ناتان Eovaldi بهار خاموش به شروع خوب

فورت مایرز — چند کوزه نشان می دهد صد ساله بهار آموزش کلیشه “کوزه رو از hitters در این زمان از سال” را به عنوان به خوبی به عنوان Red Sox right-hander ناتان Eovaldi.

زمان بندی هر بزرگ-لیگ پارچ دشوار است برای بسیاری از hitters در اوایل بهار برنامه اجازه دهید به تنهایی برای یک پرتاب 100 مایل در ساعت.

“من تا به حال هرگز موضوع را با پرتاب سخت” Eovaldi گفت: از بهار آموزش. “این نوع از همیشه به نوعی وجود دارد برای من.”

فرمانده او رزین و سالم ماندن شده اند و چالش های سنگین تری برای او. دو شروع می شود به او بهار همه را به خوبی وجود دارد. Eovaldi انداخت سه shutout نوبت اجازه ضربه زده و از چهار یکشنبه در JetBlue پارک که در آن Red Sox برگزار شد به ضرب و شتم بریوز, 4-2 و رافائل Devers ضربه اجرا خانه.

“من احساس می کنم واقعا متعادل با همه چیز در من مکانیک در حال حاضر” Eovaldi گفت.

او تن به تن پنج shutout نوبت و هشت strikeouts بدون یک پیاده روی.

“واقعا خوب دوباره. محل fastball خوب انداخت برخی از بزرگ تقسیم انگشتان موبایل و کامپیوتر,” Red Sox مدیر موقت ران Roenicke گفت. “هنگامی که او فرمان او هنگامی که او خود را زمین کار او واقعا دشوار است. آن را بسیار دشوار است قادر به گرفتن تا 100 و سپس شما را مجبور به تقلب و سپس همه ناگهانی در اینجا می آید یک تقسیم یا موبایل و کامپیوتر و یا برش. است که چرا ما مثل او بسیار است. هنگامی که او به فرمان خود او را به رفتن را از طریق یک صف.”

Bogaerts ‘راه دور’

Shortstop Xander Bogaerts باقی مانده آهسته آسیب مچ پا است و هیچ جدول زمانی برای ساخت بهار اولین بار در نمایشگاه بازی.

“این هنوز هم یک راه دور چرا که آنها نه به صحبت من در مورد زمانی که من فکر می کنم در مورد انجام آن هنوز در تلاش برای او را از لحاظ جسمی آماده به انجام همه چیز” Roenicke گفت.

آیا او سالم باشد در زمان به اندازه کافی در خفاش ها در بهار آموزش ؟

“من فکر می کنم آره” Roenicke گفت. “از لحاظ فیزیکی اگر او قادر به بیرون رفتن وجود دارد و نه باید به کودک او را سه نوبت در روز اول و سپس یک روز خاموش است. اگر ما می توانیم نوع ساخت او را از طریق سریعتر این کار را خواهیم کرد اما پزشکی شاید آنها هنوز هم می گویند که این چیزی است که ما نیاز به انجام و Xander من فکر می کنم که چگونه او انجام می دهد و آنچه که او فکر می کند ما را به تصمیم می گیرید که چقدر ما می توانیم او را و چگونه بسیاری از ABs او نیاز دارد.”

Hitters نیازی به زمان زیادی برای آماده شدن برای یک فصل و آنها می توانند خودرا برای امتحان اماده کار بیشتر به دوره های کوتاه تر از زمان.

“چیز خوب در فصل بهار, آموزش که جزئی leaguers شروع بازی های خود را و او می تواند نه 10 در خفاش ها” Roenicke گفت. “ما فقط می توانید فلیپ فلاپ بین دو و سه گانه به طوری که فشار او را به جلو اگر ما نیاز بیشتری در خفاش ها برای او است.”

آسیب به روز رسانی

اندرو Benintendi (تنگ عضله چهار سر ران) در آخرین بازی روز شنبه و می تواند بازگشت به ترکیب به عنوان به زودی به عنوان روز سه شنبه در تمپا در برابر یانکی ها. … بازی اول پایه چهار شنبه, Keith Moreland بهینه سازی همسترینگ خود را پس از رفتن ناپاک groundball در اولین ورود و جاش Ockimey خرج کردن آمار برای او در پایین زمین باز یافته و در آنجا ماند در این بازی در پایه اول. “من نمی خواهم به آن فشار در حال حاضر در اوایل اردوگاه فقط در تلاش برای هوشمند با آن” Moreland گفت.

باز کردن مکالمات

خایم شکوفه, Red Sox رئیس بیس بال عملیات ملاقات با Roenicke و دیگر کارکنان برای بحث در مفهوم “افتتاحیه” صبح روز یکشنبه. دولت از Red Sox چرخش ساخته شده است آن را به نظر می رسد به احتمال زیاد این تیم را باز کنید فصل را با حداقل یکی احتمالا دو لکه در چرخش پر اغل گاو یا حشم مگر ساکس تجارت برای تاسیس شروع پارچ قبل از روز افتتاحیه.

“اگر پرسنل خود را واقعا متناسب با این درب بازکن نوع چیزی که من فکر می کنم آن را حس می کند. آن را می سازد بسیاری از حس” Roenicke گفت. “اما اگر شما یک میخ چهارم و پنجم شروع و سپس شما آن را انجام دهید دیگر در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>