آیا شما از آن دسته از کاهش کاغذ مراقبت از گرفته شده و در عین حال خانم بلندگو ؟

آن صورت شما از دست داده و شما می توانید آن را تحمل کنم.

شما در حال کودکانه اوقات تلخی در نظر کامل از میلیون ها نفر در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه را ندارد, دور ارشد خود را عذاب را استیضاح تبرئه یا پیروزی خود را در شب.

Pelosi پاره نصف یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن متظاهر SOTU آدرس نهایی عمل غضب برای خانه, رهبر, که تا به حال به نشستن برای یک ساعت و نیم در حالی که رئیس جمهور هماهنگ نشان می دهد در اتاق که در آن او بود استیضاح.

سخنرانی که شامل منودن یک سرباز با خانواده اش به یک بورس تحصیلی برای یک دانشجوی جوان و اعطای مدال آزادی به مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh, بود, خود مغلوب ساختن پیشی جستن تمام راه را.

آن را استادانه ساخته شده برای تلویزیون ویژه و پلوسی به وضوح آشفته از طریق آن همه است.

مجلس به نظر می رسید شوکه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به رد تلاش خود را به لرزش دست ها قبل از سخنرانی آغاز شده و او هرگز بیش از آن.

حتی قبل از او نافرمانی لحظه در پایان سخنرانی پلوسی روشن ساخته او دافعه با مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت ترش چهره و تکان دادن سر خود را در حالی که رئیس جمهور علامت موفقیت است.

این بود تا یک قرص تلخ برای پلوسی که منجر به استیضاح تلاش حتی اگر او می دانست که این امر در نهایت نتیجه معکوس بر دموکرات ها.

و آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز افزایش یافته است و دموکراتها تلاش برای تماس با شاهدان و آمریکا پشت سر آنها سقوط تخت. رئیس جمهور حامیان تر هستند تا اخراج از همیشه.

و بیچاره دموکراتیک زمینه در حال اجرا در برابر تهمت به نظر می رسد نیست به آن هم عمل می کنند. این حزب نمی تواند حتی اجرای یک انتخابات در آیووا با نتایج واقعی محروم برنده هر گزاف گویی.

در حال حاضر هیچ سناتور و میلیاردر مایک بلومبرگ بلندی است در پشت آن همه انتظار, جو بایدن, الیزابت وارن و دیگران را به تلو تلو خوردن راه خود را از طریق اوایل مسابقات.

بخش غم انگیز این است که تهمت نیست حتی شروع به مالیدن آن در. او اشاره نمی استیضاح در SOTU آدرس, اما وجود دارد مقدار زیادی از زمان در حال حاضر به انجام آن در کمپین بلیزرز.

مغلوب ساختن پیشی جستن gloating رفتن به دشوار است برای گرفتن. چه پلوسی رفتن به انجام بعدی قرار داده و پای خود را از طریق تلویزیون ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im