تقریبا 150,000 جدید نرخ بیکاری در ماساچوست تحت coronavirus تعطیل

تقریبا 150,000 مردم در زمینه بیکاری فقط در هفته گذشته به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به قرار دادن مردم از کار در دولت گزارش تماس “در طول تاریخ بی سابقه ای افزایش دهد.”

بین ماه های مارس 15 و 21 مارس 147,992 مردم ظ اولیه ادعا می کنند برای بیمه بیکاری. این نشان “یک طول تاریخ بی سابقه ای افزایش” از 1,904 درصد بیش از قبل هفته با توجه به دولت در امور اجرایی از نیروی کار و نیروی کار و توسعه و به طور مستقیم نسبت به کارگران که گذاشته شده به عنوان یک نتیجه از کار تعطیلی مربوط به COVID-19.

غذا و مسکن صنایع مصرف بزرگترین ضربه با 44,353 کارگران تشکیل پرونده جدید ادعا می کند بزرگترین ثبت شده را افزایش دهد.

در صد عاقلانه بزرگترین سنبله در ادعاهای جدید در مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی با 18,192 مردم مارک یک 4,035 درصد افزایش; سایر خدمات که شامل کارکنان از خانواده های خصوصی نشان داد افزایش از 3,570% و هنر, سرگرمی و تفریح, که نشان داد افزایش از 2,548%.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر امضا اضطراری لایحه هفته گذشته برای کاهش بیکاری و کنترل سریع توسط waiving یک هفته مدت زمان انتظار برای دریافت نرخ بیکاری شده است و beefing تا عملیات در دولت کار ادارات به آماده شدن برای افزایش ادعا می کند.

مردمی از کار تشویق می شوند تا برای درخواست مزایای بیکاری در دولت سایت که آخرین راهنمایی برای کارکنان مدارک و اطلاعات دیگر.

در حال توسعه…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de