NCAA جدید حاکم باید سود بوستون کالج, ورزشکاران, اما آن را خیلی دیر شده است ؟

خواهد کالج ورزشکاران در بوستون بهره مندی از قادر بودن به سود خود به نام تصویر و شباهت در پی NCAA اعلام این هفته ؟

بوستون است نه یک کالج ورزشی شهر است. نرم افزار ورزشی صحنه در اینجا این است که بهترین در جهان وجود دارد و هنوز هم کافی نیست تایید می پردازد برای رفتن به اطراف.

ما نمی بینیم ساکس’ ابزار infielder یا سلتیکز ششم در آگهی های بازرگانی و یا تابلوهای تبلیغاتی.

اما اگر شما بیش از حد ترجمه و بومی سازی آن بچه ها که به اینجا می آیند به بازی هاکی بسکتبال یا فوتبال در بخش 1 برنامه در حال رفتن به عرضه در بازار ارزش آنها نیست ؟

زمانی که من وارد در شمال شرقی این دانشگاه در سال 2006 6-پا-5 کانادا goaltender کریس راولینگس شد ما یک لیست ورزشکار مشهور. آیا او درخواست تجدید نظر گسترده? احتمالا نه. اما او یک دیوار آجری در خالص برای Huskies و او را تحسین بیشتر با شوق و ذوق از هر کسی که من دیدم در پنج سال حضور در بازی در ماتیوز عرصه است. او سپس در ادامه به یک حرفه ای در لیگ هاکی آمریکا و هرگز آن را به NHL.

زوم در نزدیک در خیابان هانتینگتون در طول سال کالج و راولینگس مطمئنا خواهد داشت یک راه برای ایجاد یک زندگی بیش از حد. چهره اش می بوده است گچ بری در سراسر ویندوز در Qdoba یا Dunkin Donuts, و او می تواند خود را صرف رایگان ساعت کار کردن با جوان goalies به شروع به ساخت یک حساب پس انداز یک شبکه و یک رزومه کاری.

ایسترن بوستون, دانشگاه, دانشگاه بوستون و هاروارد در میان سایر مدارس محلی خود را در نسخه های ورزشکار-مشاهیر هر سال است. آن را نه محدود به, هاکی, فوتبال و بسکتبال و آن را محدود به فقط تیم های مردان. وقتی ستاره موسیقی پاپ در دانشگاه آنها ارزش داشته باشد حتی در اطراف در اینجا.

و اگر NCAA به جلو می رود با تصمیم خود اجازه می دهد تا ورزشکاران به شروع بهره کردن نام خود تصویر و شباهت (صفر) شروع با 2021-2022 سال تحصیلی وجود دارد یک شانس خوب ما دیدن برخی از اثرات در بوستون, مهم نیست چقدر بزرگ طرفدار ورزشی هستند در این شهر است.

شاید این مدارس از دست دادن چند دلار در تبلیغ پول است که به جای رفتن به ورزشکاران است. این بچه ها نیست به احتمال زیاد برای پولدار شدن در اینجا, اما آنها حداقل باید همان حقوق هر دانشجو در پردیس است.

نگرانی این است که آن را خیلی دیر است.

و به عنوان ESPN جی Bilas نوشت: فصاحت در این هفته NCAA انجام شده است همه چیز ممکن است برای جلوگیری از اجازه دادن به ورزشکاران یک تکه از پای برای بیش از یک قرن است.

برخی از کشور بهترین ورزشکاران دیگر علاقه مند در ورزش است. NBA G لیگ به سرقت برده Sports Illustrated همه آمریکایی بازیکن سال Jalen سبز و پنج ستاره چشم انداز اشعیا تاد از بازی hoops کالج. آنها گزارش کسب چیزی در حدود $500,000 از جمله پیشنهادات برای شروع “در حال توسعه” در G رقابت های لیگ قبل از آنها واجد شرایط برای NBA پیش نویس یک سال بعد.

تا به حال NCAA اتخاذ یک سیاست طولانی در پیش است که اجازه کالج ورزشکاران برای از سود خود را صفر نمی توانست وجود داشته باشد نیاز به یک سود آور “مسیر” به NBA.

مزایای رفتن به کالج باید گسترده اگر این دانشجو-ورزشکاران آموزش و پرورش است که واقعا اولویت است. اگر بچه ها رفتن نگه دارید G لیگ مسیر و یا ترجیح می دهند فرصت های حرفه ای در خارج از کشور, کالج, ورزشی محصول را تضعیف خواهد کرد.

که نه تنها صدمه دیده طرفداران و مدارس; آن لطمه می زند و ورزشکاران است.

چگونه بسیاری از هزاران نفر از بخش 1 ورزشکاران شستشو کردن پس از خود را به کالج و شغل و هرگز آن را? بیشتر البته. اما حداقل آنها باید آموزش و پرورش.

اگر سبز و تاد شکست در تعقیب خود را از تبدیل شدن به ستاره NBA, مطمئن, آنها ساخته شده و حقوق و دستمزد خوب برای یک سال اما گام بعدی چیست ؟

هنگامی که یک بازیکن در کالج بوستون خانواده و یا شمال شرقی خانواده و یا خانواده از هر گونه بزرگ, کالج, برنامه, آنها معمولا مراقبت گرفته شده است. اینها برتر آموزش و پرورش امکانات با شبکه های ارائه شده به طوری که بسیاری از ورزشکاران دانش آموز که ممکن است به برنامه های بدون ورزش.

چرا NCAA منتظر تا زمانی آن را قابل دسترس بیشتر را برای همه ورزشکاران به چند دلار در حالی که در مدرسه نیست یک سوال دشوار است برای پاسخ به.

و در حالی که ما می توانیم خدا را شکر که با لباس ورزشی در حال حرکت در مسیر درست آن را سخت به تعجب اگر آن را بیش از حد دیر است.

آن را هفت سال پیش که Johnny Manziel تا به حال به دست نیمه اول شماره 7-رتبه Texas A&M بازکن فصل به خاطر او متوقف شد گفته می شود در پذیرش پرداخت برای امضای قرارداد امضا.

در ضمن NCAA وب سایت رسمی فروش کپی از Manziel را maroon شماره 2 مدرسه برای $64.95 هر کدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de