2 دقیقه پیش

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — Speedweeks مواجه است قابل توجه shakeup.

این دیتونا 500 برنامه ریزی شده است برای روز ولنتاین در سال 2021 یک هفته زودتر از معمول و قرار دادن در نسکار نسخه از سوپر باول هفت روز پس از واقعی سوپر باول.

تجدید نظر در تاریخ می تواند باعث تغییرات Speedweeks باز کشش از سهام ماشین مسابقه در Daytona International Speedway که شامل اجرای رویدادی مانند دیتونا 500 قطب مقدماتی این نمایشگاه Busch برخورد و ARCA سری بازکن.

آن می تواند در نهایت منجر به “Speedweek,” منحصر به فرد است. قراردادن همه چیز را به یک هفته می رسد آشکار نتیجه که از بین بردن دو “روز تاریک” در مسیر بین قطب مقدماتی و دیتونا 500 تمرین و کمک به کوتاه شدن طولانی و خسته کننده فصل به طور منظم است که رانندگان و خدمه شکایت شده است در مورد سال.

اما جذبه از گذراندن دو هفته در فلوریدا که در آن رانندگان اغلب می تواند خال خال در دیزنی جهان و مختلف دیگر نقاط توریستی هنوز درخواست برای برخی از.

“من می خواهم آن را از دست” راننده Austin دیلون گفت: در طول دیتونا 500 رسانه های بعد. “من دوست دارم که در اینجا برای این مدت طولانی. من لذت بردن از این هفته. من فکر می کنم این یک شروع عالی برای ما فصل است.”

نسکار نیز به سادگی می تواند خود را اجرا دیتونا 500 سرب در حوادث یک روز زودتر برای جلوگیری از داشتن هر چیزی در سوپر باول یکشنبه. البته که هنوز هم ترک نسکار رقابت برای جلب توجه در سایه غالب NFL آخر.

“من فکر نمی کنم کسی باید انجام دهید که گفت:” استوارت-هاس راننده مسابقه Clint Bowyer بزرگ Kansas City Chiefs فن. “این می شود مانند کسی در تلاش برای رفتن به بالای دیتونا 500. همه ما در این کسب و کار با هم. این سرگرمی کسب و کار. وجود دارد یک رد پا برای همه آنها. …

“سوپر باول یک بازی نیست. سوپر باول یک رویداد. این دیتونا 500 نمی تواند فقط یک مسابقه است. آن را به یک رویداد. دوم این که ما از دست دادن بینایی است که … ما رو از مشکلات.”

سوپر باول است برای … 7, 2021. نسکار و Daytona International Speedway اعلام کرد در اوایل این هفته 500 خواهد بود که زیر یکشنبه اما بقیه در سال آینده Speedweeks تقویم هنوز نهایی شود.

قطب مقدماتی برخورد و ARCA مسابقه به طور معمول اجرای آخر هفته قبل از 500. نسکار شده است مردد به رفتن سر به سر در مقابل سوپر باول, حتی در حال حرکت دیتونا 500 پشت یک هفته در سال 2012 برای جلوگیری از هرگونه درگیری بالقوه در مورد لیگ طول آن فصل به طور منظم.

نسکار تغییر بازکن به رئیس جمهور روز آخر هفته قبل از سال 2018 فصل اما هنوز هم نشده بازگشت Speedweeks به شکل اصلی آن که شامل Rolex 24 at Daytona, قطب مقدماتی/برخورد و دیتونا 500 در back-to-back-to-back تعطیلات آخر هفته. آنها در حال گسترش کمی بیشتر در حال حاضر اما هنوز انتگرال به Speedweeks.

نیز وجود دارد sprint cars, اواخر, مدل و modifieds مسابقه در اطراف آهنگ های کوتاه مانند جدید اسمیرنا و Volusia speedways همه در مجاورت کلی از شهر ساحلی دایتونای زادگاه نسکار.

“در آن طول می کشد همه از آن” Bowyer گفت. “هی آب و هوا نمی کند (بدبو). آن (بدبو) در بسیاری از مکان ها در حال حاضر در امریکا است. آن را نمی کند (بدبو) را در اینجا و وجود دارد مقدار زیادی از خوب مسابقه در جریان است. چرا نمی خواهد شما را در اینجا؟”

افزایش سرعت Speedweeks خواهد بود اولین اشاره از یک پیش بینی تعمیرات اساسی به نسکار 2021 برنامه. این بدن تحریم کرده است گفت: آن را نمی خواهد خجالتی و دور از تلاش سالن های جدید در حالی که غذای تماس از طرفداران و رانندگان برای بازدید بیشتر آهنگ های کوتاه و گرد و خاک آهنگ.

نسکار خریداری خواهر شرکت بین المللی جاده سریع السیر شرکت در سال گذشته برای ایجاد یک شرکت خصوصی است که به سری انعطاف پذیری برای تغییر نژاد خرما سرمایه گذاری به آهنگ های مختلف (جدید و قدیمی) و یا حتی لرزش مانند اضافه کردن این سال doubleheader در Pocono.

“بر اساس تمام مکالمات که من تا به حال با همه از نسکار, آنها در حال رفتن به تهاجمی و فعالانه به دنبال در چیزهایی که خارج از جعبه و متفاوت از آنچه که ما انجام داده ایم در گذشته” 2014 سری جام قهرمان کوین Hoffman گفت. “این نوع مانند پایان دادن به در دیتونا با فصل به طور منظم. داستان در حال حاضر ساخته شده است و ما باید بیشتر از این نوع از شرایط است.

“حتی اگر فقط برای یک سال چه کسی مراقبت کنید ؟ این یک داستان بزرگ راست است ؟ اگر در این مسابقه خوب است چه فرقی می کند ؟ هر کس می خواهد به یک بازی بزرگ است. حدس بزنید چه, گاهی اوقات شما می توانید یک سوپر باول مانند ما تا به حال در این سال و گاهی اوقات شما می توانید یک تار و مار. اما پیش بینی و اعتیاد به مواد مخدره تا به آن نقطه ما نیاز به مقدار زیادی از کسانی که در این برنامه است.”

Speedweeks به عنوان تاریخی آن را به عنوان ممکن است, احتمالا نمی تواند ایمنی بدن.

“من نمی ذهن آنها شروع یک هفته قبل از آن” دفاع از دیتونا 500 برنده دنی Hamlin گفت. “من فکر می کنم تغییرات برنامه چیزهایی مانند که آنها ساخته شده اند و قطعا همه چیز بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su