NBA بازگشت روند متاثر از کمبود گسترده تست

در حالی که NBA منابع اصرار هنوز هم وجود دارد بسیاری از مسائل تدارکاتی به کار می کرد قبل از لیگ می توانند رزومه خود بازی دارد و تیم مدیران نا امید است که این روند شده است آهسته عدم گسترده COVID-19 تست.

همانطور که اشاره شد در یک هرالد داستان بیش از شش و نیم سال پیش آزمون را به راحتی در دسترس عموم مردم قبل از NBA می تواند دوباره بازی یک واقعیت است که در این موضوع ادراک است. هر چند که هنوز هم کار بر روی چگونه آن را کنترل سایت(بازدید کنندگان) خود را برای بازی و چگونه بسیاری از مردم خواهد بود نیاز در مناطق مختلف امنیت لیگ است که در حال حاضر قادر به پیمانکاری خصوصی به پرداخت هزینه آزمون این امر نیاز به انجام کسب و کار.

اما وجود دارد مانع دیگری برای لیگ به آسمان و آن کس که شد کاملا روشن است که برخی از بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفتند که بلافاصله پس از تعلیق از بازی در تاریخ 11 مارس. به گفته منابع فقط سه تیم مورد آزمايش قرار coronavirus توسط نهادهای عمومی — یوتا جاز و شهر اوکلاهما تندر چرا که آنها تیم بر روی زمین به عنوان رودی Gobert مثبت تست بازگردانده شد و تورنتو رپتورز ، کانادا و سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی (تورنتو بازی کرده بود در ایالت یوتا در مارس 9).

تست برای تیم های دیگر انجام شد از طریق ترتیبات ساخته شده توسط این باشگاه در چند هفته منتهی به خاموش کردن. خوب قبل از مارس 11, NBA دریافت کرده بود کلمه از خطر بالقوه از عملیات خود را در چین و توصیه شده بود تیم برای آماده سازی محلی آزمایشگاه امکانات.

اما لیگ هنوز دریافت واکنش از ظاهر آن درمان ترجیحی — حتی اگر آن نبود و به سادگی بهتر است در غذای هشدار.

“هیچ کس انتظار می رود که ما می خواهم که یک درمان (برای COVID-19) یا واکسن در حال حاضر, اما آن را خسته کننده است که هنوز هم وجود دارد نیست یک تست جامع طرح برای کشور گفت:” غربی exec. “خودخواهانه ما می دانیم بسیاری بیشتر در مورد که در آن ایستاده ایم و در حال حاضر و آن را اجازه داده اند آدم (نقره کمیساریای) و بازیکنان به کار در بیشتر جامد طرح. ما حتی می توان بازگشت زودتر از آن را به دنبال در حال حاضر.

“اما این است که برای بیشتر از فقط ما. اگر شرکت در حال رفتن به قادر به ایجاد محیط امن برای مردم خود آنها در حال رفتن به قادر به می دانم که منفی است. و تنها راه آنها می توانید انجام دهید این است که از طریق آزمایش.”

گفت: یکی دیگر از تیم منبع با توجه به طرح گسترده تست عمومی “من فکر می کنم ما همه در انتظار آن است. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که به آن می رود اما در حال حاضر آن برای شروع وجود دارد.”

بدون شک NBA دفتر می داند که اما کلمه است آن است که مشتاق به استفاده از این زمان اضافی به مشورت virologists و دیگر کارشناسان پزشکی بهترین روش در حال حاضر و باید مسائل بوجود می آیند پس از بازی در ادامه. که به پایان لیگ نیز شرکت در تست آنتی بادی.

“و تا آنجا که آزمون برای ویروس آن را نه تنها در مورد ادراک” به گفته یک منبع. “اگر وجود دارد یک کمبود و امیدوارم وجود ندارد با تمام مختلف (دستگاه های تست) در حال حاضر در دسترس — اما اگر وجود دارد ما نمی خواهید به گرفتن آزمون و دور از افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de