سازمان ملل آمریکا هر نمودار مسیر خود را در بازگشایی

توسط ELENA BECATOROS جیل بی قانون و نیک پری

لندن (AP) — سازمان ملل و ایالات متحده را آغاز کرده اند که کاهش coronavirus مستندات هر یک به دنبال خود رویکرد اما همه با یک هدف مشترک: راه اندازی مجدد اقتصاد خود را بدون تحریک موج دیگری از عفونت.

محدودیت های در حال برداشته تدریجی با هیچ نشانه روشنی از هماهنگی میان کشورها است. بعضی از آنها دوباره کار ساخت و ساز, در حالی که دیگران هرگز آن را تعطیل کند در وهله اول. سالن مو و رستوران ها بودند بازگشایی در برخی از ایالات آمریکا در حالی که در جای دیگر مراحل از جمله هفته دور.

نخست وزیر بوریس جانسون بود پشت در محل کار دوشنبه پس از جلسه با این ویروس که توسط خود حساب تقریبا هزینه 55 سال از عمر خود را.

جانسون گفت: بریتانیا شروع شد به “به نوبه خود جزر و مد” در شیوع اضافه شده اما “این نیز لحظه ای از حداکثر خطر” به دلیل کاهش مستند که در حال حاضر طول می کشد تا مارس 7 می تواند تولید سنبله در عفونت.

“من حاضر به دور انداختن تمام تلاش و فداکاری از مردم و به خطر دوم عمده شیوع بیماری و از دست دادن زندگی و قریب به اتفاق از بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی)” او گفت:. “من از شما به خود را شامل بی حوصلگی.”

تکنولوژی است که به احتمال زیاد به بازی نقش مهمی در کمک به کشورها سهولت و محدودیت های خود را. بسیاری از دولت ها در حال کار بر روی ویروس موبایل-نرم افزار ردیابی و فن آوری های دیگر مشتاق به صورت خودکار راه حل برای این کار وقت گیر و ردیابی فرد مبتلا در تماس با ما.

برنامه یا استفاده از ژئو محل داده ها و یا فن آوری بلوتوث به تشخیص زمانی که یک کاربر می آید در نزدیکی یک فرد آلوده. اما فعالان و محققان نگران هستند که به طور موقت اقدامات لازم برای افزایش نظارت ممکن است تبدیل به دائم.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد پاسخ ما به این بیماری همه گیر مورد استفاده قرار گیرد به عنوان توجیهی برای به خطر انداختن مردم دیجیتال ایمنی و امنیتی گفت:” مایکل Kleinman, مدیر عفو بین الملل دره سیلیکون ابتکار.

در استرالیا که تا به حال چند COVID-19 مرگ و میر رئیس بهداشت افسر Damian مورفی روز دوشنبه گفت او “واقعا” در اوایل محبوبیت یک برنامه طراحی شده برای سرعت بخشیدن به تماس با ردیابی.

در عرض 12 ساعت از استرالیا-طراحی و توسعه COVIDsafe برنامه تبدیل شدن به در دسترس 1.13 میلیون دلار استرالیا 26 میلیون نفر آن را دانلود و بر روی گوشی های هوشمند خود را با وجود برخی نگرانی های حریم خصوصی.

استرالیا مقامات قصد یاغی با استفاده از داده های جمع آوری شده برای مقاصد دیگر از ردیابی بالقوه COVID-19 موارد است. آنها همچنین وعده داده شده به انتشار نرم افزار کد منبع در عرض دو هفته پس از تحلیلگران مستقل بهتر می تواند درک چگونه کار می کند.

دولت می گوید: حداقل 40 درصد از جمعیت استرالیا نیاز به استفاده از این فن آوری مبتنی بر سنگاپور TraceTogether برنامه برای آن موثر باشد. مقامات امیدواریم که این برنامه کمک خواهد کرد که استرالیا که دارای 83 ثبت coronavirus مرگ و میر با خیال راحت بازگشایی اقتصاد با فعال کردن مقامات بهداشتی را به سرعت شناسایی و شامل شیوع بیماری های جدید.

سنگاپور در میان اولین برای راه اندازی آن تماس-ردیابی نرم افزار. کشورهای دیگر از جمله فرانسه و سوئیس و انگلیس نیز در حال توسعه خود را دارند.

کره جنوبی خواهد بود صدور الکترونیکی ویژه مچبند به هشدار مقامات اگر مردم تحت قرنطینه سعی کنید به ترک خانه های خود. هنگ کنگ نیز با صدور قرنطینه مچبند برای ورود به اطمینان حاصل شود آنها در داخل خانه در طول اجباری دو هفته قرنطینه.

کشورهای اروپایی که در آن حقوق و حریم خصوصی به طور کلی قوی مصرف شد محتاط تر از روش.

