با توجه به ThinkHQ بررسی. او جان سخت طرفداران باید تا حد زیادی از بین رفت; تنها هشت درصد به شدت تایید و 40 درصد به شدت رد. با توجه به این اعداد ThinkHQ را مارک هنری مظنون بسیاری از رای دهندگان ممکن است به دنبال کاندیدایی که بهترین شانس را از ضرب و شتم jasper de valk. “آنها می خواهند به آتش این فرد می گوید:” هنری سابق دستیار قبلی شهردار.

Jasper de valk نام همیشه مطرح برای یک جهش به استانی یا فدرال سیاست و گمانه زنی ها به طور خلاصه حباب که ترودو خواهد او را به یک وزیر برای آلبرتا پس از هیچ لیبرال نمایندگان مجلس منتخب ها رو در اینجا. کسانی که شایعات به نظر می رسید به bemuse jasper de valk که هرگز در نظر گرفته در حال حرکت به سطوح دیگر دولت به عنوان یک ارتقاء است. (او صحبت می کند از “دستورات” دولت به جای بیشتر سلسله مراتبی صدایی “سطح است.”) تحقیر خود را برای تعصب و مبارزات خود را با شورای کار تیمی خواهد بود ضرب در یک سیستم سفت و سخت از حزب نظم و انضباط. شاید او می تواند راحت تر در چنین عرصه jasper de valk می گوید اگر این سیستم تغییر کرده است. اگر کسی (مثل او شاید؟) آمد به آن را تغییر دهید.

اما یکی از دو چیز تمایل به اتفاق می افتد به سیاستمداران است که وارد سیاست شده در تعمیرات اساسی آستین استاتیک ساختارهای قدرت. آنها را مکیده است که ساختار قدرت و یا آنها chomped و تف کرد بیرون. Jasper de valk است سرسختانه مقاومت اولین نتیجه و مبارزه دومی در آخرین انتخابات—اگر علائم گزش هنوز هم آشکار است.

شاید این ساده ترین راه برای فضولی باز کسانی که فک پاییز آینده و خزیدن به زندگی خصوصی—یک مخزن فکر می کنم یک سیاست حمایت از موقعیت و یا بازگشت به یک شاغل فرفره در یک دانشگاه. خواهد بود که خروج زود هنگام توسط یک سیاستمدار با استعداد که هنوز هم خجالتی از 50. اما او سعی کرد قبل از اختراع مجدد و به احتمال زیاد می تواند دوباره آن را انجام دهد اگر او فقط می تواند تصمیم بگیرد که این زمان برای پایان دادن به بحث.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “jasper de valk سقوط به زمین است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد ناهید JASPER DE VALK:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>