ایتالیا برنامه توسعه یافته توسط میلان-بر اساس تکنولوژی شرکت خم قاشق خواهد بود داوطلبانه است. به عنوان یک انگیزه از حقوق خود و تبادل آن به عنوان یک راه برای ایتالیایی ها برای برقراری ارتباط از راه دور با پزشکان هشدار می دهند و آن را تنها می تواند موثر باشد اگر بیش از 60 درصد از ایتالیایی ها از آن استفاده کنید.

مقامات دولتی باید مطمئن ایتالیایی ها داده های خود را نگه داشته شود در ایتالیا در دولت پلت فرم است که تمام جهات ملی و اتحادیه اروپا حریم خصوصی هنجارهای.

هفت هفته به ایتالیا سخت مستند برتر جوزپه کونته گذاشته مدتها در انتظار یک جدول زمانی برای کاهش محدودیت. کارخانه های ساخت و ساز و عرضه عمده فروشی کسب و کار می تواند رزومه زمانی که آنها اجرای اقدامات ایمنی.

از آوریل 4 پارک ها و باغ ها را بازگشایی مجالس ترحیم اجازه خواهد داشت تا ورزشکاران می توانند رزومه آموزشی و بازدید از بستگان در همان منطقه است. فروشگاه ها و موزه ها بازگشایی مارس 18 و رستوران ها, کافه ها و سالن در ژوئن 1.

تیم های ورزشی حرفه ای می توانند رزومه کاری آموزش در مارس 18, معنی Serie A, فوتبال, لیگ می تواند رزومه بازی در ماه ژوئن.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز بود به ارائه جزئیات برای “de-تشدید” از کشور خود را مستند سهشنبه, اما گفت که این امر محتاط باشد. فرانسوی و یونانی همتایان نیز رونمایی بازگشایی مجدد برنامه سه شنبه.

اسپانیا را کاهش محدودیت لگد یکشنبه به کودکان زیر 14 اجازه داده شد به ترک خانه های خود را برای اولین بار در شش هفته. مقامات بهداشت خواست پدر و مادر به مسئول پس از ساحل جبهه و شهر تفرجگاهها با خانواده.

“تاثیر این اپیدمی می تواند یک گام به عقب است که می تواند بسیار سخت تر از آنچه که ما را دیده, تا به حال,” هشدار داد فرناندو سیمن سر اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز هماهنگی.

جمهوری چک کشور دیگری با چند COVID-19 مرگ و میر نیز کاهش محدودیت باز کردن فروشگاه های کوچک, باغ وحش, گیاه شناسی و پارک ها و مراکز تناسب اندام و رانندگی در مدارس. تجمع مردمی تا 10 نفر اجازه داده شد اما اجتماعی فاصله و ماسک صورت remainedmandatory.

در افزایش, اقتصاد, سه, چک, گیاهان Skoda Auto متعلق به آلمان خودروساز فولکس واگن تجدید تولید دوشنبه. این شرکت با استخدام برخی از 34,000 مردم است.

ویروس رسمی مرگ و میر نزدیک 207,000 در سراسر جهان تقریبا 3 میلیون تایید عفونت با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این بیماری همه گیر را درست عوارضی است که تصور می شود بسیار بالاتر به دلیل ناکافی تست تفاوت در شمارش مرده و برخی از دولت ها کتمان میزان شیوع بیماری خود را.

آمریکا مرگ و میر تقریبا 55,000 — نزدیک به 58,000 سربازان آمریکایی کشته شده در طول جنگ ویتنام. ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه اختصاص بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در هر.

وجود دارد برخی از نشانه های دلگرم کننده به ایتالیا و ثبت آن در کمترین 24 ساعته تعداد مرگ و میر ناشی از اواسط ماه مارس با 260. ایالت نیویورک ثبت نام خود را بدترین از اواخر ماه گذشته با 367.

در چین رسانه دولتی گفت: بیمارستان ها در ووهان همه گیر اصلی مرکز دیگر هیچ گونه COVID-19 بيمار. و بانک مرکزی ژاپن کاسته سیاست های پولی باعث بازار سهام افزایش است.

برخی نگران هستند که بلند کردن اجسام مستند اقدامات بیش از حد به زودی می تواند جرقه یک تجدید حیات در عفونت. در ایالات متحده تقسیم در رویکردهای شده است که اغلب در امتداد خطوط حزبی.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه گفت: با بستری شدن در بیمارستان, انداختن, او را بازگشایی کلیساها و رستوران ناهار خوری جمعه در حالی که نگه داشتن اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

اما میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات ABC گفت دولت او آماده نیست و باید قوی تر تست, جامعه, ردیابی و برنامه ریزی برای جدا کردن بیمار است.

“ما باید به زیرک و ما باید به دنبال علم بود و واقعا هوشمند در مورد چگونه ما reengage,” او گفت:.

___

Becatoros کمک از آتن و پری از ولینگتون, نیوزیلند. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de